• Suured klotsid

  103 osaga suured klotsid.

  Komplekti kuuluvad: – suured klotsid: 23 tk. – väikesed klotsid: 16 tk. – veoauto kabiin: 2 tk. – vedurikabiinid: 2 tk. – liumäed: 4 tk. – teljed: 16 tk. – rattad: 32 tk. – konksud: 8 tk.

  80.00

  Suured klotsid

  80.00
 • 6-osaline klotsipusle väikelastele

  Komplektis 6 klotsi. Klotsi igal küljel on osa erinevast pildist, mida lapsel on lihtne kokku panna. Toode aitab arendada lapse kujutlusvõimet, käelist osavust, mälu ja silma ning käe koordinatsiooni ning seda soovitavad laste psühholoogid.

   

  Klotsipusle on valmistatud ohututest ja vastupidavatest materjalidest.

   

  Soovitatav vanus alates 3.eluaastast.

  4.50
 • Fisher Price kiikuv ladumistorn

  Vahva ladumistorniga saab laduda ja järjestada rõngaid, anda lelule hoogu ja vaadata selle kiikumist. Kirkad ja säravad värvid arendavad last ja suurendavad mängulusti!

   

  Soovitatav alates 6.elukuust.

  9.50
 • Fisher-Price liblikakujuline kujundisorter

  Liblikakujuline kujundite sorteerija, kus on 6 erineva värvi ja kujundiga klotsi õpetab lapsele motoorikaoskusi. Laps saab õige kujuga klotse läbi aukude karpi panna ning karbi kaant pealt võttes klotsid uuesti välja valada. Mäng õpetab beebile kujundeid ja värve. Fisher-Price tooted valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja järgides turvameetmeteid!

   

  Soovitatav alates 6.elukuust.

  8.60
 • Loomadega loogikamaja väikelastele

  Väga äge ja erksate värvidega loogikamaja väikelastele. Maja on jagatud neljaks eraldi ruumiks ja sellel on 4 lukuga ust, millel on oma kindel võti. Komplektis on veel neli 6cm pikkust loomakest, kellel on kehadeks 4 erinevat geomeetrilist kujundit. Lapse ülesanne on loomad katusel olevatest aukudest oma õigesse pessa asetada. Võtmetega avatavatest ustest saab klotsid välja võtta ja mängu uuesti alustada. Selline tegevus arendab käte peenmotoorikat, laps õpib värve, kujundeid, loendamist ja numbreid ning tutvub loomadega.

   

  Soovitatav alates 1.eluaastast.

   

  15.00
 • Loomakujunditega loogikamaja

  Kvaliteetsest plastikust sorteerimismaja on vahva loogikamänguasi väikelastele. Majal on erineva kujuga “augud” ja kaasas 6 looma-ja linnupiltidega klotsi, mida laps saab õigesse pessa asetada. Võtmetega avatavatest ustest saab klotsid välja võtta ja mängu uuesti alustada. Selline tegevus arendab käte peenmotoorikat, laps õpib värve, kujundeid, loendamist ja numbreid ning tutvub loomadega.

  NB! Piltidel olevad tooted võivad erineda värvide poolest saadaval olevatest toodetest!

   

  Soovitatav alates 1.eluaastast.

  10.00
 • Arendav loogikamaja klotsidega

  Kvaliteetsest plastikust sorteerimismaja on vahva loogikamänguasi väikelastele. Majal on erineva kujuga “augud” ja kaasas 6 klotsi, mida laps saab õigesse pessa asetada. Võtmetega avatavatest ustest saab klotsid välja võtta ja mängu uuesti alustada. Selline tegevus arendab käte peenmotoorikat, laps õpib värve, kujundeid, loendamist ja numbreid.

   

  Soovitatav alates 1.eluaastast.

  10.50
 • Loogikavedur klotsidega

  Kvaliteetsest plastikust  valmistatud rong on mitmete võimalustega loogikamänguasi väikelastele. Sõidukil on erineva kujuga “augud” ja kaasas 6 klotsi, mida laps saab õigesse pessa asetada. Rongil on ees nöör, millest saab mänguasja järgi vedada. Selline tegevus arendab käte peenmotoorikat, laps õpib värve, kujundeid ja loendamist.

