• Lego Technic Ford Mustang Shelby GT500

  Lase vähemalt 9-aastastel lastel selle põneva LEGO® Technic Ford Mustang Shelby® GT500® komplekti abil ehitada oma võidusõiduauto. Kaasahaarav ehitusmudel aitab lastele tutvustada inseneriteadust, kuid see on kõigest algus! Lapsed saavad kahe tagasitõmmatava mootori abil panna mänguauto kiirendama. Kasuta rakendust AR, et viia mänguelamus mitmesuguste huvitavate liitreaalsusfunktsioonide abil järgmisele tasemele. Tänu kahele tagasitõmmatavale mootorile on selle laheda mänguauto juhtimine lihtne. Tõmba seda lihtsalt tagasi ja lase lahti, et panna auto kiirendama. See tõetruu kokkupandav mudel jäljendab tõelise Ford Mustang Shelby® GT500® kuulsat välimust! LEGO® Technic detailid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja kindel ühendatavus alati. LEGO® Technic detaile on maha visatud, kuumutatud, muljutud, väänatud ja analüüsitud, et tagada nende vastavus rangetele globaalsetele ohutusnõuete.

   

  Soovitatav vanus alates 9.eluaastast.

  63.50
 • Lego Technic Formula E, Porsche 99X Electric

  LEGO Technic ehituskomplektid on suurepärane sissejuhatus insenerimaailma. Neis kasutatakse realistlikku liikumist ja mehhanisme, mis tutvustavad LEGO ehitajatele tehnikamaailma mõistetaval ja realistlikul viisil. See LEGO® Technic komplekt Formula E® Porsche 99X Electric rõõmustab iga mootorispordifänni. Mudeli skanneerimiseks laadi alla LEGO® Technic liitreaalsusrakendus.

   

  Kahe tagasitõmmatava mootori abil saavad lapsed otsustada, kui palju energiat autole anda, enne kui nad päästiku abil võidusõidule ideaalse stardi annavad. Lahe tagasitõmbamis funktsioon on kasutatav koos LEGO® Technic liitreaalsusrakendusega. Kui oled auto rakenduses skanninud, tõmba auto käega tagasi, siis saada see oma jalga kasutades teele ja vaata, mis juhtub.

   

  LEGO® Technic osad vastavad rangetele tööstusvaldkonna standarditele, nii on need alati ühtlased, kokkusobivad ja kindlalt ühendatavad ning vastavad rangeimatele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 9.eluaastast.

  63.50
 • Lego Technic Monster Jam El Toro Loco

  See 247-osaline komplekt sobib ideaalselt hiigelautode fännidele ja tutvustab noortele fännidele ehitamist ja inseneriteadust. Lapsed saavad ehitada selle LEGO® Technic mänguauto Monster Jam™ El Toro Loco™  ja sellega kihutada. Tagasitõmbamisfunktsiooniga kaks-ühes mänguasi pakub mängu tundideks ja lihtsasti loetavate juhendite abil saab monsterauto ümber ehitada maastikuautoks. Autot saab täiendada vahvate kleepsudega, mis aitavad jäljendada El Toro Loco erilist välimust. LEGO® Technic komponendid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada iga kord nende stabiilne kvaliteet ja ühtesobivus, detaile on maha visatud, kuumutatud, muljutud, väänatud ja analüüsitud, et tagada nende vastavus rangetele globaalsetele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 7.eluaastast.

  23.50
 • Lego Technic Monster Jam Megalodon

  Kuna sõidukid näevad välja ja töötavad täpselt nagu päriselus, siis on kokkupandavad LEGO Technic mudelid noortele LEGO fännidele vahvaks sissejuhatuseks insenerindus- ja mehaanikavaldkonda. Põnev hiigelauto mudel – lapsed saavad ehitada selle LEGO® Technic mänguauto Monster Jam™ Megalodon™ ja sellega kihutada. Tagasitõmbamisfunktsiooniga kaks-ühes mänguasi pakub kaasahaaravat mängu tundideks, kui lapsed ehitavad auto ümber madalaks võidusõiduautoks, mis on inspireeritud veel ühest legendaarsest merekoletisest. Just nagu tõelisel Monster Jam™ Megalodon™-il on ka sellel LEGO® Technic mänguversioonil erilised haihambad, lisaks uimed, mis auto sõitmise ajal liiguvad, lisaks saavad lapsed lisada kleepsud, et taasluua Monster Jam™ Megalodon™-i auto pilkupüüdev välimus. LEGO® Technic detailid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja kindel ühendatavus alati, neid testitakse kõikvõimalikul moel, et need vastaksid rangetele üleilmsetele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 7.eluaastast.

  23.50
 • Lego Star Wars Snowtrooper lahingukomplekt

  See 105-osaline ehituskomplekt on äge kingitus lastele alates 6. eluaastast, et täiendada nende Snowtrooperite kogu ja lisada mänguvõimalusi nende teistele LEGO Star Wars™ komplektidele.
  Komplekt sisaldab üksikasjalikke ehitusjuhiseid, 4 LEGO® minifiguuri – Hothi Scout Trooper ja 3 Snowtrooperit, lisaks 2 paukkahurit, paukpüss ja paukpüstol. Miniesemed – Imperial Hothi kiirratas, E-Web kahur ja lumest kaevik lisalaskemoonaga. Selle LEGO® Star Wars™ Snowtrooperi lahingukomplektiga  saavad noorukid ehitada armee ja taaselustada stseenid eepilisest filmist Star Wars: Impeeriumi vastulöök.
  Kõik LEGO® osad vastavad tööstusharu rangetele standarditele, mis tähendab, et need käivad iga kord lihtsalt ja kindlalt kokku ning nende osi testitakse pea igal mõeldaval viisil, et need vastaksid rangetele ohutusstandarditele.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  25.50
 • Lego Star Wars Duell Mandalore`il

  Lastel on põnev taastada telesarjast „Star Wars: The Clone Wars“ tuntud legendaarsed valgusmõõgalahingud ja etendada mängukomplektiga Duell Mandalore’il  oma seikluslikke lugusid. Selles 147-osalises komplektis on kaks LEGO® minifiguuri: kahe valgusmõõgaga Ahsoka Tano ja kaheteralise valgusmõõgaga Darth Maul, kes lahingutes võitlevad, kokkupandav troon, mille salasahtlis on peidus kahurpüss, dekoratiivne ümbrus koos eemaldatava aknaelemendiga ja Mandaloorlase kamber, kus on ruum LEGO® minifiguuri jaoks ning üksikasjalik illustreeritud juhend, et lapsed saaksid enesekindlalt ehitama asuda. LEGO® osad vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need käivad iga kord lihtsalt ja kindlalt kokku. See on olnud nii juba aastast 1958. LEGO® klotse ja osi testitakse pea igal mõeldaval viisil, et need vastaksid rangetele ohutusstandarditele.

   

  Soovitatav vanus alates 7.eluaastast.

  24.80
 • Lego Star Wars Oht Tatooinesis

  Lahingukomplekt on inspiratsiooni saanud „Star Wars: The Mandaloriani“ 2. hooajast ja fänne ootavad selles põnevas komplektis kiirvõidusõitudest ja kuulipildujatest pakatavad lahingud.
  277-osalises komplektis on Mandaloriani kiirratas LEGO minifiguuri istmega ja sadulakott, kus saab istuda, lisaks ehitatav Tuskeni onn ja uus, 2021. aasta jaanuaris välja antav Tusken Raideri rakettide heitemasin, Mandaloriani ja Tusken Raideri LEGO minifiguurid, The Childi (hellitavalt beebi-yoda) LEGO figuur, samuti lahedad relvad tundidepikkuseks rollimängulustiks. Kaasas on selge juhend, nii et ka esmakordsed LEGO ehitajad saavad ehitamist nautida. Galaktika jagu rõõmu LEGO Group on alates 1999. aastast loonud legendaarsete Star Warsi universumi tähelaevade, sõidukite, tegevuspaikade ja tegelaste mudeleid. LEGO Star Warsist on saanud kõige populaarsem teema ning saadaval on hulgaliselt erinevaid komplekte igas vanuses fännidele.
  LEGO® detailid vastavad tööstusharu rangeimatele nõuetele, et tagada nende stabiilne kvaliteet ja ühtesobivus ning alati lihtne ja kindel ühenduvus. Nii on see olnud aastast 1958. LEGO® klotse ja osi testitakse kõikvõimalikul moel, et need vastaksid rangetele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 7.eluaastast.

  40.80
 • Lego Star Wars mikrovõitlejad

  Innusta väikesi lapsi taaselustama Hothi lahingut filmist „Star Wars: Impeeriumi vastulöök“ ja etendama oma lugusid selle AT-AT vs. Tauntauni mikrovõitlejate ehituskomplektiga, mis sisaldab kiiresti ehitatavaid, liikuvaid AT-AT Walkeri ja Tauntauni ehitusmudeleid, millel saavad istuda 2 LEGO® minifiguuri. Selles lõbusas, 205-osalises komplektis on kaasas selged juhised nii, et isegi algajad ehitajad saavad ehitamisega hõlpsasti hakkama.

