• Pehme kõrra Konn

  Vahva konn beebidele alates sünnist. Konn põriseb, kui pael sirgeks tõmmata ja see arendab kuulmist, katsumine arendab kompimismeeli, erksad värvid aga nägemismeeli. Mänguasja on võimalik riputada vankri, turvatooli, kui ka voodi külge. Lõbus reisikaaslane väikesele sõbrale.

   

  Sobilik alates sünnist.

  8.80
 • Riputatav lelu Lõvi

  Vahva lõvi beebidele alates sünnist. Lõvi lakaosa krõbiseb, mis arendab kuulmist, katsumine arendab kompimismeeli, erksad värvid aga nägemismeeli. Mänguasja on võimalik riputada vankri, turvatooli, kui ka voodi külge. Lõbus reisikaaslane väikesele sõbrale.

   

  Sobilik alates sünnist.

  7.80
 • Patareidega auto väikelastele

  Heli- ja valgusefektidega auto väikelastele. Vajab töötamiseks 3x AG13 patareisid, mis kuuluvad komplekti.  Mängimine arendab lapse loovust ning püsivust.

   

  Värvivalik: heleroheline, sinine. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

  Soovitatav alates 18. elukuust.

  8.80
 • Pill väikelastele Saurus

  Muusika instrumendil on erinevad helid ja loomade häälitsused. Vajab AA patareisid mis ei ole lisatud.

  Soovitatav vanus 2. eluaastast.

  8.60
 • Suur kombain

  Iga väikese põllumehe unistus on omada sellist vahvat suurt kombaini.

   

  Soovituslik vanus alates 3. eluaastast.

  24.00

  Suur kombain

  24.00
 • Vanniraamat

  Vannitamine on nüüdsest veelgi lõbusam just koos vanniraamatuga. Igal leheküljel on kujutatud erinevaid loomakesi ja palju muud. Raamatuke on valmistatud pehmest materjalist ja teisele leheküljele vajutades tekib heli. Komplektis 2 raamatut.

   

  Soovituslik vanus alates 3. elukuust.

  5.00

  Vanniraamat

  5.00
 • Kõristi Ahv

  Soovitatav alates sünnist.

  4.20

  Kõristi Ahv

  4.20
 • Kõristi Elevant

  Soovitatav alates sünnist.

  4.20
 • Kõristi Sebra

  Soovitatav alates sünnist.

  4.20
 • Kõristi

  Beebipoisi esimene “oma” kala.

   

  Soovitatav alates 3. elukuust.

  2.70

  Kõristi

  2.70
 • Kalamäng

  Kalu saab püüda õngega,millel on otsas magnet.Sobib mängimiseks nii vees kui kuival.

   

   

  Sobilik alates 3 eluaastast.

  4.80

  Kalamäng

  4.80
 • Plastikust laud ja tool

  Plastikust laud ja tool.

   

  Mõõtmed:

  Laud: lauaplaat 72 x 47 cm, laua kõrgus 49 cm.

  Tool: iste 28 x 28 cm, kõrgus ilma seljatoeta 28 cm, koos seljatoega 57 cm.

   

  NB! Toodet ei saa tarnida pakiautomaati. Toodet saab tarnida postkontorisse või sellele ise järele tulla ühte meie kauplustest. Kui soovid tootele ise järele tulla, palume enne ostu sooritamist kontrollida toote saadavust kaupluses, kuhu soovid sellele järele tulla (kaupluse valiku saad sisestada e-poe kassas ostu vormistamise käigus). 

   

  Vajadusel võta palun tarnevõimaluste täpsustamiseks enne ostu sooritamist ühendust klienditoega E-R 10.00-18.00, L 10.00-15.00 telefonil +372 514 3798 või kirjuta pood@poialpoiss.ee.

   

  Sobib kasutamiseks alates 2. eluaastast.

  72.50
 • Klotsipusle, 6 klotsi

  Komplekt koosneb 6 klotsist. Iga klotsi igal küljel on osa erinevast pildist, mida lapsel on lihtne kokku panna. Toode aitab arendada lapse kujutlusvõimet, käelist osavust, mälu ja silma ning käe koordinatsiooni ning seda soovitavad laste psühholoogid.

   

  Klotsipusle on valmistatud ohutust, lapsesõbralikust ja vastupidavast materjalist.  Mõõdud: 6cm × 17cm × 11cm.

   

  Soovitatav vanus alates 2. eluaastast.

