• Magnetiga tahvel

  Magnettahvel, kuhu saab metallotsikuga pliiatsiga joonistada ja kirjutada ning lükates nuppu all edasi-tagasi, saab tahvli puhtaks teha ja uuesti alustada. Komplekti kuulub 3 erinevat templit.

   

  Soovitatav vanus: 3 eluaastast.

  9.80
 • Kineetiline liiv vormidega

  Kineetilist liiva saab mudida, voolida ja kasutada tubaseks mängimiseks. Komplektis 2x200g liiva ja vormid.

  Värvivalik: roheline, lilla, sinine ja roosa. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

  Ei sobi lastele alla 3.eluaasta.

  12.80
 • Kineetiline liiv ämbris

  Kineetilist liiva saab mudida, voolida ja kasutada tubaseks mängimiseks. Kaanega ämbris on liiv ja kaasas vormid.

  Värvivalik: roheline, lilla, sinine ja roosa. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

  Ei sobi lastele alla 3.eluaasta.

  6.20
 • Tänavakriidid 12tk

  Mugavas, kaanega ämbris on 12 erinevat värvi tänavakriiti, millega joonistamisel areneb laste fantaasiavõime.

   

  Soovitatav alates 2.eluaastast.

  4.50
 • Voolimismass 4 värvi

  Nelja erineva värviga voolimismass, millega mängides arenevad lapse käelised oskused. Igas topsis on 50g voolimismassi, kokku 200g. Iga topsikaane sees on erinev vorm. Kui voolimismassi parajasti ei kasutata, hoiustada seda topsis, sest õhu käes kuivades muutub toode kõvaks.

   

  Soovituslik vanus alates 3. eluaastast.

  5.00
 • Voolimismass “Pizza Box”

  Nelja erineva värviga voolimismass paljude lisatarvikutega, millega mängides arenevad lapse käelised oskused. Igas topsis on 50g voolimismassi, kokku 200g.

   

  Kui voolimismassi parajasti ei kasutata, hoiustada seda topsis, sest õhu käes kuivades muutub toode kõvaks.

   

  Soovituslik vanus alates 3. eluaastast.

  17.20
 • Õppekaardid “Poes”

  Karbis on 15 pappkaarti, millest saab kokku panna 7 väikest ja 2 suurt pilti, terve kaubanduskeskuse! Erinevatel korrustel asuvad mitmesugused poed: puu- ja kööviljapood, toidupood, valmisriiete pood ja isegi raamatupood. Laps arendab esemeid otsides (nt mitu kinga, mütsi, sidrunit kaubanduskeskusest leiad) ja loendades loogilise mõtlemise ja vaatlemise oskust.

   

  Vanusele: 3+ eluaastat.

  9.90
 • Õppekaardid “Kodus”

  Karbis on 15 pappkaarti, millest saab kokku panna 7 väikest ja 2 suurt pilti, terve kortermaja! Kõigi nelja korruse elanikud tegelevad erinevate asjadega. Laps arendab esemeid otsides (nt mitu pirni, lille majast leiad) ja loendades loogilise mõtlemise ja vaatlemise oskust.

   

  Soovituslik vanus: 3+ eluaastat.

  9.90
 • Õppekaardid “Õpime värve! Puu-ja köögiviljad”

  Puu- ja köögiviljadega mängides õpib laps hõlpsalt värve tundma. Mängus on 15 pappkaarti 30 pildiga, millest saab teha 10 pildiseeriat.

   

  Kaardid on mõeldud 1–3 aastastele lastele.