  LEGO® klotside kokkupanekuks pole vaja Jõudu! Juba alates 1958. aastast vastavad klotsid tööstusharu rangeimatele standarditele, et need oleksid alati ühtlase kvaliteediga, hõlpsasti kokkupandavad ja vastupidavad. LEGO® klotse ja detaile kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse põhjalikult, et tagada nende vastavus ühtedele rangeimatele üleilmsetele  ohutusstandarditele!

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  24.80
 • Lego Speed Champions Koenigsegg Jesko

  LEGO® võidusõidumeistrite Koenigsegg Jesko koopia on autentsete detailidega. Ideaalne mängukomplekt neile, kes armastavad lahedaid sportautosid ja võidusõitu. Selles 280-osalises komplektis on kõik, mida vaja Koenigsegg Jesko mudeli ehitamiseks, rallisõitja ning hõlpsasti järgitav üksikasjalik ehitusjuhend. LEGO® klotsid vastavad juba 1958. aastast tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja alati hõlpsasti lahtivõetavad. Kõiki LEGO® võidusõidumeistrite ehitusmänguasju testitakse põhjalikult, et tagada iga mängukomplekti vastavus rangetele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 7.eluaastast.

  25.80
 • Lego Speed Champions võidusõiduautod

  See LEGO® võidusõidumeistrite võidusõiduauto Chevrolet Corvette C8.R ja 1968. a Chevrolet Corvette‘i 512-osaline mängukomplekt on ideaalne lastele ja neile, kellel on kirg võimsate autode ja võidusõitude vastu. Komplektis on kõik, mida vaja, et ehitada 2020. a võidusõiduauto Chevrolet Corvette C8.R ja 1968. a Chevrolet Corvette‘i koopia ning ka võidusõidukombinesooni, kiivri ja mutrivõtmega kahe rallisõitja minifiguurid. Komplektis on hõlpsasti järgitav üksikasjalik ehitusjuhend mõlema mudeli jaoks, nii et lapsed ja täiskasvanud saavad oma vabal ajal kogeda suurepäraseid ehituselamusi. LEGO® klotsid vastavad juba 1958. aastast tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja alati hõlpsasti lahtivõetavad. Kõiki LEGO® võidusõidumeistrite ehitusmänguasju testitakse põhjalikult, et tagada iga mängukomplekti vastavus rangetele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav alates 8.eluaastast.

  52.20
 • Lego Ninjago Lloydi võidusõiduauto

  NINJAGO Lloydi võidusõiduauto on muudetav 3 erinevaks mudeliks. Mängukomplektis on mõõgaga Lloyd, leegiheitjaga Kobramehaanik ATV-l ning tulirelva ja dünamiidipulgaga Dünamiidipüüton ohtudest tulvil seiklusteks. Mänguauto saab muuta bagist võimsamaks ja kiiremaks sõidukiks, millel on turvis, kuldsed küljepaneelid, 2 kahurit ja teradega spoiler. Uuendusena jaanuarist 2022. saavad lapsed, kui nad oma ülesande täidavad ja võidavad maod, auhinnaks Kohanemisvõimelisuse lipu heiskamiseks autole. Selle 279-osalise ninjakomplektiga saavad lapsed alates 6. eluaastast etendada oma kangelastega ninjalugusid.

  LEGO® klotsid on kõrge kvaliteediga ja vastavad rangeimatele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  34.80
 • Lego Ninjago Kai tuledraakon

  Mängudraakonil on muudetava asendiga lõuad, pea, saba ja jalad ning selle saab muuta kaks korda suuremaks, tugevamaks ja kiiremaks. Ninjakomplektis on 3 minifiguuri: mõõgaga relvastatud Kai, tulistavat drooni juhtiv Boahävitaja ja Kobramehaanik rakettranitsa ja püssiga, mis tulistab valangutega. Uuendusena jaanuarist 2022. saavad lapsed auhinnaks kollektsioneeritava lipu, kui võidavad ninjade vaenlasi ja täidavad oma ülesande. Selle 204-osalise ninjakomplektiga saavad lapsed alates 6. eluaastast kogeda seiklusi koos oma ninjakangelastega. LEGO® klotsid on kõrge kvaliteediga ja vastavad rangeimatele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  34.80
 • Lego Ninjago Zane võimendusrobot

  Mängurobotil on muudetava asendiga jalad ja kokpit, kuhu lapsed saavad panna Zane‘i, kui ta maosõdalasega lahingut peab.
  Selle 95-osalise ninjakomplektiga saavad lapsed alates 6. eluaastast kogeda seiklusi NINJAGO® linnas.
  LEGO® NINJAGO® mänguasjad meelitavad lapsed eemale ekraanidest ja võimaldavad põgeneda salapärasesse maailma, kus astuda vastu kurjuse jõududele.
  LEGO® klotsid vastavad rangeimatele kvaliteedi-ja ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  10.90
 • Lego Ninjago Jay kõuedraakon

  Selle muudetava asendiga mängudraakoniga saavad lapsed  mängida seiklusküllaseid mänge.
  Mängudraakonil on muudetava asendiga jalad, pea, lõuad, tiivad, relvana kasutatav saba ja sadul, kuhu saab Jay istuma panna, kui ta maoga võitleb.
  140-osalise ninjakomplektiga saavad lapsed alates 6. eluaastast kogeda koos oma ninjakangelastega põnevaid seiklusi.
  LEGO® klotsid on kvaliteetsed ja vastavad rangeimatele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  22.50
 • Lego Ninjago Saatuselaeva viimane sõit

  LEGO® NINJAGO tutvustab lastele ehitamist ning võimaldab neil etendada ninjalugusid selle mängukomplektiga, mis sisaldab põnevaid detaile. Mängukomplektis on neli minifiguuri – ninjad Kai, Zane ja Jay ning nende vaenlane kummitusninja Karenn, lisaks põhiklots, et saaksid mängimist kiiresti alustada. Saatuselaeval on fooliumist puri, pöörlevad võimendid, rooliratas, eemaldatav mängujeti ja ketiga ankur, et panna laste kujutlusvõime tõeliselt tööle. Mängukomplektis on ka draakon, mille tiivad liiguvad, kui nupule vajutada. Lihtsad piltjuhised aitavad lapsi ehitamise käigus hoolikalt juhendada ja digijuhendi Instructions PLUS abil oma ehituskogemuse veelgi paremaks muuta. LEGO® klotsid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja vastavad rangeimatele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 4.eluaastast.

  47.80
 • Lego Ninjago Rahnupurustaja

  LEGO® NINJAGO 449-osaline mängukomplekt, sisaldab ülilahedat tulistavat lennukit ja ninjavanglat, et pakkuda lastele põnevat mänguelamust. Komplektis on neli minifiguuri ja ninjalennuk, mille pöörlevas esiosas asuvast kaheksast kahurist saab tulistada vaenlase pihta või vangla suunas, et vabastada ninja.
  LEGO® klotsid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, et need oleksid hõlpsasti eraldatavad ja vastavad rangeimatele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 8.eluaastast.

  47.80
 • Lego Minecraft Jäneste rantšo

  Selle 340-osalise Minecraft lego mängukomplektiga saab nautida lõputut loomingulist mängu. Saab ehitada oma küülikute eest hoolitsemiseks hiiglasliku küülikukujulise rantšo. Konstruktsiooni avatud tagaosa ja ülestõstetav katus muudavad mööbli paigutamise ja sisemuses fantaasiarikka rollimängu nautimise lihtsamaks. Mängukomplekt on põnev ja innustab lapsi loominguliselt mängima.

  LEGO® tooted vastavad tööstusharu rangeimatele kvaliteedi- ja ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 8.eluaastast.

  40.00
 • Lego Minecraft Valvurite lahing

  LEGO® Minecraft Valvurite lahing viib vähemalt 8-aastased mängijad veealusele seiklusele, mis sisaldab menukast mängust tuttavaid tegelasi ja detaile.
  Lapsed saavad selle kaasahaarava veealuse Minecrafti komplekti abil ette võtta põneva katsumuse. Nad peavad esmalt värviküllase korallrahu keskele ehitama monumendi. Sealt võib leida peidetud aarde, kuid lisaks ka kaks kuulsat Minecrafti elukat: valvuri ja vanemvalvuri, kes tahavad lapsi peatada. Lapsed peavad oma missiooni jätkamiseks vaenulikud elukad eemale tõrjuma. See LEGO klotsikomplekt pakub lõputult loomingulisi mänguvõimalusi ja toob põneva Minecrafti mängu lastele koju kätte. LEGO® osad vastavad tööstusharu rangetele kvaliteedinõuetele, et tagada nende ühtlane kvaliteet ja kokkusobivus ning klotside mugav ühendamine ja eraldamine igal korral ning vastavad rangeimatele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 8.eluaastast.

  28.50
 • Lego Minecraft Rebasefarm

  Tänu mitmesugustele lahedatele tegelastele, autentsetele tarvikutele ja lõpututele mänguvõimalustele on LEGO® Minecraft® rebasefarm ideaalne kingitus vähemalt 8-aastastele lastele.
  Lapsed saavad kasutada oma Minecrafti oskusi magavat rebast meenutava maja ehitamiseks. Ehitise avatud tagaosa ja lahtikäiv katus võimaldavad neil mööblit hõlpsalt paigutada ning sees loovalt mängida. Väljas saab rebasebeebit, täiskasvanud rebast ja polaarrebast toita marjadega, enne kui loomad magamaminekuks kerra tõmbuvad. Mängust pärit populaarne tegelane – uppunud zombi saabub aga kaost külvama. Lapsed peavad ta mõõgaga eemale tõrjuma, misjärel saavad nad võtta kätte õngeridva ja püüda kala. Realistlik Minecraft® – LEGO®  komplektid võimaldavad mängijatel oma lemmikmängu uuel viisil nautida, kuna tegelased, stseenid ja detailid on ellu äratatud kujutlusvõimet avardavate LEGO klotside ning osade abil.

