• Scrollino Imeline suvi

  Keri rull lahti, naudi ja keri tagasi!
  Lõbus mäng lastele ja kogu perele. Täiuslik pikkadeks autosõitudeks või lendudeks. Läbi labürint, kogudes kokku kõik, mida reisiks vajad ja leia tee sihtkohta. Paberi pikkus 2 m.

  Scrollino on uus revolutsiooniline raamatuvorm, mille on loonud Ludmilla ja Sylvain Favardin. Scrollino nautimiseks sisesta pliiats ülemisse kerijasse ja keera seda päripäeva. Leia õige tee läbi labürindi. Kui oled mängimise lõpetanud, sisesta pliiats alumisse kerijasse ja keri tagasi. Alusta uuesti. Arendab loovust ja peenmotoorikat. Interaktiivne, lõbus ja keskkonnasäästlik!

  See Scrollino on käsitsi kokku pandud ning valmistatud mahepõllumajanduslikest allikatest pärinevatest jätkusuutlikest ja ringlussevõetavatest materjalidest.

  Soovitatav vanus alates 4.eluaastast.

  13.60
 • Head Eesti vanasõnad

  Kaardipakist leiate nii vanemaid kui ka uuemaid vanasõnu headuse ja kurjuse, õige ja vale, tarkuse ja rumaluse, virkuse ja laiskuse, rääkimise ja vaikimise ning palju muu elulise kohta. Vanasõnad on jagatud nelja tüüpi ülesanneteks, mis sobivad lahendamiseks nii üksi kui ka mitmekesi. Mängulised ülesanded toovad põnevust ja nalja nii väiksemates kui ka suuremates seltskondades.

   

  12.50
 • Head Eesti mõistatused, Vanamehe eri

  Vanamehe eriväljaanne pakub üle 300 mahlaka naljaküsimuse ja mõistatuse.
  Rahvapärased tekstid on avameelsed, mõnikord absurdsed ja kahemõttelised, kohati vanamehelikult tahumatud ja lihtsakoelised.
  Kaardid sobivad kasutamiseks mälumängudes, sünnipäevadel või lihtsalt lõbusa ajaviitena suuremates ja väiksemates seltskondades, kus on üle 16aastased noored.
  Toode on valminud koostöös Eesti Kirjandusmuuseumi Eesti Rahvaluule Arhiivi ja folkloristika osakonna ning Eesti-uuringute Tippkeskusega.

  Vanus 16+

  8.00
 • Head Eesti mõistatused, loomade eri

  Kaardipakis on üle 200 meeleoluka valimiku nalja- ehk keerdküsimusi, liitsõnamänge, pikemaid mõistatusjutukesi, mille tegelased on loomad, linnud, kalad, putukad. Kaartidega saab mängida küsi- ja vasta mänge nii väiksemates kui ka suuremates seltskondades. Toode on valminud koostöös Eesti Kirjandusmuuseumi Eesti Rahvaluule Arhiivi ja folkloristika osakonna ning Eesti-uuringute Tippkeskusega.

  10.00
 • Head Eesti mängud

  Sellest kaardipakist leiate laia valiku mänge, mida saab mängida toas või väljas, talvel või suvel, üksi või hulgakesi. Siin leidub mänge nii noorematele kui vanematele mänguhuvilistele. Vähemtuntud mängud pakuvad avastamisrõõmu ja tuntumaid neist on taas hea meelde tuletada. Lisaks mängudele leiate kaardipakist valiku liisusalme. Neid loetakse mängude puhul, kus on vaja üks mängija teiste hulgast välja valida, määrata lugeja või püüdja, esimesena mängija jne. Toode on valminud koostöös Eesti Kirjandusmuuseumi folkloristi Astrid Tuisuga. Toote ostuga toetate MTÜd Enneaegsed Lapsed.

  12.50
 • Head Eesti muinasjutud

  Sellest kaardipakist leiad 50 eesti muinasjuttu. Iga muinasjutt on mahutatud ühele kaardile – nii saad kiirelt kätte terve loo. Lugude juures on viited väljaannetele, kust võib leida nende pikemad versioonid.

