• Nukukleit

  Nukukleit 24cm pikkusele nukule. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

  Soovitatav vanus alates 3. eluaastast.

   

  1.00

  Nukukleit

  1.00
 • Pöialpoiss e-kinkekaart

  Soovid vahvat kingitust, aga Sul ei ole ühtegi head kingiideed? Ära muretse, me toome õnne nii Sinu, kui kingisaaja õuele – parim kingitus on mänguasjapoe Pöialpoiss kinkekaart! See on kõige kiirem ja mugavam võimalus väga hea kingi tegemiseks, sest Pöialpoisi e-kinkekaardiga saab kingisaaja ise valida täpselt sellise kingi, mis talle kõige rohkem meeldib.

   

  Kinkimine on imelihtne:
  1. Vali rippmenüüst sobiv kinkekaardi väärtus (€10.00, €20.00 või €30.00)
  2. Sisesta kingisaaja e-posti aadress
  3. Sisesta enda/kingi tegija nimi
  4. Kirjuta personaalne õnnitlus või tervitus kingisaajale
  5. Lisa kinkekaart ostukorvi ja soorita ost.

   

  NB! Kohe, kui oled kinkekaardi eest tasunud, jõuab kingisaaja e-posti Sinu soovidega unikaalse koodiga e-kinkekaart, mida kingisaaja saab Pöialpoisi veebipoes kasutada.

  NB! Kui soovid kinkekaardi ära osta, aga kinkida selle natukene hiljem, siis kirjuta ka kingisaaja e-posti aadressiks iseenda e-posti aadress. Nii saadetakse e-kinkekaart Sulle ning saad selle kas välja printida ja kinkida või sobilikul hetkel ise e-kirjana kingisaajale saata.

   

  Kingisaajaid on rohkem, kui üks? Väga vahva, sest nagu naksti saad soovi korral samas vääringus ja personaalse sõnumiga e-kinkekaardi saata mitmele kingisaajale korraga.

  10.0030.00

  Pöialpoiss e-kinkekaart

  10.0030.00
 • Jääkuubikuvorm ja küüler ühes: JÄÄ-ÄMBER

  Uudse ruumisäästliku disainiga jääkuubikuvorm ja küüler ühes.

   

  Sulle meeldivad mõnusalt jahedad joogid? Sul on villand, et jääkuubikuvormid võtavad sügavkülmas nii palju ruumi? …ning jääkuubikute kättesaamiseks kuubikuvormide jõulise väänamise ja vastu köögilauda tampimise asemel eelistad tegelikult mõnda muud treeningut?

   

  Ole mureta! Sul on vaja vaid jääkuubikuvormi JÄÄ-ÄMBER!

   

  Mis selles erilist on?

   

  Multifunktsionaalne – lisaks jääkuubikute valmistamisele ja hoiustamisele saad unikaalset JÄÄ-ÄMBRIT kasutada ka veini-, siidri-, õlu-, limonaadi-, veepudeli-, jäätisetopsi- jms. jahutajana.

  Revolutsiooniline kahe kambri disain – välises kambris valmivad värsked jääkuubikud ja sisemine kamber hoiustab juba valmis kuubikuid ja/või jooki, mida soovid küüleris jahutada.

  Ruumisäästlik – erinevalt harjumuspärastest jääkuubikuvormidest, võtab see külmkapis palju vähe ruumi ja mahutab 3+ portsu*, lausa 120 jääkuubikut.

  Alati värsked jääkuubikud – tänu õhukindlalt suletavale kaanele on jääkuubikud alati värsked ja sügavkülmas tekkida võivast lõhnast vabad.

  Kvaliteetne materjal – valmistatud kvaliteetsest, vastupidavast ja ohutust BPA-vabast silikoonist. Võid seda julgelt ka nõudepesumasinas pesta.

  *1 ports = 40 jääkuubikut.

  9.5014.70

Menüü