• Jääkuubikuvorm ja küüler ühes: JÄÄ-ÄMBER

  Uudse ruumisäästliku disainiga jääkuubikuvorm ja küüler ühes.

   

  Sulle meeldivad mõnusalt jahedad joogid? Sul on villand, et jääkuubikuvormid võtavad sügavkülmas nii palju ruumi? …ning jääkuubikute kättesaamiseks kuubikuvormide jõulise väänamise ja vastu köögilauda tampimise asemel eelistad tegelikult mõnda muud treeningut?

   

  Ole mureta! Sul on vaja vaid jääkuubikuvormi JÄÄ-ÄMBER!

   

  Mis selles erilist on?

   

  Multifunktsionaalne – lisaks jääkuubikute valmistamisele ja hoiustamisele saad unikaalset JÄÄ-ÄMBRIT kasutada ka veini-, siidri-, õlu-, limonaadi-, veepudeli-, jäätisetopsi- jms. jahutajana.

  Revolutsiooniline kahe kambri disain – välises kambris valmivad värsked jääkuubikud ja sisemine kamber hoiustab juba valmis kuubikuid ja/või jooki, mida soovid küüleris jahutada.

  Ruumisäästlik – erinevalt harjumuspärastest jääkuubikuvormidest, võtab see külmkapis palju vähe ruumi ja mahutab 3+ portsu*, lausa 120 jääkuubikut.

  Alati värsked jääkuubikud – tänu õhukindlalt suletavale kaanele on jääkuubikud alati värsked ja sügavkülmas tekkida võivast lõhnast vabad.

  Kvaliteetne materjal – valmistatud kvaliteetsest, vastupidavast ja ohutust BPA-vabast silikoonist. Võid seda julgelt ka nõudepesumasinas pesta.

  *1 ports = 40 jääkuubikut.

  9.5014.70

Menüü