  Eesti muinasjutud räägivad elulistest asjadest – õnnest ja selle otsimisest, inimeste soovidest ja muredest, hirmudest ja neist jagusaamisest. Siin on muinasjutte, kus tegutsevad nii tavalised kui imevõimetega tegelased, loomad, kes oskavad rääkida ja rumal vanapagan. Iga muinasjutt on aga alati õige just sellisena, nagu ise seda räägid – võid muinasjuttu muuta kas või igal rääkimiskorral.

  Igal kaardil on kaks sümbolit. Üks märgib jutu liiki, teine seda, kas soovitame juttu kõigile lastele või juba pisut suurematele.

  12.50
 • Emotsioonikaardid

  Tundekaardid on mõeldud selleks, et julgustada last oma emotsioone jagama. Kahepoolsetel kaartidel on kujutatud igapäevaseid olukordi, emotsioone ja reaktsioone, mis võivad sellistes olukordades tekkida. Kaartidel on 10 olukorda, 10 emotsiooni ning 10 võimalikku tegevust. Siin puuduvad valed ja õiged vastused, laps teeb ise temale õigena tunduva valiku.

   

  Sobilik 3—7aastastele lastele.

  9.60
 • Õppekaardid Eluring

  Me kõik kasvame ja muutume. Väike seeme muutub lilleks, tammetõru suureks puuks. Tõugust saab ilus liblikas. Nendel kaartidel on kujutatud kümne elusolendi elutsüklit, mille abil saab laps uusi teadmisi looduse kohta. Lase lapsel kaarte nende raami värvi järgi kokku sobitada ja numbrite alusel järjestada.

   

  Soovitatav vanus 2.eluaastast.

  8.80
 • 89 arendavat ülesannet

  Mõtlemine teeb targaks! Pakis on 89 põnevat mõistatust ja küsimust – saad arvutada, liita ja lahutada, võrrelda ning lahendada protsentülesandeid. Ülesandeid leidub nii väiksematele kui suurematele.

   

  Soovituslik vanus: 10+

  9.40
 • Alati huvitavad 56 nupuülesannet reisi ajal

  Kui kaugele maale reisida ei saa, siis Eestis ikka saab. Kui Tallinnast Võrru või Narvast Kuressaarde sõita, siis juba selle aja jooksul saab paarkümmend tegevuskaarti läbi mängida. Pakis on 50 puhastatavat kaarti, mis pakuvad reisil olles nuputamist. Saab mängida üksi ja hulgakesi. Rohkelt on tähelepanu- ja nuputamismänge, kujundmõistatusi, vihje- ja sõnarägastikke, labürinte ja salakirju. Sisaldab ka punktitabeli kaarti, mis hõlbustab duelle pidada.

   

  Kaasas võlupliiats, et saaksid korduvalt ja korduvalt nuputada.

   

  Vanusele: 7+

  Ei sobi alla 3 aasta lastele.

  10.50
 • 50 Tegevust perele autosõidu ajal

  Kui ees on ootamas perega pikem autosõit, siis nende 50 tegevusega möödub teekond lõbusalt ja põnevalt. Siin mõned näited:

   

  loenda, mitut looma sa autosõidu jooksul märkad;
  mitut sama värvi, tüüpi või marki autot sa näed?;
  kui palju käsi, jalgu või käppasid suudad kokku lugeda (loe üle inimeste käed-jalad, loomade jäsemed, tooli- ja lauajalad);
  tee nägusid, proovi huultelt lugeda, vaata, kas leiad asju vikerkaarevärvide järjekorras;
  püüa matkida mõnda heli või häält;
  kas suudad kella vaatamata ära arvata, kui palju aega on möödunud?
  Autojuhti palume mängudesse mitte kaasata, sest võib liikluselt tähelepanu eemale tõmmata.

   

  Enamikku mängudest saad mängida ka kodus pereringis või sõprade pool külas olles.

   

  Ei sobi alla 3-aastastele!