  LEGO® osad vastavad tööstusharu rangetele kvaliteedinõuetele, et tagada nende ühtlane kvaliteet ja kokkusobivus ning klotside mugav ühendamine ja eraldamine igal korral ja vastavad rangeimatele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 8.eluaastast.

  25.50
 • Lego Minecraft Varitsus

  Selles kompaktses, klassikalises Minecrafti seikluses on lastel palju tegevust. Teiste Lego Minecraft komplektidega kombineerides, pole fantaasial piire ja põnevust jagub lõputult. 

  Lego tooted on vastupidavad, kvaliteetsed ja vastavad rangeimatele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 7.eluaastast.

  13.50
 • Lego Friends Maagiline karavan

  See lastele mõeldud mustkunstikomplekt sisaldab maagiliseks rollimänguks retrostiilis haagist ja ennustajatelki.
  Komplektis on kaks LEGO® Friends mininukku ning hobuse- ja öökullifiguurid, haagis, kus on olemas pliit, laud ja peidetud tualett.
  Haagise katus käib lahti, et väikesed sõrmed pääseksid pliidiga hõlpsalt mängima või keerama kraani, et täita hobusele mõeldud ämber. Sobib mängu laiendamiseks kokku teiste LEGO® Friends maagilise lõbustuspargi teemaliste komplektidega.
  LEGO® mänguasjad ja mininukud vastavad tööstusharu rangetele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad – seda juba alates aastast 1958.
  LEGO® Friends komplekte on testitud peaaegu igal mõeldaval viisil, nii et võid olla kindel iga ehituskomplekti vastavuses rangetele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 7.eluaastast.

  57.50
 • Lego Friends Maagilised lõbustuspargikioskid

  Lõbustuspargi 361-osaline komplekt sisaldab palju detaile, nt jäätiseletti, liigutatavat näomaalingukäru, piletikioskit ja pöördust just nagu tõelises lõbustuspargis. Komplektis on isegi õhus hõljumise mustkunstitrikk! Komplektis on mikronukk ja kaks mininukku maagilistes rõivastes – üks neist kannab näomaalingut ja üks mustkunstniku keepi. Lapsed saavad mängida lõbustuspargi külastajat või töötajat või isegi lastele esinevat mustkunstnikku – nuppu keerates saavad nad panna Emma „õhku kerkima“. Eriti laheda üllatusena on komplektis ka pimeduses helendavad elemendid, mida saab imetleda siis, kui tuled on kustunud.
  Selle lastele mõeldud maagilise ehituskomplektiga saab osa LEGO® Friends Heartlake City maailma igapäevakangelaste seiklustest ja mängida läbi põnevaid tegeliku elu stsenaariume.
  LEGO® Friends ehitusklotsid ja mängukomplektid vastavad tööstusharu rangetele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad – seda juba alates aastast 1958.
  LEGO® mänguasju on testitud peaaegu igal mõeldaval viisil, nii et võid olla kindel iga ehituskomplekti vastavuses rangetele ohutusnõuetele.
  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.
  35.50
 • Lego Friends Autosuvila ja purjepaat

  LEGO® Friends komplekt Autosuvila ja purjepaat on täiuslik mängukomplekt loodust armastavatele lastele oma loodushuvi avastamiseks. Selles komplektis on LEGO® Friends Stephanie, Emma ja Ethani mininukud ning mängupesukaru, lisaks detailne autosuvila, purjepaat, väike järveäärse pikniku komplekt, kai ja mägimaastik. Autosuvila katus käib lahti, et saaks ka sees mängida. Autosuvila mõõdud on 16x8x7cm ja paadi mõõdud 11x4x11cm. See komplekt sisaldab palju lahedaid funktsioone. Auto katus on hingedega, et tagada mugav juurdepääs köögile. Paat käib haagise küljest lahti ning sel on liigutatav puri ja tüür, lisaks on rula, kiiver, telefon, lauamängudetail, kohver, päästevestid, piknikulaud, GPS ja kaamera. Populaarsed LEGO® mänguasjad vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende kokkusobivus ning klotside kindel ühendamine ja eraldamine igal korral – seda juba alates aastast 1958. LEGO® mänguasju testitakse kõikvõimalikul moel, et tagada nende vastavus rangetele üleilmsetele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 7.eluaastast.

  58.50
 • Lego Friends Metsamaja

  LEGO Friends metsamajake sisaldab põnevaks mänguks ohtralt detaile. Seespool asuvad magamisala, tualett ja sissepääs koos kraanikausiga. Õues on terrass koos diivani ja grilliga. Komplektis on ka eraldi mängujõgi ja süstamudel, et lapsed saaksid kärestikus liikudes seiklusmängu edasi arendada.

   

  Selles hea hinna ja kvaliteedi suhtega komplektis on kaks mininukku, LEGO Friends Ava mikronukk ja mängupesukaru. Kujutlusvõime aitavad valla lasta ka mitmesugused tarvikud, nt kaamera, mille abil saavad lapsed loomadest pilte teha.

   

  See komplekt sisaldab veel mitmeid tarvikuid. Loovmängu innustamiseks on lisatud ketšupi- ja sinepipudelid, viinerisai, kaamera, süst, päästevest ja aer.

  LEGO® Friends klotsid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende kokkusobivus ning klotside lihtne ühendamine ja eraldamine igal korral – seda juba alates aastast 1958.
  LEGO® mänguasju testitakse kõikvõimalikul moel, et tagada nende vastavus rangetele üleilmsetele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  32.20
 • Lego Friends Olivia elektriauto

  LEGO® Friendsi Olivia elektriauto  on ideaalne mängukomplekt sõidukeid ja keskkonda armastavatele lastele. Kokkupandav mänguauto innustab loovat jutustamist ja lõputuid seiklusi! Komplektis on 2 mininukku ja kutsikafiguur ning kokkupandav auto. Samuti on komplektis mängutuulegeneraatoriga laadimisjaam ning piknikukoht. Elektriauto rattad pöörlevad, nii et lapsed saavad sellega ringi „sõita“. See haakub voolikuga laadimisjaama külge ja lapsed saavad elektri tootmiseks generaatori tiivikuid pöörata.
  LEGO® uue mänguasja ehituskomponendid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende kokkusobivus ning klotside lihtne ühendamine ja eraldamine igal korral – seda juba alates aastast 1958.
  LEGO® klotse ja komponente testitakse kõikvõimalikul moel, et need vastaksid rangetele üleilmsetele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  15.50
 • Lego Friends Hobusetreening

  Lõbus hobuseteemaline mängukomplekt, mis õpetab lapsi ehitama.

   

  Selle värviküllase rantšo ehituskomplektis on auto, hobuhaagis, tallid, käru, kaks mininukku, mänguhobune ja varsafiguur. See 4+ komplekt on tulvil detaile, mis tagavad lastele suurepärase mänguelamuse. Iga klotsikott sisaldab mudelit ja tegelaskuju, et lapsed saaksid ehitamise käigus mängida! Selle loomingulise kingitusega on kaasas ka kaks põhiklotsi, mis annavad lastele auto ja tallide jaoks osaliselt kokkupandud aluse. Vahva mäng peredele4+ komplektid on suurepärane viis, kuidas täiskasvanud saavad lastega ehitusrõõmu jagada. Lihtsad piltjuhised sobivad hästi lastele, kes õpivad alles lugema.

   

  Kõik uued LEGO® mänguasjad vastavad tööstusharu rangeimatele kvaliteedinõuetele, mis tähendab, et väikestel sõrmedel on neid lihtne haarata ja nendega ehitada. Nii on see olnud juba aastast 1958.

   

  LEGO® mängukomplekte testitakse pea igal mõeldaval viisil, et need vastaksid rangetele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 4.eluaastast.

  35.20
 • Lego Duplo Tähestikuveok

  LEGO® DUPLO® tähestikuveokikomplektiga inspireerite lapsi ehitama, mängima ja õppima. Komplektis on 26 täheklotsi, mida saab sortida, veokile laduda ja vedada. Koolieelikutele mõeldud LEGO® DUPLO® tähestikuveok võimaldab loovalt ehitada, kujutlusvõimet rakendada ning tähestikku õppida. Vastupandamatud õppimist toetavad ehituskomplektid väikelastele LEGO DUPLO komplektid pakuvad rohkelt mängu-, eneseväljendus- ja õppimisvõimalusi. Need on disainitud nii, et need täidaksid parimal moel koolieelikute vajadusi – lapsed ootavad õhinal võimalust nende mudilasesõbralike klotsidega ehitama hakata. Hõlpsasti käsitsetavate värviliste klotside ja armsate tegelaskujudega õppimist toetav mängukomplekt sobib suurepäraselt alates 18 kuu vanustele poistele ja tüdrukutele. LEGO® DUPLO® patareivabad mänguasjad innustavad lapsi loovalt mängima, aitavad arendada nende peenmotoorikat ja ruumi tunnetamise oskust. LEGO® DUPLO® mängukomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et väikestel sõrmedel on neid lihtne käsitseda, paigutada ja eraldada. Nii on see olnud juba aastast 1969.LEGO Groupis kukutame, muljume, vääname, kuumutame, hammustame, painutame, kraabime ja venitame LEGO® DUPLO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

   

  Soovitatav vanus alates 18.elukuud.

