• Puidust klotsid numbritega

  Puidust klotsid koos numbritega.

  Vahva viis kuidas arvutamine selgeks saada ning õppida numbreid. Komplektis on 12 numbriga klotsi.

   

   

  Soovituslik vanus alates 3.eluaastast.

  8.50
 • Puidust rong loogikamänguga

  Puidust rong loogikamänguga. Hariv mänguasi alles maailma avatavale väikelapsele kui ka suurtematele lastele. Rongiratastel on numbrid ning erinevate arvudega tähed, mille abil saab laps kergesti numbreid ja arvutamist õppida.

   

   

  Soovituslik vanus alates 1.eluaastast.

  16.40
 • Puidust rong koos klotsidega

  Värviline, puidust rong väikelastele. Täiusta rongi lisades talle klotsidest osasid. Rongiga mängimisel õpib laps värve, kujundeid ning loogilist mõtlemist. Mänguasi on valmistatud ohututest ja kvaliteetsetest materjalidest ning sobib lastele alates 1.eluaastast.

   

   

   

  Tootevalik: Ostu vormistades palume kirjutada oma värvi eelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvi eelistust märkimata tehakse valik juhuslikult. Kogu valik ei pruugi olla alati saadaval.

   

   

   

  Soovituslik vanus alates 1.eluaastast.

  18.20
 • Puidust magnetid 20tk

  Puidust magnetid 20tk.

   

  Nende magnetitega saab laps mängida näiteks tahvli peal või külmkapil. Pane magnetitest farm kokku ning mängi magnetnukkudega.

   

   

  Soovituslik vanus alates 3.eluaasast.

  9.40
 • Puidust autorada väikelastele

  Puidust autorada firmalt Top Bright. Komplekti kuulub rada ja 4 autot. Rada koosneb 4-st kaldteest, mida mööda autod saavad alla sõita. Raja allosas on 3 tõstetavate ustega garaaži.

   

  Soovitatav alates 18.elukuust.

   

   

  32.50
 • Puidust klotsid tähtede ja numbritega

  27 traditsioonilist neljakandilist puuklotsi. Igale klotsile on trükitud tähed, numbrid ja pildid. Saab õppida lihtsaid sõnu ja numbreid. Klotsid on pakitud libiseva kaanega puidust kasti. Klotsi mõõdud on 3*3*3cm.

   

  Soovituslik vanus alates 3. eluaastast.

  10.90

Menüü