  10.20
 • 50 Optilist illusiooni

  Kaardipakis on 50 imelist optilist illusiooni. Ehk teisisõnu, saate kogeda, milliseid silmapetteid võivad luua ruumilised, geomeetrilised kujundid ja mustrid. Kõik pole nii nagu alguses paistab.
  Kaartide tagaküljelt leiad illusioonide selgitused.
  Põnevat jälgimist, uurimist ja imestamist!

   

  Vanusele: 6+

   

  HOIATUS! Ei sobi lastele alla 36 elukuu

  8.90
 • 50 Loovat joonistuskaarti Puhkus, Reis, Vaheaeg

  Mida teha saab? Saad kaunistada jäätisetuutusid, suvekübarat ja liivalosse. Soovi korral kujunda oma isiklik kirjamark, kirjuta sõbrale postkaart või joonista lendurile ja reisijatele näod. Sekka harjutusi ja osavusmänge.

   

  Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht.

  9.90
 • 50 Loovat joonistuskaarti Kollid, Nõiad, Vampiirid

  Nende joonistuskaartide pakist leiad midagi hirmsat! Siin on 50 kahepoolset kaarti, millel on pilte kollidest, vampiiridest, nõidadest ja teistest õudsetest tegelastest – ja sina saad neid veelgi jubedamaks joonistada.

   

  Joonistusi saab kaartidelt maha pühkida, nii et võid õudusi joonistada uuesti ja uuesti.

   

  HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht.

  9.20
 • Scrollino 123 Loomaaed

  Keri rull lahti, naudi ja keri tagasi!

   

  Numbrite õppimine ei ole kunagi lõbusam olnud. Loomad juhatavad lapsed läbi loomaaia, aidates neil õppida kümneni loendama.

   

  Paberi pikkus 1,5 m.

   

  Scrollino nautimiseks sisesta pliiats ülemisse kerijasse ja keera seda päripäeva, et näha numbreid 1-st 10-ni. Kui oled lugemise lõpetanud, sisesta pliiats alumisse kerijasse ja keri tagasi.

   

  Vanusele: 4+ aastat

   

  Hoiatus! Ei sobi alla 3 aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht.

  13.60
 • 100 tegevust lapsele. Rongi eri

  “100 tegevust lapsele. Rongi eri” on 100 tegevust lapsele eriväljaanne. Kaartide sisu on ohtralt täis rongiteemalisi ülesandeid, mida võid kus iganes mängida.

   

  Vanusele: 4+

   

  Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht!

  9.60
 • UNI 100 müüti või fakti

  See kaardipakk sisaldab 100 väidet norskamise, magamise, unetuse, unenägude ja kõige muu unega seotu kohta.

   

  Une ja unetuse kohta liigub ringi mitmeid arvamusi, nagu norskamine on ohutu, alkohol aitab magama jääda, laiskloom magab enamuse ajast. Kas need on faktid või müüdid? Kuidas tegelikult tagada hea uni? Miks on hea uni meile oluline? Neile ja paljudele teistele küsimustele leiad vastuse siit kaardipakist.

   

  Kaardid on välja töötanud Loovhoog OÜ koostöös uneteadlastega (Kene Vernik, Siret Leoke, Krista Peet ja Jekaterina Ivanova), et murda müüte ja samas parandada inimeste teadlikkust une kohta. Hea une tagab muidugi hea madrats.

  12.80
 • 100 mõtlemismängu

  Mäng pakub klassikalisi, ebatavalisi, lõbusaid ja krutskiga ülesandeid, mis panevad sind tihtipeale teistmoodi mõtlema. Kaardi ühel poolel on ülesanne, pöördel lahendus.

   

  Mis tüüpi ülesanded on? Väga erinevad. Näiteks tuleb lahti murda salakoode, kasutada silma-, kujundi- ja arvumälu ning lahendada loovus-, loogika- ja keeleülesandeid.

   

  Võta appi oma loovus ja lahenda neid bussis, rongis, puhkehetkel või lennujaamas.

   

  Mängu kestvus: 45+ min
  Mängijate arv: 1
  Soovituslik vanus: 14-99

  12.80
 • Mängukaardid

  Mängukaardid 36 tükki.