  32.80
 • Lego Disney Frozen

  See Anna ja Elsa külmunud imedemaa komplekt aitab lastel ehitamist õppida ning kutsub Anna, Elsa ja nende sõpradega seiklema. Komplektis on jääloss, kolm väiksemat ehitusmudelit, Disney Anna ja Elsa mininukud ning lisaks Olafi ja kolme lumebeebi LEGO® figuurid. Alustusklotsid aitavad ehitamisega kiiresti algust teha, et mänguaega oleks rohkem! Disney „Lumekuninganna ja igavese talve“ fännidele meeldivad kindlasti sellised esemed nagu jäätroon, latern, klaaskuppel ning krooni ja teemantidega aardekirst. Ideaalne mänguasi, millega taastada lemmikfilmistseenid või lihtsalt lõputult mängida. Jääloss on üle 23 cm kõrge ja 13 cm lai, nii et see sobib ideaalselt pikkadeks mängudeks. See ühildub kõigi LEGO® klotsidega, nii et kui laste ehitusoskused arenevad, saab mudelit laiendada. Lihtsad piltidega juhised sobivad ideaalselt lastele, kes alles õpivad lugema. Digijuhend Instructions PLUS, mis on saadaval rakenduses LEGO® Building Instructions, aitab lastel mudeleid ehitamise ajal visualiseerida. 4+ mängukomplektid pakuvad lastele toredat ehitusvõimalust ja aitavad lihtsasti järgitavate etappide abil enesekindlust kasvatada. Need võimaldavad lastel ja täiskasvanutel avastada ehitamisrõõmu ning üheskoos mängida. LEGO® osad vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, et tagada nende ühtlane kvaliteet ja kokkusobivus ning klotside kindel ühendamine ja eraldamine igal korral – seda juba alates aastast 1958. LEGO® osi kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse. Nii võid kindel olla, et need vastavad rangetele üleilmsetele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 4.eluaastast.

  52.50
 • Lego Creator 3in1

  Võimsalt lõbus mäng vinge ümberehitatava sportautomudeliga.
  Lase oma väike autojuht särava punase LEGO® Creatori 3in1 sportauto rooli või lase tal see ehitada ümber superkiireks hot-rod-autoks või vanaaegseks lennukiks.
  See LEGO Creatori 3in1 komplekt võimaldab lastel ehitada kolm erinevat mängumudelit ja innustab loovalt mängima. Mudelid pakuvad lõputult suurepäraseid ehitus- ja mänguvõimalusi, virgutades seejuures igas vanuses laste loovust. Need väikesed ja inspireerivad komplektid sobivad ka väga hästi mistahes tähtpäeva kingituseks.
  Lihtsasti järgitavad juhendid teevad mudelite kokkupanemise lastele lihtsaks, lastel neil oma ehitiste üle uhkust tunda ja vahvat loovmängu nautida. Ava karp ja alusta mängu, valides ehitamiseks või ümberehitamiseks mõne kolmest mängumudelist.
  LEGO® klotsid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad, samuti ka rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  14.10
 • Lego Creator 3in1 võimas Dinosaurus

  Naudi möirgavaid seiklusi kolm ühes võimsate dinosaurustega.
  Lõbutse selle ägeda tumerohelist ja beeži värvi erkoranžide silmadega T. rexiga, kelle liigeseid ja pead saab liigutada ning kellel on suured küünised ja teravate hammastega lahtikäiv suu. Kaasas ka dinosauruse saak, millest saab ehitada rinnakorvi. Sellest kolm-ühes LEGO® Creator võimsast dinosauruse mudelist saab ehitada ka triceratopsi või pterodactyli.
  Komplekt koosneb enam kui 170 osast ning on mängimiseks sobilik 7–12-aastastele.
  Lego klotsid on vastupidavad, kvaliteetsed ja vastavad rangeimatele ohutusnõuetele!

   

  Soovitatav vanus alates 7.eluaastast.

   

  20.00
 • Lego Classic ehitusplaat

  Suurepärane täiendus Lego kollektsioonile!

  Lego tooted vastavad kõrgeima kvaliteedi-ja ohutusnõuetele!

   

  Soovitatav vanus alates 4.eluaastast.

  15.70
 • Lego Classic loovmängu klotsikast

  See LEGO® klotside kollektsioon sisaldab 484 detaili, mis loovad lõputud võimalused fantaasiaküllaseks mängimiseks. Aknad, silmad ja terve kuhi rattaid muudavad mängu põnevaks ja annavad vabad käed loominguliseks ehitamiseks ja sõidukite kokkupanekuks. Komplekt on pakendatud koos inspireerivate juhistega mugavasse plastkarpi ja see on suurepärane täiendus olemasolevale kollektsioonile.

  Lego klotsid on vastupidavad, kvaliteetsed ja vastavad rangeimatele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 4.eluaastast.

   

   

  32.50
 • Lego City Päästekopteri transport

  Selles mängukomplektis on trükitud ehitusjuhend ja interaktiivsed digitaalsed ehitusjuhised. Nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO Building Instructions saadaolev hõlbus digitaalne juhend sisaldab suumimis- ja pööramistööriistu, mis võimaldavad lastel kokkupandud mudelit ehitamise käigus visualiseerida. LEGO City lahedate sõidukite mängukomplektides on paljude funktsioonidega maa-, õhu- ja veesõidukid, mis virgutavad kujutlusvõimet. Lapsed saavad tutvuda kõiksuguste realistlike masinate ja sõidukitega, arendades ehitamise ning mängimise käigus füüsilisi oskusi ja enesekindlust. Komplektis on kõik, mida lapsed vajavad platvormiga liigendveoki ja päästehelikopteri ehitamiseks, lisaks autojuhi ja piloodi minifiguurid, raadiosaatja ja kanderaam.
  Lego klotsid on vastupidavad, kvaliteetsed ja vastavad rangeimatele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 5.eluaastast.

  31.50
 • Lego City Rannavalvepost

  Päikeselised päevad pole kunagi kaugel tänu LEGO® City mängukomplektile rannavalvepost , mille 211-osalises komplektis on kahekorruseline juhtimisruumiga hoone ja palju vetelpäästevarustust, sh lahe ATV. Lapsed saavad kasutada ka värviküllast jäätisekäru ja randa, mille juurde käib teeplaat teiste LEGO mängukomplektidega ühendamiseks. Lisa tundide pikkuseks loovmänguks veel ka pesitsev kilpkonn, krabi ja nelja tegelase minifiguurid. Selles LEGO ehituskomplektis on trükitud ehitusjuhend ja interaktiivsed digitaalsed ehitusjuhised, mis võimaldavad lastel mudeleid ehitamise käigus iga nurga alt visualiseerida.

  Lapsed õpivad mängides
  LEGO City mängukomplektides on võimalusterohked hooned, lahedad sõidukid ja lõbusad tegelased. Lapsed õpivad ümbritsevat maailma tundma lugude ning olukordade kaudu, mis kujutavad elu lõbusal ja põneval viisil. Komplektis on kõik, mida lapsed vajavad, et ehitada kahekorruseline rannavalvepost, jäätisekäru ja palmipuuga rand, lisaks neli minifiguuri ning krabi- ja kilpkonnafiguur. prügihaarats, pudel, päästerõngas, mobiiltelefon ja binokkel. Lapsed saavad mängimise käigus suurendada enesekindlust ja omandada eluks vajalikke oskusi. Lego klotsid on vastupidavad, kvaliteetsed ja vastavad rangeimatele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 5.eluaastast.

   

  31.50
 • Lego City Tsemendiveok

  Selle ehitussõidukiga, millel on avatav juhikabiin ja pöörlev segamistrummel, on kaasas mängutumm, käru ja teetööde silt. Lisage lihtsalt 2 töölise minifiguuri tundide pikkuseks põnevaks mänguks.
  Nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO Building Instructions saadaval olev digitaalne juhend sisaldab intuitiivseid suumi- ja pööramistööriistu, mis võimaldavad lastel valmis mudelit ehitamise ajal visualiseerida. Komplektis on kõik, mida lapsed vajavad LEGO® City tsemendimikseri veoauto ehitamiseks, lisaks mängukäru, tõmbevasar, teetööde silt ja 2 töölise minifiguuri.
  Realistlik mäng – tsemendisegisti veoautol on pöörlev segamistrummel, mis väljastab mänguasjade betoonelemente sõiduki tagaosas asuvast väljaklapitavast rennist.

  LEGO City ehituskomplektid on suurepärased kingitused poistele ja tüdrukutele. Lapsed saavad tutvuda kõikvõimalike lahedate sõidukitega ning luua lugusid ja stsenaariume, mis kujutavad päriselu lõbusal ja põneval viisil. Lego klotsid on vastupidavad, kvaliteetsed ja vastavad rangeimatele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 4.eluaastast.