  5.50
 • Klotsipusle, 4 klotsi

  Komplekt koosneb 4 klotsist. Iga klotsi igal küljel on osa erinevast pildist, mida lapsel on lihtne kokku panna. Toode aitab arendada lapse kujutlusvõimet, käelist osavust, mälu ja silma ning käe koordinatsiooni ning seda soovitavad laste psühholoogid.

   

  Klotsipusle on valmistatud ohutust, lapsesõbralikust ja vastupidavast materjalist.

   

  Soovitatav vanus alates 2. eluaastast.

  3.20
 • Kalapüügi mäng

  Suurepärane vannimäng lastele, mis arendab käelisi oskusi ja reflekse. Komplekti kuulub õng ja kaks plastkala.

   

  Komplekt on erinevates värvitoonides, värvivalik tehakse juhuslikult.

   

  Soovituslik vanus alates 2. eluaastast

  4.50
 • Loogikaklotsid, 36-osaline

  Klotsid on lastele kasulikud arendades käe-silma koordinatsiooni ja lapse loogilist ja ruumilist mõtlemist. Komplekt koosneb 36 elemendist.

   

  Soovitatav vanus alates 1. eluaastast.

  9.50
 • Loogikaklotsid, 72-osaline

  Klotsid on lastele kasulikud arendades käe-silma koordinatsiooni ja lapse loogilist ja ruumilist mõtlemist. Komplekt koosneb 72 elemendist.

   

  Soovitatav vanus alates 1. eluaastast.

  20.20
 • Vurr

  Mänguasi väikelastele. Vurr arendab koordinatsiooni ja käe oskusi. Heli kuulmiseks piisab, kui mänguasi liikuma panna. Vurr on mänguasi, mida iga täiskasvanu mäletab ja mis igal lapsel peaks olema.

   

  Soovitatud alates 2. eluaastast.

  4.50

  Vurr

  4.50
 • Kõristi

  Soovitatav alates 3. elukuust.

   

  Tootevalik: Piltidel nähtavad erinevad kujud. Ostu vormistades palume kirjutada oma tooteeelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Tooteeelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

  2.40

  Kõristi

  2.40
 • Närimisrõngas

  Närimislelu närimine soodustab tugevate igemete ja hammaste arenemist.

   

  Värvivalik: roheline, punane. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

  3.50
 • Arvutihiir patareidega

  Lõbus arvutihiir väikesele lapsele. Heli-ja valgusefektidega. Vajab töötamiseks 2x AAA patareisid (ei kuulu komplekti).

   

  Soovituslik vanus alates 6. elukuust.

  7.40
 • Voodikarusell

  Beebidele mõeldud voodikarussell. Kompleti kuulub üleskeeratav muusikatoos, mis mängib kaunist unelaulu, et lapsel oleks mõnusam uinuda. Kui muusika mängib, keerlevad ka pehmed lelud.

  25.50

  Voodikarusell

  25.50
 • Järelveetav sajajalgne

  Lõbus järelveetav sajajalgne väikesele lapsele. Heli ja valgusefektidega. Vajab töötamiseks 2x AA patareisid (ei kuulu komplekti).

  20.00
 • Voodikarusell

  Beebidele mõeldud voodikarussell. Kompleti kuulub üleskeeratav muusikatoos, mis mängib kaunist unelaulu, et lapsel oleks mõnusam uinuda. Kui muusika mängib, keerlevad ka pehmed lelud.

  25.50

  Voodikarusell

  25.50
 • Kõristi Pall

  Vahvad värvilised pallid väikesele lapsele. Palli liigutages tekib heli.  Värvivalik:  Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

  Soovitatav alates 3. elukuust

   

  6.60
 • Vurr

  Mänguasi väikelastele. Vurr arendab koordinatsiooni ja käe oskusi. Heli kuulmiseks piisab, kui mänguasi liikuma panna. Vurr on mänguasi, mida iga täiskasvanu mäletab ja mis igal lapsel peaks olema.

   

   

   Soovitatud alates 2. eluaastast.

  2.80

  Vurr

  2.80
 • Piiksuhaamer

  Lõbus mänguasi häälega.

   

  Soovitatav alates 3 eluaastast.

  2.00

  Piiksuhaamer

  2.00
 • Üleskeeratav Lõvi

  Keera lõvi üles ja vaata, kui vahvalt ta ringi liigub.

   

   

  Soovitatav vanus alates 3. eluaastast.

  1.50
 • Vanniraamat

  Vannitamine on nüüdsest veelgi lõbusam just koos vanniraamatuga. Igal leheküljel on kujutatud erinevaid loomakesi ja palju muud. Raamatuke on valmistatud pehmest materjalist ja kusjuures teisele leheküljele vajutades tekib heli. Värvivalik. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

   

  Soovituslik vanus alates 1. eluaastast.