  0.80

  Mängukaardid

  0.80
 • 100 tegevust lapsele reisi ajal

  Tegevuskaartide pakis on 50 kahepoolset ülesannetega kaarti ja n-ö võlupliiats. Kaartidel on erinevad ülesanded, mängud (näiteks trips-traps-trull) ja mõistatused, kus on kasutatud iga päev meie ümber leiduvaid asju, kohti ja sündmusi.
  Ülesannetes tuleb leida esemeid ümbritsevalt taustalt, kujundeid juurde joonistada või ristsõnu lahendada.
  Kaarte saab puhtaks pühkida, nii et neid saab korduvalt kasutada. Kuna pliiats on koos kaartidega karbis, siis on pakendit mugav kaasa võtta.
  Kaardid on tugevast materjalist ja vastupidavad, valmistatud mitmekordseks kasutamiseks.
  Tegevuskaardid hoiavad last reisi jooksul tegevuses. Nii bussi- ja rongisõidul Tallinnast Tartusse, kui pikematel reisidel.

  HOIATUS! Ei sobi väikeste osade tõttu lastele alla 36 elukuu. Lämbumisoht

  9.20
 • 100 muinasjutumõistatust

  Neid 100 mõistatust lahendades mängib laps Pinocchio, Lumivalgekese, Pöial-Liisi, kolme põrsakese ja paljude teiste muinasjutukangelastega. Ülesannete hulgas on labürinte, erinevuste leidmist, peidetud asjade otsimist ja palju muud lõbusat.

  Komplektis oleva markeri abil saad igale kaardile vastuse kirjutada.

  Soovituslik vanus: 3-7

  HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht.

  9.80
 • 100 küsimust emale

  Millised kommid sulle lapsena meeldisid?
  Mis sind viimati üllatas?
  Mida sa kõige rohkem kardad?
  Lisaks eelnevatele on kaardipakis 100 küsimust, mida saad esitada oma emale, olenemata Sinu või tema vanusest. Vali aeg ja koht, mil saad olla vaid oma emaga. Esita talle küsimus ja kuula, mida on tal Sulle öelda.

  10.20
 • 100 küsimust isale

  Mida ostsid oma esimese palga eest?
  Millal sa viimati laisklesid?
  Kes on su parim semu?
  Lisaks eelnevatele on kaardipakis 100 küsimust, mida saad esitada oma isale, olenemata Sinu või tema vanusest. Vali aeg ja koht, mil saad olla vaid oma isaga. Esita talle küsimus ja kuula, mida on tal Sulle öelda.

  10.20
 • Mängukaardid Must Peeter Cars 3

  Must Peeter Cars3. Selles kaardimängus on 25 kaarti, millest 24 moodustavad paari. Üks kaart nn. Must Peeter, teistest erinev. Mängitakse vähemalt kolmekesi. Mängu eesmärk on saada oma kätte kaardipaarid, mitte aga Must Peeter mängu lõpuks. Kaardid segatakse ja jagatakse mängijate vahel. Sarnaste kaartide paarid asetatakse lauale pildiga allapoole. Jagaja laseb seejärel oma vasakul käel oleval mängijal kaardipilte nägemata valida ühe kaardi enda omadest. Kui saadud kaardiga moodustub paar, saab selle asetada lauale ja järgmine mängija vasakult saab valida kaardi. Mäng jätkub sellisel moel seni, kuni kõik kaardid, välja arvatud üks- Must Peeter- on paarilise leidnud ja lauale asetatud. Kelle kätte jääb Must Peeter on mängu kaotanud.
  Mõeldud vanusele alates 4. eluaastast.