  9.00
 • Scrollino Värviraamat

  Keri rull lahti, naudi ja keri tagasi! Kas otsid uut viisi, kuidas lapsi tegevuses hoida? Vali Scrollino Värviraamat koos 12 värvipliiatsiga. Paberi pikkus 1,4 m.
  Scrollino on uus revolutsiooniline raamatuvorm, mille on loonud Ludmilla ja Sylvain Favardin. Scrollino avamiseks tõmba lihtsalt paberi servast. Värvi, täienda illustratsioone, kritselda või mõtle välja joonistuste kohta käivaid lugusid. Scrollino Värviraamat hoiab kõik sinu pliiatsid korras ja võimaldab nautida värvimist täiesti uuel kujul. Kui oled joonistamise lõpetanud, sisesta pliiats alumisse kerijasse ja keri tagasi. Arendab loovust ja peenmotoorikat. Interaktiivne, lõbus ja keskkonnasäästlik!
  See Scrollino on käsitsi kokku pandud ning valmistatud mahepõllumajanduslikest allikatest pärinevatest jätkusuutlikest ja ringlussevõetavatest materjalidest.

  Vanusele: 4+

  13.60
 • Raamat beebidele “Väike või suur?”

  Lehitsege Maria Montessori meetodil põhinevat raamatut. Laps saab must-valgeid pilte vaadata, väikesi punaseid detaile avastada ja nõndaviisi maailma uudistada! Pisipõnnidele 1-12 kuud.

  9.80
 • Õppekaardid “Vastandid”

  Kaartide abil õpib laps vastandsõnade tähendust, arendab mälu ja loogikat. Kaardipakis on 15 paari, kokku 30 pappkaarti.
  Näidake lapsele kaarti, millel on näiteks sõna “kuiv”. Laps peab leidma ülejäänute seast vastandist paarilise.
  Memoriin: Asetage kaardid lauale pildiga allapoole. Võtke nende hulgast 2 kaarti ja otsige paarilisi. Näiteks pika vastand on lühike, kuiva vastand on märg jne.

   

  Sobilik 1-4 aastastele.

  9.60
 • Küsimuskaardid “Töö sakib?”

  Sellest kaardipakist leiad 100 pingelist situatsiooni tööelust, millele pead leidma üksi või seltskonnaga õige valiku edasiliikumiseks ilma ennast ja teisi inimesi kahjustamata. Vastuskaartidel on ka lühike nõuanne või selgitus, kuidas ja miks tööstressi olukordades toimida.

  11.20
 • Tujukaardid

  Tujukaardid on kognitiivsel psühholoogial põhinev lõbus ja käepärane viis oma tujude ja emotsioonide tuvastamiseks ning avastamiseks. Igal kaardil on suunavad küsimused endasse süüvimiseks ja positiivset mõtlemist toetavad kinnitused. Kaartide kasutamine arendab emotsionaalset intelligentsust ning aitab sul end kindlamalt tunda ja positiivselt edasi liikuda, sõltumata sellest, kas kasutad kaarte keeruliste tujude kontrollimiseks, suhete oskuslikumaks korraldamiseks, teiste vajadustega paremini arvestamiseks või lihtsalt selleks, et õppida tõhusamalt suhtlema ja kuulama.

  Komplektis on 42 tujukaarti ja voldik koos õpetusega. Sobib kõikidele vanuserühmadele – kaheksa- kuni kaheksakümneaastastele. Mõeldud nii isiklikuks kui ka erialaseks kasutamiseks.

   

  Mõeldud täiskasvanutele kasutamiseks.

  16.00

  Tujukaardid

  16.00
 • Tegevusraamat lapsele reisi ajal

  Tegevusrohke raamat pakub piisavalt kaua tegevust. Saab otsida pildilt esemeid ja detaile, joonistada ja värvida, ühendada pilte punkthaaval, loendada ja nuputada. Lisaks erinevuste leidmine ja erinevad osavusmängud. Raamatu lõpus, viimastel lehekülgedel on mõistatuste vastused. Sisaldab palju kleebiseid.
  Hea ajaviitekaaslane lennukis, autos, rongis, bussis. Pliiatseid eraldi kaasas pole.

