• 100 tegevust lapsele reisi ajal

  Tegevuskaartide pakis on 50 kahepoolset ülesannetega kaarti ja n-ö võlupliiats. Kaartidel on erinevad ülesanded, mängud (näiteks trips-traps-trull) ja mõistatused, kus on kasutatud iga päev meie ümber leiduvaid asju, kohti ja sündmusi.
  Ülesannetes tuleb leida esemeid ümbritsevalt taustalt, kujundeid juurde joonistada või ristsõnu lahendada.
  Kaarte saab puhtaks pühkida, nii et neid saab korduvalt kasutada. Kuna pliiats on koos kaartidega karbis, siis on pakendit mugav kaasa võtta.
  Kaardid on tugevast materjalist ja vastupidavad, valmistatud mitmekordseks kasutamiseks.
  Tegevuskaardid hoiavad last reisi jooksul tegevuses. Nii bussi- ja rongisõidul Tallinnast Tartusse, kui pikematel reisidel.

  HOIATUS! Ei sobi väikeste osade tõttu lastele alla 36 elukuu. Lämbumisoht

  9.20
 • 100 mängu õues ja toas

  “100 mängu õues ja toas” kaardipakist leiad toredaid mänge, mida mängida üksi, kahekesi, oma sõpradega või suurema seltskonnaga näiteks sünnipäeval. Hüppa, jookse, joonista, arva! Tegevust jagub kuhjaga. Igal kaardil on mängu täpsed juhised.

  Soovituslik vanus: 5+

  HOIATUS! Ei sobi väikeste osade tõttu lastele alla 36 elukuu. Lämbumisoht

  9.60
 • 100 muinasjutumõistatust

  Neid 100 mõistatust lahendades mängib laps Pinocchio, Lumivalgekese, Pöial-Liisi, kolme põrsakese ja paljude teiste muinasjutukangelastega. Ülesannete hulgas on labürinte, erinevuste leidmist, peidetud asjade otsimist ja palju muud lõbusat.

  Komplektis oleva markeri abil saad igale kaardile vastuse kirjutada.

  Soovituslik vanus: 3-7

  HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht.

  9.80
 • 100 küsimust emale

  Millised kommid sulle lapsena meeldisid?
  Mis sind viimati üllatas?
  Mida sa kõige rohkem kardad?
  Lisaks eelnevatele on kaardipakis 100 küsimust, mida saad esitada oma emale, olenemata Sinu või tema vanusest. Vali aeg ja koht, mil saad olla vaid oma emaga. Esita talle küsimus ja kuula, mida on tal Sulle öelda.

  10.20
 • 100 küsimust isale

  Mida ostsid oma esimese palga eest?
  Millal sa viimati laisklesid?
  Kes on su parim semu?
  Lisaks eelnevatele on kaardipakis 100 küsimust, mida saad esitada oma isale, olenemata Sinu või tema vanusest. Vali aeg ja koht, mil saad olla vaid oma isaga. Esita talle küsimus ja kuula, mida on tal Sulle öelda.

  10.20
 • Mängukaardid Must Peeter Cars 3

  Must Peeter Cars3. Selles kaardimängus on 25 kaarti, millest 24 moodustavad paari. Üks kaart nn. Must Peeter, teistest erinev. Mängitakse vähemalt kolmekesi. Mängu eesmärk on saada oma kätte kaardipaarid, mitte aga Must Peeter mängu lõpuks. Kaardid segatakse ja jagatakse mängijate vahel. Sarnaste kaartide paarid asetatakse lauale pildiga allapoole. Jagaja laseb seejärel oma vasakul käel oleval mängijal kaardipilte nägemata valida ühe kaardi enda omadest. Kui saadud kaardiga moodustub paar, saab selle asetada lauale ja järgmine mängija vasakult saab valida kaardi. Mäng jätkub sellisel moel seni, kuni kõik kaardid, välja arvatud üks- Must Peeter- on paarilise leidnud ja lauale asetatud. Kelle kätte jääb Must Peeter on mängu kaotanud.
  Mõeldud vanusele alates 4. eluaastast.

  2.50
 • Mängukaardid Must Peeter Spiderman

  Must Peeter Spiderman. Selles kaardimängus on 25 kaarti, millest 24 moodustavad paari. Üks kaart nn. Must Peeter, teistest erinev. Mängitakse vähemalt kolmekesi. Mängu eesmärk on saada oma kätte kaardipaarid, mitte aga Must Peeter mängu lõpuks. Kaardid segatakse ja jagatakse mängijate vahel. Sarnaste kaartide paarid asetatakse lauale pildiga allapoole. Jagaja laseb seejärel oma vasakul käel oleval mängijal kaardipilte nägemata valida ühe kaardi enda omadest. Kui saadud kaardiga moodustub paar, saab selle asetada lauale ja järgmine mängija vasakult saab valida kaardi. Mäng jätkub sellisel moel seni, kuni kõik kaardid, välja arvatud üks- Must Peeter- on paarilise leidnud ja lauale asetatud. Kelle kätte jääb Must Peeter on mängu kaotanud.
  Mõeldud vanusele alates 4. eluaastast.