   

  Soovitatav alates 1.eluaastast.

   

  8.00
 • Arendav mänguasi Buss klotsidega

  Kvaliteetsest plastikust ja ümara disainiga valmistatud buss on mitmete võimalustega loogikamänguasi väikelastele. Sõidukil on erineva kujuga “augud” ja kaasas 6 klotsi, mida laps saab õigesse pessa asetada. Avades pagasiruumi, saab klotsid välja võtta ja mängu uuesti alustada. Selline tegevus arendab käte peenmotoorikat, laps õpib värve, kujundeid ja numbreid.

   

  Soovitatav alates 1.eluaastast.

  7.50
 • Põrandapusle

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii üksinda või koos mängimiseks. Komplektis 10tk,  mõõtudega 29x29cm.

   

   

  Soovituslik vanus alates 2 eluaastast.

  10.80

  Põrandapusle

  10.80
 • Ladumistorn Numbrid

  See värviline ladumistorn rõõmustab iga väikelast. Arendab peenmotoorikat, värvide-ja numbrite äratundmist, liigutuste koordinatsiooni.

   

  Soovitatav lastele alates 1.eluaastast.

  4.90
 • Püramiid-Jonnipunn Kloun

  Värviline multifunktsionaalne mänguasi rõõmustab iga väikelast, aitab arendada peenmotoorikat, värvide äratundmist, liigutuste koordinatsiooni.

   

  Soovitatav lastele alates 1.eluaastast.

  15.60
 • Klotsipusle, 4 klotsi

  Komplekt koosneb 4 klotsist. Iga klotsi igal küljel on osa erinevast pildist, mida lapsel on lihtne kokku panna. Toode aitab arendada lapse kujutlusvõimet, käelist osavust, mälu ja silma ning käe koordinatsiooni ning seda soovitavad laste psühholoogid.

   

  Klotsipusle on valmistatud ohutust, lapsesõbralikust ja vastupidavast materjalist.

   

  Soovitatav vanus alates 2. eluaastast.

  3.20
 • Loogikapall

  See, arvatavasti iga beebi lemmikmänguasi, aitab arendada lapse liikumise ja käelist osavust, aitab õpetada erinevaid kujundeid ja ära tundma erinevaid värve.

   

  Mõeldud üle 12 kuu vanustele lastele.

  1.50

  Loogikapall

  1.50
 • Loogika auto klotsidega Kesa

  Loogikaauto klotsidega. Auto on kuue laia ratta ja avatava kastiga sõiduk. Kaanel on kuus auku, kuhu saab sisse panna erinevaid geomeetrilisi kujundeid. Kalluri ees on koht, kuhu saab siduda nööri.

   

  NB! Toodet ei saa tarnida pakiautomaati. Toodet saab tarnida postkontorisse või sellele ise järele tulla ühte meie kauplustest. Kui soovid tootele ise järele tulla, palume enne ostu sooritamist kontrollida toote saadavust kaupluses, kuhu soovid sellele järele tulla (kaupluse valiku saad sisestada e-poe kassas ostu vormistamise käigus). 

   

  Vajadusel võta palun tarnevõimaluste täpsustamiseks enne ostu sooritamist ühendust klienditoega E-R 10.00-18.00, L 10.00-15.00 telefonil +372 514 3798 või kirjuta pood@poialpoiss.ee.

   

  Soovituslik vanus alates 12. elukuust.

  7.20
 • Noa laeva komplekt

  Noa laev purjetab jälle! Päästa loomad, libistades nad õigete aukude kaudu laeva!

  See tugevast plastikust valmistatud mitmevärviline Polesie Waderi mängukomplekt pakub teie lastele palju rõõmu!

  Soovitatav vanus: 1,5-3 eluaastat

  5.80
 • Loogikakell Kloun

  Õppemänguasi Loogikakell Kloun käepideme ja alusega.

  Plastist valmistatud mängukomplekt sisaldab erineva geomeetrilise kujuga figuure. Nooleosuteid saab liigutada käsitsi.

   

  Kella mõõdud 26x7x30 cm.

   

  Soovituslik vanus alates 12. elukuust

  9.20

Menüü