  20.50
 • Lego City Liikurkraana

  LEGO City autokraana on väga funktsionaalne. Kraanal saab langetada tugijalgu, pöörata ja pikendada poomi ning tõsta ja langetada vintsi. Lisage lihtsalt kraanajuhi minifiguurid tundide pikkuseks realistlikuks rollimänguks. Sisaldab LEGO City teeplaati. Selle mobiilkraana mängukomplektiga on kaasas prinditud ehitusjuhend ja digitaalsed ehitusjuhised lastele vanuses 7. eluaastat. Nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO Building Instructions saadaval olev üksikasjalik interaktiivne juhend võimaldab lastel valmis mudelit ehitamise ajal kõigi nurkade alt suumida, pöörata ja visualiseerida. LEGO City ehituskomplektid on suurepärased kingitused poistele ja tüdrukutele. Lapsed saavad tutvuda kõikvõimalike lahedate sõidukitega ning luua lugusid ja stsenaariume, mis kujutavad päriselu lõbusal ja põneval viisil. Lego klotsid on vastupidavad, kvaliteetsed ja vastavad rangeimatele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 7.eluaastast.

   

  42.50
 • Lego City Trikilennuk

  LEGO City trikilennuki mängukomplektiga on kaasas hõlpsalt järgitav, illustreeritud, trükitud ehitusjuhend ja digitaalsed ehitusjuhised, mis on saadaval nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO Building Instructions. See üksikasjalik interaktiivne juhend võimaldab lastel kokkupandud mudelit ehitamise käigus suumida, pöörata ja iga nurga alt visualiseerida. Loominguline mäng uutes kõrgustes – lapsed saavad oma kujutlusvõimel lennata lasta selle LEGO® City ehituskomplektiga, kus on kõik, mida lapsed vajavad maandumisrataste, reguleeritavate sabatüüride ja lõõmava tagumise tõukuriga trikilennuki ehitamiseks, lisaks piloodi minifiguur.
  LEGO® City lahedate sõidukite komplektid aitavad lastel suurendada enesekindlust ja arendada eluks vajalikke oskusi tänu realistlikele mänguasjadele ning vahvatele tegelastele, mis innustavad mängima loovmängu.
  Kõik LEGO® detailid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja lõbus ehituskogemus ning vastavus rangetele üleilmsetele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 5.eluaastast.

  11.50
 • Lego City Võidusõiduauto

  Lõbus ehitamine alates 4-aastastele poistele ja tüdrukutele!
  Selle 4+ ehituskomplektiga on kaasas illustreeritud, trükitud ehitusjuhend ja LEGO põhiklotsielement – valmisalus, millest saab ehitamist alustada. Saad kasutada ka digitaalseid ehitusjuhiseid, mis on saadaval nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO Building Instructions. See interaktiivne juhend võimaldab lastel kokkupandud mudelit ehitamise käigus suumida, pöörata ja iga nurga alt visualiseerida.
  Anna loovmängule hoogu selle LEGO® City võidusõiduauto mängukomplektiga, kus on kõik, mida lapsed vajavad võidusõiduauto ehitamiseks, lisaks võitjakarikas, tööriistad ja võidusõitja ning mehaaniku minifiguurid.
  Selles võidusõiduauto mängukomplektis on LEGO® haamer, mutrivõti, kiiver ja võitjakarikas, mida saab kasutada võidusõitude ja boksipeatuse ajal tehtavate remonditööde käigus.
  Lapsed arendavad ehitades ja mängides eluks vajalikke oskusi ning enesekindlust.
  Kõik LEGO® detailid vastavad tööstusharu rangeimatele nõuetele, et tagada nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja lõbus ehituskogemus ning need vastavad rangetele üleilmsetele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 4.eluaastast.

  11.50
 • Lego City Tuletõrje- ja politseioperatsioon

  Selles komplektis on üksikasjalik illustreeritud ehitusjuhend ja interaktiivsed digitaalsed ehitusjuhised. Nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO Building Instructions saadaolev intuitiivne digitaalne juhend sisaldab suurepäraseid suumimis- ja pööramistööriistu, mis võimaldavad lastel mudeleid ehitamise käigus iga nurga alt visualiseerida.

   

  LEGO City mängukomplektid tagavad nauditava ehitus- ja mänguelamuse tänu detailirohketele hoonetele, tõetruudele sõidukitele ning lõbusatele tegelastele, mis innustavad reaalsetel sündmustel ja igapäevakangelastel põhinevat loomingulist ning võimalusterohket mängu.

   

  Tegevusmängukomplekt vähemalt 5-aastastele lastele – avasta seiklusmängu maailm selle LEGO® City mängukomplektiga Tuletõrje- ja politseioperatsioon, mille juurde kuulub telesarjast „LEGO City Adventures“ tuttav tegelane.

   

  Komplektis on drooniga tuletõrjepikap, politsei mootorratas, suli auto, valgusfooriga tulekahjustseen, kassifiguur ja kolm minifiguuri, sh LEGO® City telesarjast tuttav tegelane Bob.

   

  Komplekti mängutarvikute hulka kuuluvad veel kala, käerauad, kaks raadiosaatjat, kolm rahatähte ja päti kott.

   

  LEGO® City mängukomplektid aitavad loovmängu kaudu arendada füüsilisi oskusi ja suurendada enesekindlust.

   

  Kõik LEGO® detailid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja lõbus ehituskogemus – seda juba alates aastast 1958.

   

  Soovitatav vanus alates 5.eluaastast.

  31.50
 • Lego City politseikomando Veok

  Selles LEGO ehituskomplektis on üksikasjalik trükitud ehitusjuhend ja interaktiivsed digitaalsed ehitusjuhised. Nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO Building Instructions saadaolev digitaalne juhend sisaldab intuitiivseid suumimis- ja pööramistööriistu, mis võimaldavad lastel igat mudelit ehitamise käigus iga nurga alt visualiseerida.
  LEGO City mängukomplektid tagavad nauditava ehitus- ja mänguelamuse tänu detailirohketele hoonetele, tõetruudele sõidukitele ning lõbusatele tegelastele, mis innustavad loomingulist ja võimalusterohket mängu.
  LEGO® City telesarja teemaline politsei mängukomplekt – LEGO City politseikomando veok  pakub inspiratsiooni lastele ja telesarja „LEGO City Adventures“ fännidele. Karbis on kõik, mida lapsed vajavad selleks, et ehitada politsei pikapauto, vangikongi, drooni ja ATV-ga haagis ning haagisega traktor, lisaks neli minifiguuri, sh kolm LEGO® City telesarja tegelast.
  Kingitus mis tahes tähtpäevaks – selle LEGO® City politseikomplekti võib kinkida sünnipäevaks, pühadeks või mis tahes muu tähtpäeva üllatuseks vähemalt 6-aastastele lastele.
  LEGO® detailid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja lõbus ehituskogemus – seda juba alates aastast 1958.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  42.50
 • Lego City jäätiseautoga Politseioperatsioon

  Selles LEGO ehituskomplektis on üksikasjalik trükitud ehitusjuhend ja interaktiivsed digitaalsed ehitusjuhised. Nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO Building Instructions saadaolev digitaalne juhend sisaldab intuitiivseid suumimis- ja pööramistööriistu, mis võimaldavad lastel igat mudelit ehitamise käigus iga nurga alt visualiseerida.
  LEGO City mängukomplektid tagavad nauditava ehitus- ja mänguelamuse tänu detailirohketele hoonetele, tõetruudele sõidukitele ning lõbusatele tegelastele, mis innustavad loomingulist ja võimalusterohket mängu.
  LEGO® City telesarja teemaline politsei mängukomplekt – LEGO City jäätiseautoga politseioperatsioon  pakub inspiratsiooni lastele ja telesarja „LEGO City Adventures“ fännidele.
  Karbis on kõik, mida lapsed vajavad värviküllase pättide jäätiseauto, politseipatrulli auto ja pangaautomaadi ehitamiseks, lisaks kolm minifiguuri, sh kaks LEGO® City telesarja tegelast.
  Kingitus mis tahes tähtpäevaks – selle LEGO® City politseikomplekti võib kinkida sünnipäevaks, pühadeks või mis tahes muu tähtpäeva üllatuseks vähemalt 5-aastastele lastele.
  Mänguasjad mängimiseks ja väljapanekuks – kokkupanduna on jäätiseauto 12 cm kõrgune, 15 cm pikkune ja 5 cm laiune.
  Sisaldab LEGO® minifiguuritarvikuid – selles politseiteemalises mängukomplektis on palju vahvaid tarvikuid loovmänguks, sh käerauad, päti raudkang ja jäätis.
  LEGO® detailid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja lõbus ehituskogemus – seda juba alates aastast 1958.

   

  Soovitatav vanus alates 5.eluaastast.