   

  Sobilik vanusele 4+

  9.60
 • Tegevusraamat lapsele puhkuse ajal

  Sellest raamatust leiate lihtsaid sõna-, numbri- ja piltmõistatusi, mis pakuvad väikelastele huvi ja arendavad samal ajal lugemis-, kirjutamis-, arvutamis- ja vaatlemisoskust. Raamatus on ligi 100 ülesannet: otsimis- ja osavusmängud, sõnarägastikud, saad värvida suve- ja talvepilte, ühendada pilte punkthaaval, leida kahe pildi vahel erinevusi jne. Erinevad ülesanded viivad sind loomaaeda, randa, safarile, piknikule, laeva- ja bussireisile, kalapüügile, lennujaama. Raamatu lõpus, viimastel lehekülgedel on mõistatuste vastused.

  Raamatu lehed on väljarebitavad. Pliiatseid eraldi kaasas pole.

   

  Soovitatav alates 4.eluaastast.

   

  9.90
 • Taskutark “Universum”

  Asjatundlikud küsimused planeetidest, kosmosest, tähtkujudest ja ulmefilmidest ning lisaks põnevad ülesanded taevakehadega. Kaardi ühel küljel küsimus, pöördel vastus ning huvitav teave. Küsimused valmisid koostöös Tartu Ülikooli tähetorniga.

  Vanusele: 8+

  6.50
 • Taskutark “Teekond”

  Asjatundlikud küsimused teel olemisest, ajaloost ja tänapäevast, palveränduritest sillakohtunikeni. Kaardi ühel küljel küsimus, pöördel vastus ning täiendav teave.
  Küsimused koostöös Eesti Maanteemuuseumiga.

  Vanusele: 8+

  6.50
 • Taskutark “Sport”

  Asjatundlikud küsimused spordilegendidest, erilistest spordialadest, võimsatest rekorditest ja seostest spordiga filmis ja kirjanduses. Kaardi ühel küljel küsimus, pöördel vastus ning huvitav teave. Küsimused koostas Kalle Voolaid. Karbil Eesti Spordimuuseumi logo.

   

  Vanusele: 8+

  6.50
 • Taskutark “Seks ja tervis”

  Avameelsed küsimused seksist, seksuaalsusest, seksuaaltervisest, pere planeerimisest, rasedusest, viljatusest, tabudest ja müütidest ning paljust muust huvitavast, mis seksiga seotud. Kaardi ühel küljel küsimus, pöördel vastus ning huvitav teave.
  Küsimused koostöös Eesti Seksuaaltervise Liit.

   

  Vanusele: 8+

  6.50
 • Taskutark “Reisimine”

  Pöörased küsimused Antarktikast Arktikani – maailmaränduritest, riikidest, inimestest, toitudest ja paljust muust, mis reisimisega seotud. Kaardi ühel küljel on küsimus, pöördel vastus ning huvitav teave.

  Küsimused koostas Tiit Pruuli ja Go Travel meeskond.

   

  Soovituslik vanus: 8+

  6.50
 • Taskutark “Putukad”

  Asjalikud küsimused putukatest ja nende sugulastest – liblikad, kirbud,
  mesilased, jaaniussid jne. Kaardi ühel küljel küsimus valikvastustega, pöördel vastus ning täiendav teave.
  Küsimused koostanud Tiit Teder. Suured tänud ka: Anu Tiitsaar, Hendrik Meister,
  Ly Lindman, Pille Kõiv, Toomas Esperk, Toomas Tammaru, Virve Sõber.”

  Vanusele: 8+

  6.50
 • Taskutark “Ilm”

  Erakordsed küsimused pilvedest, tornaadodest, õhuniiskusest, öökülmadest, välgutabamustest ja kõigest veel, mis seotud ilmastikunähtustega nii Eestis kui mujal maailmas. Kaardi ühel küljel küsimus, pöördel vastus ning huvitav teave.
  Küsimused koostas Jüri Kamenik.

   

  Sobilik 8+ eluaastast.

  6.50
 • Taskutark “Inimene”

  Asjatundlikud küsimused inimesest – juuste kasvamisest, teismelise käitumisest, lõdisemisest, kõhugaasidest ja paljust muust huvitavast. Kaardi ühel küljel küsimus, pöördel vastus ning huvitav teave. Küsimused valmisid koostöös Eesti Tervishoiu Muuseumiga.

  Vanusele: 8+

  6.50

Menüü