• Põrsas Peppa koos lossiga

  Vahva põrsas Peppa minifiguuride komplekt koos lossiga. Laste seas tuntud Peppa perekond on valmistatud kvaliteetsetest ja tugevatest materjalidest.

   

   

  Soovituslik vanus alates 3.eluaastast.

  14.00
 • Põrsas Peppa minifiguuride komplekt 6tk

  Põrsas Peppa minifiguuride komplekt. Kvaliteetsest plastikust valmistatud komplektis on laste seas lemmikuks saanud põrsas Peppa perekond.

   

   

  Soovituslik vanus alates 3.eluaastast.

  12.70
 • Pehme beebikõristi

  Vahva lehmakujuline beebikõristi koos heliefektidega. Pehme kõristi küljes on erinevate tekstuuridega lisad, mida väikelaps saab avastada. Lehmal on ka heliefektid mis on beebi kõrvadele meeldiva tooniga.

   

  Kõristit saab riputada erinevate pindade külge ning on valmistatud ohututest ja vastupidavatest materjalidest.

   

   

  Sobilik lastele alates sünnist.

  15.00
 • Motoorika labürint

  Motoorika labürint koos lisadega. Puidust motoorikal on palju erinevaid võimalusi, mis arendavad lapse motoorseid oskusi ja loogilist mõtlemist.

   

   

   

  Soovituslik vanus alates 3.eluaastast.

  17.80
 • Lükatav loom “Part”

  Vahva lükatav pardike. Lükka parti edasi ja vaata kuidas ta jalad hakkavad liikuma.

   

  NB! Toodet ei saa tarnida pakiautomaati. Toodet saab tarnida postkontorisse või sellele ise järele tulla ühte meie kauplustest. Kui soovid tootele ise järele tulla, palume enne ostu sooritamist kontrollida toote saadavust kaupluses, kuhu soovid sellele järele tulla (kaupluse valiku saad sisestada e-poe kassas ostu vormistamise käigus).

  Vajadusel võta palun tarnevõimaluste täpsustamiseks enne ostu sooritamist ühendust klienditoega E-R 10.00-18.00, L 10.00-15.00 telefonil +372 514 3798 või kirjuta pood@poialpoiss.ee.

   

  Soovituslik vanus alates 1.eluaastast.

  9.70
 • Ladumistorn “Part”

  Värviliste mummudega ladumistorn väikelastele. Ladumistorn arendab lapse motoorseid oskusi ja loogilist mõtlemist.

   

   

  Soovituslik vanus alates 1.eluaastast.

  3.90
 • Loogikaloom klotsidega “Kilpkonn”

  Vahva ja värvikas loogikaloom koos klotsidega. Lapsed õpivad tundma erinevaid kujundeid ja värve, asetades klotse õigesse pesasse. Kilpkonna kilbi pealt saab laps õppida nii numbreid kui ka kella. Vahva viis kuidas selgeks saada kujundid ja numbrid!

   

  Tootevalik: Pildilt nähtav valik. Ostu vormistades palume kirjutada oma toote eelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Toote eelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

   

  Sobib lastele alates 1.eluaastast.

  8.70
 • Puidust loogikamäng

  Arendav, puidust loogikamäng on kasulik mänguasi lapsele, kes alles avastab kujundeid ja värve. Aseta õiged klotsid ja kujundid õigesse pesasse. Proovile panev mänguasi paneb lapse mõtlemise kõvasti tööle ja see arendab tema arengut ja loogilist mõtlemist.

   

   

   

  Soovituslik vanus alates 1.eluaastast.

  5.89
 • Järeleveetav loogikaloom

  Vahva loomakujuline loogikamäng väikelastele. Pane õige kujuga klotsid aukudest läbi ja lõpetades ava alumine luuk, et klotse taas aukudesse asetada. Mänguasi arendab lapse motoorseid oskusi ning arendab ka lapse loogilist mõtlemist. Värvikad klotsid kutsuvad väikelapsi mängima tundideks!

   

   

  Tootevalik: Pildilt nähtav valik. Ostu vormistades palume kirjutada oma toote eelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Toote eelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

   

  Soovituslik vanus alates 1.eluaastast.

  7.02
 • Fisher Price “Puutetundlik nutitelefon”

  Fisher Price nutitelefonil on kaks õppimisrežiimi koos rakenduse- ja numbrinuppudega, mida saab vajutada tulede, helide aktiveerimiseks. Nupud arendavad lapse peenmotoorikat, laulud ja fraasid tutvustavad lastele numbreid ja loendamist, kujundeid, värve ja muud.

   

  Keele valimiseks kasutage maakera nuppu. Valikus on: eesti, vene, läti, leedu, ukraina ja inglise keel.

   

   

   

  Soovituslik vanus alates 9.elukuust.

  35.38
 • Fisher Price “Laugh & learn juhtimispult”

  Fisher Price mitmekeelne juhtimispult on disainitud väikeste käte jaoks. Väikelapsed saavad pulti haarata, vajutada, klõpsata ja ümber lülitada. Kui laps vajutab ABC, 123 või muusikanuppe, kuuleb ta üle 20 tähestikuga seonduvat laulu, heli ja fraasi, loendamise ja värvide kohta.

   

  Keele valikus on: eesti, vene, läti, leedu, ukraina.

   

   

   

  Soovituslik vanus alates 6.elukuust.

  21.86
 • Fisher Price “Sülearvuti”

  Fisher Price õpetlik sülearvuti, millega saab teha “videokõnet” kutsusõbraga, vajuta nuppe ja keeruta muusikarulli. Nupud ja rull panevad tahvli mitmevärviliselt vilkuma. Sülearvutis on üle 55 erineva laulu, heli, fraasi ja tähestiku, värvide, loendamise ja muu põneva kohta. Sülearvuti õpetab lapsele ka ingliskeelseid sõnu. Kolme Smart Stages taseme hulgast saab valida lapse arengule vastava taseme.