  2.50

  Vanniraamat

  2.50
 • Mängutelefon

  Lõbus patareidega telefon väikesele lapsele. Nuppudele vajutades teeb telefon erinevaid helisid. Mängulusti lisavad ka erksad värvid telefoni peal.

   

   

  Soovitatav vanus: 18 elukuust.

   

   

  6.90
 • Loogikapall

  See, arvatavasti iga beebi lemmikmänguasi, aitab arendada lapse liikumise ja käelist osavust, aitab õpetada erinevaid kujundeid ja ära tundma erinevaid värve.

   

  Mõeldud üle 12 kuu vanustele lastele.

  1.50

  Loogikapall

  1.50
 • Üleskeeratav loom

  Lõbus üleskeeratav loom kes ise liigub. Keerake loom üles ja vaata, kui vahvalt ta ringi liigub.  Ostu vormistades palume kirjutada oma soov märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Soovi märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

   

  Soovitatav vanus alates 3. eluaastast.

  3.60
 • Inertsmootoriga mänguauto

  Vahvad loomadega autod väikelastele. Tõmba autot tagasi, et see ise edasi sõidaks. Tähelepanu! Konkreetse soovi korral palume kirjutada kommentaaride lahtrisse eelistatud auto ja varuvariant. Kommentaari puudumisel komplekteeritakse autod juhuslikkuse alusel.

   

   

  Sobib lastele alates 18. elukuust.

  3.00
 • Mängurool võtmetega

  Mängurool ja võtmed heli- ja valgusefektidega. Vajab 4x AAA patareisid, mis ei kuulu komplekti. Rooli suurus on 14cm, puldi suurus 9cm.

   

   

  Soovituslik vanus alates 12. elukuust.

  15.80
 • Hüppeloom

  Hüppeloom pakub lastele palju mängulusti. Hüpates areneb lapse tasakaalutunnetus ja koordinatsioon, toetas samaaegselt ka lapse üldfüüsilist arengut. Hüppeloomaga võib hüpata nii siseruumides kui ka aias muru peal, kuid tasub ettevaatlik olla, et läheduses ei oleks teravaid esemeid.

   

  Toode on valmistatud vastupidavast materjalist, ning on lastele täiesti ohutu. Hüppeloom on sobilik alates esimesest eluaastast ning sellega võib hüpata kuni 60kg kaaluv inimene, istumisosa kõrgus on 26cm.

   

  Värvivalik: roheline, punane, sinine. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

  18.00

  Hüppeloom

  18.00
 • Loogikapusle

  Naeratava lille kujuline loogikapusle. Klotsid on lastele kasulikud arendades käe-silma koordinatsiooni ja lapse loogilist ja ruumilist mõtlemist. Pusle koosneb 21 elemendist ja alusest.

   

  Soovitatav vanus alates 1. eluaastast.

  12.80

  Loogikapusle

  12.80
 • Vormikett

  Värviliste vormikettide lülisid saab ühendada üheks pikaks või mitmeks lühikeseks ahelaks. Samuti saab ise vabalt kombineerida erinevaid kujusid.

   

  Soovitatav vanus alates 3. eluaastast.

  10.50

  Vormikett

  10.50
 • Puidust loogikaklotsid

  Puidust kujundid karbis. Arendab lapse käelisi oskusi ja loogilist mõtlemist.

   

   

  Soovituslik vanus alates 2. eluaastast.

  9.00
 • Beebikiik

  Tugevast plastikust valmistatud kõrge seljatoega kiik väikelastele. Kõrge seljatugi tagab turvalisuse ja kindluse, et väikelaps kiikumisel välja ei kuku. Kiiku saab kasutada nii toas, kui õues. Kiigu sisemine laius on ca 28cm ja maksimaalne koormus 28kg.

   

  Värvivalik: punane, roheline, sinine, kollane. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

  NB! Toodet ei saa tarnida pakiautomaati. Toodet saab tarnida postkontorisse või sellele ise järele tulla ühte meie kauplustest. Kui soovid tootele ise järele tulla, palume enne ostu sooritamist kontrollida toote saadavust kaupluses, kuhu soovid sellele järele tulla (kaupluse valiku saad sisestada e-poe kassas ostu vormistamise käigus).

   

  Vajadusel võta palun tarnevõimaluste täpsustamiseks enne ostu sooritamist ühendust klienditoega E-R 10.00-18.00, L 10.00-15.00 telefonil +372 514 3798 või kirjuta pood@poialpoiss.ee.

