• Korvpallirõngas koos palliga

  Lihtsasti seinale kinnitatav korvpallialus sobib suurepäraselt nii üksi, kui ka koos sõpradega aja veetmiseks. Korvpallirõngas on tugevast plastikust mille küljes on võrk. Komplektis on kaasas väike 14cm suurune korvpall ja kinnituseks vajalikud tarvikud.

   

   

  Soovituslik vanus alates 3.eluaastast.

  8.00
 • Korvpallirõngas 50cm

  Lihtsasti seinale kinnitatav korvpallirõngas sobib suurepäraselt nii üksi, kui ka koos sõpradega aja veetmiseks. Korvpallirõngas koosneb tugevast metallraamist, millel on vastupidav võrk. Seda on lihtne paigaldada ja on vastupidav ilmastikutingimustele.

   

   

  Soovituslik vanus alates 3.eluaastast.

  30.50
 • Jalgpallivärav koos palliga

  Jalgpallivärav koos palli ja muude tarvikutega.

   

  Väravat on lihtne kokku panna ja on mugavas kotis, millega on seda mugav igal pool kaasas kanda. Komplektis on ka pall ja palli täis puhumiseks pump.

  Värava mõõdud on 40x60cm.

   

   

  Soovituslik vanus alates 3.eluaastast.

  20.84
 • Lauatennise reketid + 3 palli

  Lauatennise komplekt, milles on kaks reketit ja 3 palli. Ideaalne ajaviide suveõhtuteks õues. Arendab käelist osavust ning loogilist mõtlemist.

  Hoiatus! Ei sobi alla 3.eluaasta.

  6.92
 • Jalgpallivärav

  Suurepärane komplekt õues mängimiseks. Komplektis on olemas kõik vajalik, et värav kokku panna. Samuti on olemas pall ning pallipump, et lapsed saaksid kohe mängima hakata.

   

   

  Värava mõõdud on 93 x 50 x 61cm. Palli mõõdud peale täis pumpamist on 16cm.

   

   

  soovituslik vanus alates 3.eluaastat.

  26.44

  Jalgpallivärav

  26.44
 • Korvpallirõngas alusega

  Lihtsasti seinale paigaldatav korvpallilaud sobib suurepäraselt nii üksi kui koos sõpradega ajaveetmiseks. Korvpallilaud koosneb tugevast metallraamist, millel on vastupidav korvirõngas koos võrguga, seda on lihtne paigaldada ning see on vastupidav ilmastikutingimustele.

   

  Komplektis on korvpallilaud, korvirõngas koos võrguga ja kinnitusvahendid.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  25.41
 • Reketid palliga

  Värvilised plastikust reketid on suurepärane mänguasi lastele ja ka täiskasvanutele. Komplekti kuulub 2 reketit ja pehme pall.  Saab harjutada nii osavust kui kordinatsiooni.  Reketi pikkus 48 cm.

   

   

  Värvivalik: sinine, punane, kollane, roheline. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

   

  Soovitatav alates 3. eluaastast.

  3.66
 • Korvpallimäng

  Suurepärane mäng nii väikestele kui suurtele. Arendab koordinatsiooni ja kiirust.

   

   

  Soovituslik vanus alates 3. eluaastast.

  23.80

  Korvpallimäng

  23.80

Menüü