   

   

   

  Soovituslik vanus alates 6.elukuust.

  37.61
 • Fisher Price ” Loomapiltidega torn”

  Kaheksa värvilist tassikest on kaunistatud värvikate loomapiltidega. Tassid on kohandatud spetsiaalselt väikeste käte jaoks, nii saate neist ehitada kõrgeid torne, neid maha lõhkuda ja uuesti alustada.

   

  Mänguasi arendab lapse osavust, käe-silma koordinatsiooni ja probleemide lahendamise oskusi.

   

   

   

  Sobib lastele alates 6.elukuust.

  7.93
 • Beebikõristi “Laiskloom”

  Vahva, laiskloomakujuline beebikõristi. Kõristi on krabisev ning ringikujulist sanga on väikestel kätel mugav käes hoida. Mänguasi arendab lapse nägemis-ja kuulmismeeli.

   

   

   

  Sobilik lapsele alates sünnist.

  9.36
 • Lamamismatt koos telgiga

  Vahva lamamismatt koos telgi ja riputavate mänguasjadega. Multifunktsionaalne komplekt beebidele on vahva esimene mänguasi beebidele alates sünnist. Komplektis on riputatavad mänguasjad, mida saab asetada telgi lakke ja ka eraldi käru või vankri külge. Telk on ideaalne suvepäevadel õues püsti panemiseks, et väikelaps saaks varjus mängida. Värvikas ja mahukas komplekt arendab lapse nägemis-ja kompimismeeli.

   

  Telgi mõõdud kokkupanduna on 82x82x140cm.

  79.30
 • Väikelaste muusikamatt

  Väikelaste interaktiivne muusikamatt. Mati peal on suured ja värvikad klaveri moodi klahvid, millele vajutades teevad need häält. Muusikamatt arendab lapse kuulmise-ja nägemisemeeli.

  Mänguasja mõõdud on 37x28x4cm. Mängumatti on kerge lahti ja kokku rullida ning on väga kergesti hoiustatav.

   

   

  Soovituslik vanus alates 1.eluaastast.

  25.41
 • Ladumistorn “Jänku”

  Jänese peaga ladumistorn väikelastele.

   

  Erinevate suuruste ja värvidega rõngad aitavad väikelapsel õppida suurusi ja värve. Eemalda jänese pea ja hakka rõngaid õiges suuruses üksteise otsa laduma. Komplektis on 8 erineva suuruse ja värviga rõngast, jänese pea ja alus.

   

   

  Soovituslik vanus alates 1.eluaastast.

  5.70
 • Unelapp väikelastele

  Ohututest materjalidest valmistatud mänguasi on disainitud pisikeste käte jaoks. Kaisulapp loob lapsele turvatunde ja mänguasja erksad värvid ning erinevad materjalid aitavad kaasa beebi normaalsele arengule.

   

   

  Sobilik alates sünnist.

  11.99
 • Muusikatoos beebidele “Jänes”

  Vahva, riputatav mänguasi väikelastele. Nöörist tõmmates kõlab meloodia, mis on beebidele rahustav ja uinutav. Mänguasi arendab kuulmismeeli ja selle erksad värvid nägemismeeli.

   

   

   

  Sobilik lastele alates sünnist.

  18.81
 • Väikelaste mänguasi “Laiskloom”

  Vahva, krõbisev mänguasi väikelastele. Mänguasi arendab beebi kuulmis-ning nägemismeeli.

   

   

  Sobilik lastele alates sünnist.

  8.33
 • Muusikatoos beebidele “Jänku”

  Vahva, riputatav mänguasi väikelastele. Nöörist tõmmates kõlab meloodia, mis on beebidele uinutav ja rahustav. Arendab kuulmismeeli ja mänguasja erksad värvid nägemismeeli.

   

   

  Sobib lastele alates sünnist.

  17.69
 • Beebikõristi koos valgus-ja heliefektidega

  Vahva heli-ja valgusefektidega beebikõristi.

   

  Krabikujuline ja vahvate lisadega beebikõristi on arendav ja lõbus mänguasi väikelastele, kes alles avastavad maailma.

  Igal rõngal on erinev tekstuur, mis arendab lapse stimulatsiooni. Ratast liigutades kuulete erinevaid, rõõmsaid helisid ja muusikat, mis teie beebile huvi pakuvad ja rahustavad. Mänguasjast tekitatud helid on õrnad ja summutatud, et mitte kahjustada väikelapse tundliku kuulmist.

   

  Krabi kõhul on valgustatud ring koos kõrisevate kuulikestega.

   

   

  Soovituslik alates 3.elukuust.

  8.80
 • Närimisrõngas kõristiga

  Kvaliteetne ja ohutu närimisrõngas beebidele alates sünnist. Närimisrõngas on pehme ja paindlik, masseerides igemeid, vähendab see igemevalu ilma ärrituseta. Rõnga keskel on pallike, mis kõriseb ja mis tõmbab beebide tähelepanu.

   

   

  Sobilik alates sünnist.

  5.09
 • Üleskeeratav koer

  Üleskeeratav koer 10cm. Keera koer ülesse ning vaata, kuidas ta mööda põrandat ringi jookseb.

   

   

  Tootevalik: Pildilt nähtav valik. Ostu vormistades palume märkida oma toote eelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Toote eelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

   

  Soovituslik vanus alates 2.eluaastast.

  3.05

Menüü