  31.50
 • Lego City Politseiauto

  Vii loovmäng järgmisele tasemele selle LEGO® City politseiauto ehitus- ja mängukomplekti abil.
  Karbis on kõik, mida lapsed vajavad sellise politseiauto ehitamiseks, rooli taga on ruumi kaasasoleva politseiniku minifiguuri jaoks. Lapsed saavad ehitamise käigus uurida politseiautot, paigutada seejärel politseiniku rooli taha ja suunduda pätte taga ajama. Selle LEGO® City politseiauto võib kinkida sünnipäevaks, pühadeks või mis tahes muuks tähtpäevaks vähemalt 5-aastastele lastele. Politseiauto mängukomplektis on mängutaskulamp ja politseimüts kaasasoleva politseiniku minifiguuri jaoks, trükitud, illustreeritud ehitusjuhend ja digitaalsed ehitusjuhised, mis on saadaval rakenduses LEGO® Building Instructions.
  Kõik LEGO® detailid vastavad tööstusharu rangeimatele nõuetele, et tagada nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja lõbus ehituskogemus – seda juba alates aastast 1958.

   

  Soovitatav vanus alates 5.eluaastast.

  10.90
 • Lego City Trikimootorratas

  LEGO City Stuntzi komplektid viivad lapsed otse seikluste südamesse, kust leiab kihutavad hoorattaga mootorrattad, lahedad sõidukid, realistlikud ehitised ja lõbusad tegelased, kes kutsuvad mängima loomingulisi rollimänge. Kombineeri sedamudelit teiste LEGO City Stuntzi universumisse kuuluvate eriliste mängukomplektidega, et rõõmu ja põnevust oleks veelgi rohkem!

  See LEGO® City trikimootorratta mängukomplekt sisaldab erilist hooratta jõul liikuvat mootorratast, millega saab teha võimsaid trikke, ja lisaks telesarja „LEGO City Adventures“ tegelaskuju.
  Mis on karbis? Kõik, mida lastel on vaja hoorattaga trikimootorratta kokkupanekuks, ja lisaks telesarja „LEGO® City Adventures“ tegelaskuju.
  Kui lapsed trikimootorratast lükkavad, aktiveerub hooratas, mille saab vabastada, et teha vingeid hüppeid, õhumanöövreid ja lahedaid maandumisi.
  See LEGO® City trikimootorratta mängukomplekt on lõbus jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingitus trikifännidele ning alates 5-aastastele lastele.
  Kokkupanduna on trikimootorratas 3 cm kõrge, 6 cm pikk ja 2 cm lai.
  Täienda seda mängukomplekti teiste LEGO® City Stuntzi sarja mudelitega, et luua veelgi põnevamad trikietendused.
  Komplektis on trükitud ehitusjuhend ja Instructions PLUS, mis on osa nutiseadmetele mõeldud tasuta rakendusest LEGO® Building Instructions. Tänu sellele interaktiivsele juhendile on LEGO klotsidega ehitamine tõeline lapsemäng.
  LEGO® City Stuntzi komplektid viivad lapsed otse seikluste keskele lahedate mängusõidukite, lõbusate tegelaskujude, inspireerivate lugude ja mänguolukordade kaudu, mis kujutavad reaalset elu lõbusalt ja põnevalt.
  Kõiki LEGO® klotse ja osasid toodetakse kooskõlas rangete tööstusharu kvaliteedinõuetega, et tagada nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja lõbus ehituskogemus – seda juba alates aastast 1958.

  9.00
 • Lego City Trikimootorratas

  LEGO City Stuntzi komplektid viivad lapsed otse seikluste südamesse, kust leiab kihutavad hoorattaga mootorrattad, lahedad sõidukid, realistlikud ehitised ja lõbusad tegelased, kes kutsuvad mängima loomingulisi rollimänge. Kombineeri sedamudelit teiste LEGO City Stuntzi universumisse kuuluvate eriliste mängukomplektidega, et rõõmu ja põnevust oleks veelgi rohkem!

  See LEGO® City kanakostüümis sõitjaga trikimootorratta (60310) mängukomplekt sisaldab erilist hooratta jõul liikuvat mootorratast, millega saab teha võimsaid trikke, ja lisaks telesarja „LEGO City Adventures“ tegelaskuju.
  Mis on karbis? Kõik, mida lastel on vaja hoorattaga trikimootorratta kokkupanekuks, ja lisaks telesarja „LEGO® City Adventures“ tegelaskuju – kanakostüümi riietatud maskott Clemmons.
  Kui lapsed trikimootorratast lükkavad, aktiveerub hooratas, mille saab vabastada, et teha vingeid hüppeid, õhumanöövreid ja lahedaid maandumisi.
  See LEGO® City kanakostüümis sõitjaga trikimootorratta mängukomplekt on lõbus jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingitus trikifännidele ning alates 5-aastastele lastele.
  Kokkupanduna on kanakostüümis sõitjaga trikimootorratas 3 cm kõrge, 6 cm pikk ja 2 cm lai.
  Täienda seda mängukomplekti teiste LEGO® City Stuntzi sarja mudelitega, et luua veelgi põnevamad trikietendused.
  Komplektis on trükitud ehitusjuhend ja Instructions PLUS, mis on osa nutiseadmetele mõeldud tasuta rakendusest LEGO® Building Instructions. Tänu sellele interaktiivsele juhendile on LEGO klotsidega ehitamine tõeline lapsemäng.
  LEGO® City Stuntzi komplektid viivad lapsed otse seikluste keskele lahedate mängusõidukite, lõbusate tegelaskujude, inspireerivate lugude ja mänguolukordade kaudu, mis kujutavad reaalset elu lõbusalt ja põnevalt.
  Kõiki LEGO® klotse ja osasid toodetakse kooskõlas rangete tööstusharu kvaliteedinõuetega, et tagada nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja lõbus ehituskogemus – seda juba alates aastast 1958.

  9.00
 • Lego City selfikaameraga Trikimootorratas

  Lastest saavad etenduse staarid!
  LEGO City Stuntzi komplektid viivad lapsed otse põnevate seikluste südamesse, kus pakuvad pinget kihutavad hoorattaga mootorrattad, lahedad sõidukid, realistlikud ehitised ja lõbusad tegelased, kes innustavad mängima päriselust kannustatud rollimänge. Kombineeri seda mudelit teiste LEGO City Stuntzi universumisse kuuluvate mängukomplektidega, et korraldada veelgi võimsamad trikietendused.
  Päästa laste kujutlusvõime valla LEGO® City selfikaameraga trikimootorratta (60309) mängukomplekti abil, kus on hoorattaga varustatud mootorratas ja LEGO City telesarja värvikas trikitaja Spotlight.
  Mis on karbis? Kõik, mida lastel on vaja hoorattaga trikimootorratta kokkupanekuks, ja lisaks telesarja „LEGO® City Adventures“ naerutav ja selfisid armastav tegelaskuju Spotlight.
  Kui lapsed trikimootorratast lükkavad, aktiveerub hooratas, ning siis saab selle vingete hüpete ja õhumanöövrite tegemiseks teele saata.
  See LEGO® City selfikaameraga trikimootorratta mängukomplekt sobib suurepäraselt sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingiks trikifännidele ning alates 5-aastastele lastele.
  Kokkupanduna on selfikaameraga trikimootorratas 3 cm kõrge, 6 cm pikk ja 2 cm lai.
  Täienda seda mängukomplekti teiste LEGO® City Stuntzi sarja mudelitega, et luua veelgi põnevamad trikietendused.
  Komplektis on trükitud ehitusjuhend ja Instructions PLUS, mis on osa nutiseadmetele mõeldud tasuta rakendusest LEGO® Building Instructions. Tänu sellele interaktiivsele juhendile on LEGO klotsidega ehitamine tõeline lapsemäng.
  LEGO® City Stuntzi komplektides on lahedad mängusõidukid ja lõbusad tegelaskujud, kes viivad lapsed otse seikluste keskele, kus saab lõbusal ja põneval viisil etendada reaalset elu kujutavaid lugusid ja stsenaariume.
  Kõiki LEGO® klotse ja osasid toodetakse kooskõlas rangete tööstusharu kvaliteedinõuetega, et tagada nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivusja lõbus ehituskogemus – seda juba alates aastast 1958.
  LEGO® ehitusmänguasju testitakse põhjalikult, et tagada iga mängukomplekti vastavus rangeimatele ohutusnõuetele.

  9.00
 • Lego City Metsapäästeoperatsioon, 525 osa

  525-osalises komplektis on olemas kõik vajalik, et saaks ehitada vintsiga mänguhelikopteri, roomiksõiduki, loomakliiniku, maalihkefunktsiooniga savanni, lisaks erinevad loomafiguurid ning neli minifiguuri.
  Kombineeri seda mängukomplekti teiste LEGO® City metsateemaliste komplektidega, et metsaseiklusi oleks veelgi rohkem. Komplektis on trükitud ja digitaalsed ehitusjuhised. Kõik LEGO® City detailid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende kokkusobivus ning klotside lihtne ühendamine ja eraldamine igal korral. Kõiki osasid testitakse põhjalikult, et tagada vastavus rangetele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 8.eluaastast.

   

  Soovitatav vanus alates 4.eluaastast.

  105.50
 • Lego City Metsapääste maastikusõiduk, 157 osa

  157-osaline mängukomplekt sobib lastele, kes armastavad loomi ja loovmängu. Komplektis on olemas kõik vajalik, et lapsed saaksid ehitada mängumaasturi, skuutri ja savanni. Lisaks on pargivahi ja uurija minifiguurid, lõvi, lõvikutsikas ja madu. Komplekti saab kombineerida teiste LEGO® City metsateemaliste komplektidega, et seiklusi oleks veelgi rohkem. Kaasas on trükitud ja digitaalsed ehitusjuhised, põhiklotsielemendid on suuremad, et ka esmaehitajad saavad uhkusega ise mänguasju kokku panna! Kõik LEGO® City detailid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende kokkusobivus ning klotside lihtne ühendamine ja eraldamine igal korral. Kõiki osasid testitakse põhjalikult, et tagada vastavus rangetele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 4.eluaastast.