  2.50
 • Mängukaardid Must Peeter Spiderman

  Must Peeter Spiderman. Selles kaardimängus on 25 kaarti, millest 24 moodustavad paari. Üks kaart nn. Must Peeter, teistest erinev. Mängitakse vähemalt kolmekesi. Mängu eesmärk on saada oma kätte kaardipaarid, mitte aga Must Peeter mängu lõpuks. Kaardid segatakse ja jagatakse mängijate vahel. Sarnaste kaartide paarid asetatakse lauale pildiga allapoole. Jagaja laseb seejärel oma vasakul käel oleval mängijal kaardipilte nägemata valida ühe kaardi enda omadest. Kui saadud kaardiga moodustub paar, saab selle asetada lauale ja järgmine mängija vasakult saab valida kaardi. Mäng jätkub sellisel moel seni, kuni kõik kaardid, välja arvatud üks- Must Peeter- on paarilise leidnud ja lauale asetatud. Kelle kätte jääb Must Peeter on mängu kaotanud.
  Mõeldud vanusele alates 4. eluaastast.

  2.50
 • Mängukaardid Must Peeter THOMAS

  Must Peeter THOMAS. Selles kaardimängus on 25 kaarti, millest 24 moodustavad paari. Üks kaart nn. Must Peeter, teistest erinev. Mängitakse vähemalt kolmekesi. Mängu eesmärk on saada oma kätte kaardipaarid, mitte aga Must Peeter mängu lõpuks. Kaardid segatakse ja jagatakse mängijate vahel. Sarnaste kaartide paarid asetatakse lauale pildiga allapoole. Jagaja laseb seejärel oma vasakul käel oleval mängijal kaardipilte nägemata valida ühe kaardi enda omadest. Kui saadud kaardiga moodustub paar, saab selle asetada lauale ja järgmine mängija vasakult saab valida kaardi. Mäng jätkub sellisel moel seni, kuni kõik kaardid, välja arvatud üks- Must Peeter- on paarilise leidnud ja lauale asetatud. Kelle kätte jääb Must Peeter on mängu kaotanud.
  Mõeldud vanusele alates 4. eluaastast.

  2.50
 • Mängukaardid Must Peeter Mikey

  Must Peeter MICKEY. Selles kaardimängus on 25 kaarti, millest 24 moodustavad paari. Üks kaart nn. Must Peeter, teistest erinev. Mängitakse vähemalt kolmekesi. Mängu eesmärk on saada oma kätte kaardipaarid, mitte aga Must Peeter mängu lõpuks. Kaardid segatakse ja jagatakse mängijate vahel. Sarnaste kaartide paarid asetatakse lauale pildiga allapoole. Jagaja laseb seejärel oma vasakul käel oleval mängijal kaardipilte nägemata valida ühe kaardi enda omadest. Kui saadud kaardiga moodustub paar, saab selle asetada lauale ja järgmine mängija vasakult saab valida kaardi. Mäng jätkub sellisel moel seni, kuni kõik kaardid, välja arvatud üks- Must Peeter- on paarilise leidnud ja lauale asetatud. Kelle kätte jääb Must Peeter on mängu kaotanud.
  Mõeldud vanusele alates 4. eluaastast.

  2.50
 • Kaardimäng Junior Alias

  Junior Alias sõnamäng – kaardimänguna!
  Seleta kaartidel olevaid sõnu ja arenda oma sõnavara!
  Võid mängida taskumõõdus mänge kus ja millal tahes. Taskumõõdus versioone Tacticu tuntumatest mängudest on hõlbus kaasa võtta kuhu iganes.
  Mängi neid eraldi või suurema mängu lisaosana – mängulust on tagatud alati!
  Karbis on 50 kaarti ja reeglid.Mängijaid: 3- 8Kestvus: 10+ minutit
  Mõeldud vanusele alates 5. eluaastast.

  3.40
 • Tactic mängukaardid Must Peeter

  Klassikalised Musta Peetri mängukaardid. Leia kaardipaarid, kuid vaata ette, et Musta Peeteri kaart ei jääks sulle kätte!
  Mängijaid: 2 kuni 4
  Mängu kestvus: 15+ minutit
  Mõeldud vanusele alates 3. eluaastast.

  2.60
 • Tactic mängukaardid Maailma pealinnad

  Mängukaardid Maailma pealinnad
  Mõeldud vanusele alates 3. eluaastast.

  2.50
 • Mängukaardid 1 pakk

  Klassikalised mängukaardid.
  Mõeldud vanusele alates 5. eluaastast.

  1.50

Menüü