• Petank

  Põnev seltskonnamäng petank nii suurtele kui väikestele. Komplektis on 8 suuremat värvilist kuuli läbimõõduga 7cm ning üks väike 3cm läbimõõduga kuul. Mängu eesmärk on visata oma pall kõige lähemale väikesele  pallikesele. Pallid on kõik pakendatud mugavasse sangaga võrkkohvrisse. Vahva mäng nii rannas kui ka koduhoovis.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

   

  14.80

  Petank

  14.80
 • Korvpallirõngas alusega

  Lihtsasti seinale paigaldatav korvpallilaud sobib suurepäraselt nii üksi kui koos sõpradega ajaveetmiseks. Korvpallilaud koosneb tugevast metallraamist, millel on vastupidav korvirõngas koos võrguga, seda on lihtne paigaldada ning see on vastupidav ilmastikutingimustele.

   

  Komplektis on korvpallilaud, korvirõngas koos võrguga ja kinnitusvahendid.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  22.00
 • Reketite komplekt õuemängudeks

  Värvilised plastikust reketid on suurepärane mänguasi nii lastele kui ka täiskasvanutele. Komplekti kuulub 2 reketit, sulgpall ja tennispall. Saab harjutada nii osavust kui kordinatsiooni. Reketi pikkus 60 cm.

   

  Soovitatav alates 5.eluaastast.

  16.90
 • Lauatennise reketid+3 palli

  Lauatennise komplekt, milles on kaks reketit ja 3 palli. Ideaalne ajaviide suveõhtuteks õues. Arendab käelist osavust ning loogilist mõtlemist.

   

  Hoiatus! Ei sobi alla 3.eluaasta.

  6.80
 • Reketid palliga

  Värvilised plastikust reketid on suurepärane mänguasi lastele ja ka täiskasvanutele. Komplekti kuulub 2 reketit ja pehme pall.  Saab harjutada nii osavust kui kordinatsiooni.  Reketi pikkus 48 cm.

   

   

  Värvivalik: sinine, punane, kollane, roheline. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

   

  Soovitatav alates 3. eluaastast.

  3.60
 • Jalgpallivärav lastele

  Jalgpallivärav lastele. Äge komplekt  väikesele sportlasele. Komplekt on valmistatud plastikust, see sobib suurepäraselt aeda mängimiseks, treenimiseks ja harjutamiseks. Komplektis ka väike pall ning pallipump.

   

  Värava mõõdud kokkupanduna on 61x92cm.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  12.20

Menüü