  53.00
 • Lego City Trikimootorratas

  Lapsed saavad nautida tegevust koos LEGO® City Acrobatic Stunt Bike’i komplektiga.

   

  Sellel on lahe hooratta jõul töötav mänguratas, mis pakub suurepäraseid üherattasõite ja õhus toimuvaid trikke. Lisage lihtsalt LEGO City kartmatu tegelane. Seiklused ja lava peadpööritava trikietenduse jaoks on valmis! Sellel lastele mõeldud mängukomplektil on hõlpsasti prinditav juhend ning nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO Building Instructions olevad juhised Instructions PLUS. Selle interaktiivse suumimis-, pööramis- ja vaatamisfunktsioonidega ehitusjuhendiga on komplekti koostamine imelihtne. LEGO City Stuntzi komplekte saab kombineerida, et pakkuda veelgi rohkem tegevust ja põnevust!

   

  Soovitatav vanus alates 5.eluaastast.

  9.00
 • Lego City Trikietenduse veok, 420 osa

  Selles tippkvaliteediga LEGO® City trikietenduse veoki 420-osalises mängukomplektis on hulgaliselt funktsioone seikluslike mängude korraldamiseks.

   

  Komplektis on kaasas ehitusjuhend ja Instructions PLUS, mis on kättesaadav tasuta rakenduses LEGO® Building Instructions ja millel on ehitusprotsessi ellutoomiseks suumimis-, pööramis- ja visualiseerimistööriistad. LEGO City inspireeriv maailm!

   

  LEGO City Stuntzi komplektid viivad lapsed otse seikluste südamesse, kust leiab kihutavad hoorattad, lahedad sõidukid, realistlikud ehitised ja lõbusad tegelased, kes innustavad mängima päriselu sündmustel põhinevaid rollimänge. Kombineeri seda mudelit teiste LEGO City Stuntzi universumisse kuuluvate mängukomplektidega, et oleks veelgi rohkem põnevust!

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  68.50
 • Lego City Tuletõrjeüksus, 380 osa

  Kvaliteetne, 380-osaline mängukomplekt LEGO® City Adventures telesarja fännidele ja loovmängu armastavatele lastele.

   

  Kokkupanduna on tuletõrjeauto mõõtmed 33x6x10cm. Tuletõrjeautol on hoiukamber tuletõrjetarvikute hoiustamiseks ning samuti tuletõrjerobot Toastie transportimiseks vajalik haagis koos rambiga. Komplektis on 3 kiivritega varustatud tuletõrjuja minifiguuri ja lihtsasti järgitav ehitusjuhend ning algajatele ehitajatele mõeldud Instructions PLUS interaktiivne juhend, mis on osa nutiseadmetele mõeldud tasuta rakendusest LEGO® Building Instructions. LEGO® City tuletõrjekomplektid võimaldavad mängida seikluslikke kujutlus- ja rollimänge elutruus mängukeskkonnas, kus on detailirohked ehitised, lahedad sõidukid ja vahvad tegelaskujud, keda lapsed armastavad. LEGO® osasid testitakse põhjalikult kõikvõimalikul moel, et tagada iga LEGO ehitus- ja mängukomplekti vastavus rangetele üleilmsetele ohutusnõuetele.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  65.20
 • Lego City Politseitransport

  Lahe politseimängukomplekt lastele.

   

  Selle lõbusa politseimänguga on kaasas lihtsalt järgitav ehitusjuhend ja Instructions PLUS – interaktiivne ehitusjuhend koos suumi- ja pööramistööriistadega, mis aitavad noortel LEGO ehitajatel saada ehitusmeistriteks. Kõik LEGO® klotsid ja detailid on toodetud vastavalt rangetele tööstuse kvaliteedistandarditele, et tagada nende järjepidevus, ühilduvus ja nende ehitamine – nii on see olnud aastast 1958.

   

  LEGO® City ehitusmänguasju testitakse põhjalikult, et tagada iga mängukomplekti vastavus rangetele ohutusstandarditele.

   

  Soovitatav vanus alates 5.eluaastast.

  20.60
 • Lego City Politseikopteri komplekt, 212 osa

  212-osaline komplekt. Helikopter, põgenemise veoauto ja kiire mootorratas.

   

  Helikopteril on ehtne magnet, millega saab kinnituda varastatud seifi külge. Põgenemisauto tagaküljel oleva seifi magnetiseerimisega loodab Sam tõsta kogu põgenemissõiduki ja hoida LEGO City kurikuulsa Snake’i eest kaitstuna. Samuti on segule lisatud maastikusõiduk ja mootorratas, mis loob stseeni rohkeks fantaasiarikkaks seikluseks.
  Politsei tagaajamiskomplekti on väga lõbus ehitada ja noortel ehitajatel on võimalik kasutada samm-sammult kiiresti järgitavat juhendit või alla laadida rakendus LEGO Instructions Plus. See interaktiivne juhend võimaldab LEGO fännidel oma loomingut 3D-pildis näha ning mudelit pöörata ja sisse suumida. LEGO City politseihelikopterikomplekti saab põnevamaks rollimänguks kombineerida selle populaarse sarja teiste mudelitega.

   

  Kõik LEGO® klotsid ja detailid on ühtsed, ühilduvad ning neid on lihtne ühendada ja lahti tõmmata.

   

  Testime kõiki LEGO® klotse ja detaile, et veenduda, et iga komplekt vastab kõrgeimatele ülemaailmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

   

  Sobib vanuses 5+

  33.80
 • Lego Creator 3in1 Majamängu komplekt

  Komplekt pakub kolme erinevat ehitusvõimalust ühes ja selle saab ühendada teiste Lego ehitistega, et arendada välja lõputud loomingulised võimalused.

   

  Kergesti järgitavad juhised muudavad kokkupaneku laste jaoks kiireks, suurendades enesekindlust ja uhkust loomingu üle. See äge majamängukomplekt pakub lapsele võimalusi arendada suhtlemisoskusi ja fantaasiavõimet.

   

  Legoklotsid vastavad  kõrgeimatele standarditele, need on kvaliteetsed ja vastupidavad.

   

  Soovitatav vanus alates 8.eluaastast.

  55.20
 • 160-osaline metallkonstruktor

  160-osaline metallkonstruktor. Komplektis vajalikud töövahendid ja juhend.

   

  Soovitatav vanus alates 8.eluaastast.

  8.10
 • 201-osaline metallkonstruktor

  201-osaline metallkonstruktor. Komplektis vajalikud töövahendid ja juhend.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  16.50
 • 206-osaline metallkonstruktor

  206-osaline metallkonstruktor. Komplektis vajalikud töövahendid ja juhend.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  10.20
 • 3-in-1 122-osaline metallkonstruktor

  3-in-1, 122-osaline metallkonstruktor. Komplektis vajalikud töövahendid ja juhend.

   

  Soovitatav vanus alates 8.eluaastast.

  7.90
 • 160-osaline metallkonstruktor

  160-osaline metallkonstruktor. Komplektis vajalikud töövahendid ja juhend.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  16.00
 • 122-osaline metallkonstruktor

  122-osaline metallkonstruktor. Komplektis vajalikud töövahendid ja juhend.

   

  Soovitatav vanus alates 8.eluaastast.

  5.50
 • 113-osaline metallkonstruktor

  113-osaline metallkonstruktor. Komplektis vajalikud töövahendid ja juhend.

   

  Soovitatav vanus alates 8.eluaastast.

  4.50
 • Metallist osadega konstruktor

  132-osaline metallkonstruktor. Komplektis vajalikud töövahendid ja juhend.

   

  Soovitatav vanus alates 8.eluaastast.

  9.00
 • Numbritega Klotsirong

  45-osast koosnev Lego Duplo-laadne klotsikomplekt väikelastele on arendav ja õpetlik. Ehitades klotsidest rongi, õpib laps numbreid loendama. Komplektis lisaks piltidega kaardikomplekt.

   

  Soovitatav vanus alates 3.eluaastast.

  28.50
 • Metallist konstruktor

  155-osaline metallist konstruktor.

   

  Soovituslik vanus alates 8. eluaastast.