  2.50
 • Mängukaardid Must Peeter THOMAS

  Must Peeter THOMAS. Selles kaardimängus on 25 kaarti, millest 24 moodustavad paari. Üks kaart nn. Must Peeter, teistest erinev. Mängitakse vähemalt kolmekesi. Mängu eesmärk on saada oma kätte kaardipaarid, mitte aga Must Peeter mängu lõpuks. Kaardid segatakse ja jagatakse mängijate vahel. Sarnaste kaartide paarid asetatakse lauale pildiga allapoole. Jagaja laseb seejärel oma vasakul käel oleval mängijal kaardipilte nägemata valida ühe kaardi enda omadest. Kui saadud kaardiga moodustub paar, saab selle asetada lauale ja järgmine mängija vasakult saab valida kaardi. Mäng jätkub sellisel moel seni, kuni kõik kaardid, välja arvatud üks- Must Peeter- on paarilise leidnud ja lauale asetatud. Kelle kätte jääb Must Peeter on mängu kaotanud.
  Mõeldud vanusele alates 4. eluaastast.

  2.50
 • Mängukaardid Must Peeter Mikey

  Must Peeter MICKEY. Selles kaardimängus on 25 kaarti, millest 24 moodustavad paari. Üks kaart nn. Must Peeter, teistest erinev. Mängitakse vähemalt kolmekesi. Mängu eesmärk on saada oma kätte kaardipaarid, mitte aga Must Peeter mängu lõpuks. Kaardid segatakse ja jagatakse mängijate vahel. Sarnaste kaartide paarid asetatakse lauale pildiga allapoole. Jagaja laseb seejärel oma vasakul käel oleval mängijal kaardipilte nägemata valida ühe kaardi enda omadest. Kui saadud kaardiga moodustub paar, saab selle asetada lauale ja järgmine mängija vasakult saab valida kaardi. Mäng jätkub sellisel moel seni, kuni kõik kaardid, välja arvatud üks- Must Peeter- on paarilise leidnud ja lauale asetatud. Kelle kätte jääb Must Peeter on mängu kaotanud.
  Mõeldud vanusele alates 4. eluaastast.

  2.50
 • Kaardimäng Junior Alias

  Junior Alias sõnamäng – kaardimänguna!
  Seleta kaartidel olevaid sõnu ja arenda oma sõnavara!
  Võid mängida taskumõõdus mänge kus ja millal tahes. Taskumõõdus versioone Tacticu tuntumatest mängudest on hõlbus kaasa võtta kuhu iganes.
  Mängi neid eraldi või suurema mängu lisaosana – mängulust on tagatud alati!
  Karbis on 50 kaarti ja reeglid.Mängijaid: 3- 8Kestvus: 10+ minutit
  Mõeldud vanusele alates 5. eluaastast.

  3.40
 • Kaardimäng Alias

  Alias sõnamäng – nüüd kaardimänguna!
  Ole tublim sõnaseletaja kui Su sõber!
  Võid mängida taskumõõdus mänge kus ja millal tahes. Taskumõõdus versioone Tacticu tuntumatest mängudest on hõlbus kaasa võtta kuhu iganes. Mängi neid eraldi või suurema mängu lisaosana – mängulust on tagatud alati!
  karbis on 50 kaarti ja reeglid.Mängijaid: 3-8Mängu kestvus: 10+ minutit
  Mõeldud vanusele alates 7. eluaastast.

  3.40
 • Tactic mängukaardid Must Peeter

  Klassikalised Musta Peetri mängukaardid. Leia kaardipaarid, kuid vaata ette, et Musta Peeteri kaart ei jääks sulle kätte!
  Mängijaid: 2 kuni 4
  Mängu kestvus: 15+ minutit
  Mõeldud vanusele alates 3. eluaastast.

  2.60
 • Tactic mängukaardid Maailma pealinnad

  Mängukaardid Maailma pealinnad
  Mõeldud vanusele alates 3. eluaastast.

  2.50
 • Mängukaardid 1 pakk

  Klassikalised mängukaardid.
  Mõeldud vanusele alates 5. eluaastast.

  1.50

Tooted