   

  Soovitatav vanus alates 1. eluaastast.

  17.80

  Beebikiik

  17.80
 • Vannipaadid

  Kolm mõnusat plastikust paati lapsele vannis mängimiseks. Värvivalik pakendis erinev.

   

  Soovitatav alates 1. eluaastast.

  2.50

  Vannipaadid

  2.50
 • Kõristi

  Kõristi on mõeldud lastele alates 0+ elukuud. See on iga beebi esimene mänguasi, mis tänu atraktiivsetele värvidele ja kujule stimuleerib meeli korralikult toimima – esemeid haarama. Valmistatud kõrgeima kvaliteediga sertifitseeritud materjalist.

   

  Värvivalik: punane, sinine. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

  3.50

  Kõristi

  3.50
 • Vurr

  Mänguasi väikelastele. Vurr arendab koordinatsiooni ja käe oskusi. Heli kuulmiseks piisab, kui mänguasi liikuma panna. Vurr on mänguasi, mida iga täiskasvanu mäletab ja mis igal lapsel peaks olema. Soovitatud alates 2. eluaastast.

  3.50

  Vurr

  3.50
 • Vurr

  Mänguasi väikelastele. Vurr arendab koordinatsiooni ja käe oskusi. Heli kuulmiseks piisab, kui mänguasi liikuma panna. Vurr on mänguasi, mida iga täiskasvanu mäletab ja mis igal lapsel peaks olema. Soovitatud alates 2. eluaastast.

  3.50

  Vurr

  3.50
 • Noa laeva komplekt

  Noa laev purjetab jälle! Päästa loomad, libistades nad õigete aukude kaudu laeva!

  See tugevast plastikust valmistatud mitmevärviline Polesie Waderi mängukomplekt pakub teie lastele palju rõõmu!

  Soovitatav vanus: 1,5-3 eluaastat

  5.80
 • Loogikakell Kloun

  Õppemänguasi Loogikakell Kloun käepideme ja alusega.

  Plastist valmistatud mängukomplekt sisaldab erineva geomeetrilise kujuga figuure. Nooleosuteid saab liigutada käsitsi.

   

  Kella mõõdud 26x7x30 cm.

   

  Soovituslik vanus alates 12. elukuust

  9.20
 • Kõristi Auto

  Põnev autokujuline mänguasi pere kõige nooremale. Sellel on kummist rattad, tänu millele ei tekita mänguasi palju müra ja on lapsele ohutu mängida. Auto külge saab siduda nõõri, mis võimaldab autot enda järel tõmmata.

   

  Värvivalik: punane, roheline, kollane, oranž ja tumeoranž. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse, võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

  Soovituslik vanus alates 6. elukuust

  5.40
 • Pill “Elevant”

  Heli ja valgusefektid. Vajab 3xAA patareisid, mis ei kuulu komplekti.

  14.20
 • Põrandapusle “Numbrid”

  Vahtplastist põrandapusle, mis koosneb 9 osast.

  9.60
 • Lükatav kõristi

  Arendav mänguasi LAUR-MIX.

   

  NB! Toodet ei saa tarnida pakiautomaati. Toodet saab tarnida postkontorisse või sellele ise järele tulla ühte meie kauplustest. Kui soovid tootele ise järele tulla, palume enne ostu sooritamist kontrollida toote saadavust kaupluses, kuhu soovid sellele järele tulla (kaupluse valiku saad sisestada e-poe kassas ostu vormistamise käigus). 

   

  Vajadusel võta palun tarnevõimaluste täpsustamiseks enne ostu sooritamist ühendust klienditoega E-R 10.00-18.00, L 10.00-15.00 telefonil +372 514 3798 või kirjuta pood@poialpoiss.ee.

   

  Soovituslik vanus alates 12. elukuust.

  9.80
 • Voodikarusell Baby

  Muusikaga ja keerlevate loomadega karusell. Saab paigaldada voodi serva külge. Soovitatav alates 3. elukuust.

  21.00
 • Voodikarusell Baby Mix

  Muusikaga ja keerlevate loomadega karusell. Saab paigaldada voodi serva külge. Valik: elevandid, lõvid. Oma valiku palume kirjutada leheküljel “Kassa” kommentaaride lahtrisse. Soovitatav alates 3. elukuust.

  16.00
 • Kõristi “Jänes”

  Soovitatav alates 3. elukuust.    Tootevalik: Ostu vormistades palume kirjutada oma tooteeelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Tooteeelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

  3.00

Tooted