  8.80
 • 171-osaline piraaditeemaline klotsikomplekt

  Plastikklotside komplekt on hea ja taskukohane alternatiiv legole. Koosneb 171-osast. Mängimine arendab tähelepanuvõimet ja õpetab püsivust.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  8.80
 • 125-osaline klotsikomplekt Piraadilaev

  125-osaline plastikklotside komplekt on hea ja taskukohane alternatiiv legole. Klotsidest saab kokku panna piraadilaeva. Mängimine arendab tähelepanuvõimet ja õpetab püsivust.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  5.50
 • 271-osaline plastikklotside komplekt

  271-osaline plastikklotside komplekt on hea ja taskukohane alternatiiv legole. Klotsidest saab kokku panna rekkaauto furgooniga. Mängimine arendab tähelepanuvõimet ja õpetab püsivust.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  20.20
 • 229-osaline plastklotside komplekt Tuletõrjeauto

  229-osaline plastikklotside komplekt on hea ja taskukohane alternatiiv legole. Klotsidest saab kokku panna tuletõrjeauto. Mängimine arendab tähelepanuvõimet ja õpetab püsivust.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  16.80
 • 322-osaline klotsikomplekt Politsei

  Kvaliteetne 322-osaline klotsikomplekt. Klotsid on hea ja taskukohane alternatiiv legole. Mängimine arendab tähelepanuvõimet ja õpetab püsivust.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  22.80
 • 194-osaline klotsikomplekt Politsei furgoonauto

  194-osaline plastikklotside komplekt on hea ja taskukohane alternatiiv legole. Klotsidest saab kokku panna politsei furgoonauto. Mängimine arendab tähelepanuvõimet ja õpetab püsivust.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  12.50
 • 434-osaline klotsikomplekt Pirate World

  Kvaliteetne 434-osaline klotsikomplekt Jumeilt. Klotsid on hea ja taskukohane alternatiiv legole. Mängimine arendab tähelepanuvõimet ja õpetab püsivust.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  20.20
 • Klotsikomplekt Pirate World

  Kvaliteetne klotsikomplekt Jumeilt. Koosneb 261-osast. Mängimine arendab tähelepanuvõimet ja õpetab püsivust.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  16.50
 • Klotsikomplekt Ninja

  251-osast koosnev kvaliteetne klotsikomplekt Jumeilt. Mängimine õpetab püsivust ja arendab tähelepanuvõimet.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  9.50
 • Plastikust 351-osaline klotsikomplekt

  Kvaliteetne klotsikomplekt kogu perele. Komplektis 351 klotsi, lisatud laev ja 4 tegelasfiguuri. Klotside kokkupanek õpetab püsivust ja arendab tähelepanuvõimet.

   

  Soovitatav vanus alates 6.eluaastast.

  15.80
 • Plastikust konstruktor

  458-osaline vinge komplekt plastik mutrite ja poltidega, millest saab kokku monteerida erinevaid sõidukeid.

   

  Soovituslik vanus alates 3. eluaastast.

  30.00
 • Klotsid kastis, 550-osaline

  See tõeliselt rikkalik klotsikomplekt koosneb 550 elemendist, mis on mugavaks hoiustamiseks pakitud plastikust kasti. Komplekti iseloomustavad rikkalikud värvid ja erinevad vormid –  rongid, majad, varikatused, aknad, puud, aiad jne. Toode on valmistatud ohututest ja sertifitseeritud materjalidest.

   

  Soovitatav vanus alates 3. eluaastast.

  35.50
 • Klotsid karbis, 102-osaline

  102 elemendist koosnev klotside komplekt, mis on pakitud värvilisse kasti. Komplekti iseloomustavad rikkalikud värvid ja erinevad vormid – autod, sõidukid, ratastega šassii, varikatused, aknad, puud, aiad, liiklusmärgid jne. Toode on valmistatud ohututest ja sertifitseeritud materjalidest.

   

  Saadaval kaks erinevat komplekti – üks, mis mõeldud rohkem poistele ja teine, mis mõeldud rohkem tüdrukutele. Ostu vormistades palume kirjutada oma komplektieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Komplektieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

  Soovitatav vanus alates 3. eluaastast.

  11.26
 • Klotsidest autorong

  Klotsidest autorong. Komplekti kuulub puksiirauto, 2 järelkäru, 2 autot ja autojuht. Komplektid on erinevates värvitoonides, värvivalik tehakse juhuslikult.

   

  Soovitatav vanus alates 2. eluaastast.

  2.50
 • Konstruktor Tuletõrjeauto

  Klotsidest valmistatud ja lahti monteeritav tuletõrjeauto mudel.

   

  Mõõdud: laius 15 cm, pikkus 43 cm, kõrgus 24 cm.

   

  Soovituslik vanus alates 2. eluaastast.

  16.10
 • Konstruktor Seguauto

  Klotsidest valmistatud lahti monteeritav seguauto mudel.

   

  Mõõdud: laius 15 cm, pikkus 43 cm, kõrgus 25 cm.

   

  Soovituslik vanus alates 2. eluaastast.

  16.10
 • Konstruktor Kallur

  Klotsidest valmistatud lahti monteeritav kalluri mudel.

   

  Mõõdud: laius 15 cm, pikkus45 cm, kõrgus 21 cm.

   

  Soovituslik vanus alates 2. eluaastast.

  14.50
 • Klotsikomplekt Piraat, 208-osaline

  208-osaline plastikust konstruktorpiraat.  Arendab lapse käelisi oskusi.

   

  Soovitatav vanus 3. eluaastast.

  8.50
 • Klotsikomplekt politseiauto

  48 osaline plastikust konstruktor politseiauto valgus ja heliefektidega, mis töötab 3x AA tüüpi patareiga (ei kuulu komplekti). Arendab lapse käelisi oskusi.

   

   

  Soovitatav vanus 3. eluaastast.

  12.50
 • Plastikust klotsid Robot

  Plastikust klotsid pakis.

  Alla 3 aasta keelatud. Sisaldab pisidetaile.

  Soovituslik alates 5 eluaastast

  8.50
 • Ravensburger GraviTrax lisaehitusdetailid

  See karp ehitusosadega sisaldab lisaplaate ja ja muid elemente, millega täiendada oma GraviTrax Starter põhikomplektiga. Võimalusi uue, suurema ja põnevama trekiraja ehitamiseks lisandub rohkelt. Kui palju käänakuid on rajal enne lõpuplaadile jõudmist? Rohkem infot vaata Gravitrax.com
  Karbis on: 2 alusplaati, 1 läbipaistev korruseplaat, 8 kõrget ehitusklotsi, 4 madalamat ehitusklotsi, 2 suunajat, 1 3-1 klots, 1 pööris, 1 lõpurenn, 4 alusklotsi ja sisetükid neile: 2 püüdjat, 1 kukutaja, 1 jagaja, 1 maandumisplaat.
  Mõeldud kasutamiseks koos GraviTrax Starter põhikomplektiga.
  Soovitatav vanus alates 8. eluaastast.
  16.80
 • Ravensburger GraviTrax looping

  Kasuta seda kuulisilmust koos oma GraviTrax Starter põhikomplektiga, lisades niimoodi mängule rohkelt põnevust. Tee surmasõlm ja uuri, kui palju vajab kuul selleks lisahoogu! Rohkem infot GraviTrax.com

  Karbis on: juhend, 1 silmuseliides, 1 pikk plastikrenn, 2 keskmist plastikrenni, 3 lühikest plastikrenni.
  Mõeldud kasutamiseks koos GraviTrax Starter põhikomplektiga.
  Soovitatav vanus alates 8. eluaastast.
  8.40
 • Ravensburger GraviTrax haamer

  Kasuta seda haamrit koos oma GraviTrax Starter põhikomplektiga, lisades niimoodi mängule rohkelt põnevust.
  Anna kuulile haamriga lisahoogu, et see lendaks kaugemale! Rohkem infot GraviTrax.com
  Karbis on: juhised, 1 haamriliides, 1 pikk plastikrenn, 2 keskmist plastikrenni, 3 lühikest plastikrenni.
  Mõeldud kasutamiseks koos GraviTrax Starter põhikomplektiga.
  Soovitatav vanus alates 8. eluaastast.
  8.40
 • Ravensburger GraviTrax katapult

  Kasuta seda katapulti koos oma GraviTrax Starter põhikomplektiga, lisades niimoodi mängule rohkelt põnevust. Kui kõrgele suudad kuuli lennutada? Rohkem infot GraviTrax.com
  Karbis on: juhised, katapult, 4 kuuli, 10 kummirõngast.
  Mõeldud kasutamiseks koos GraviTrax Starter põhikomplektiga.
  Soovitatav vanus alates 8. eluaastast.
  8.40
 • Ravensburger GraviTrax põhikomplekt

  Selle GraviTrax interaktiivse trekisüsteemiga saad ehitada raja, millel panna veerema metallkuulid, uurida ja tunnetada raskusjõu ja füüsikaseaduste toimimist. Mitmete saadaolevate lisakomplektidega võid süsteemi lõputult täiendada ning kogeda veelgi enam põnevust!
  Karbis on: juhendid, raamat ehitusplaanide- ja soovitustega, 4 alusplaati, 2 läbipaistvat korruseplaati, 6 metallkuuli, 40 kõrget ehitusklotsi, 12 madalat ehitusklotsi, 21 kurviplaati, 3 ristmikuplaati, 2 suunajat, 1 3-ühes plaat, 1 kukutaja-plaat, 1 kuulide lähetaja, 1 magnetkahur, 3 pikka jooksurenni, 6 keskmist jooksurenni, 9 lühikest jooksurenni, 1 lõpurenn, 4 alusklotsi ja nendesse asetatavad rohelised sisetükid: 2 püüdjat, 1 kukutaja, 1 jagaja, 1 maandumisplaat.
  Soovitatav vanus alates 8. eluaastast.
  46.90
 • 111-osaline metallist konstruktor

  111 osa. Soovituslik vanus alates 6. eluaastast.

  3.40
 • Metallist konstruktor

  95 osa. Soovituslik vanus alates 6. eluaastast.

  3.20

Menüü