• Vankrikõrin Tullo

  Vankrikõrin on mõeldud lastele alates 0+ elukuud. See on iga beebi esimene mänguasi, mis tänu atraktiivsetele värvidele ja kujule stimuleerib meeli korralikult toimima – esemeid haarama. Valmistatud kõrgeima kvaliteediga sertifitseeritud materjalist.

   

  NB! Pildid on illustratiivsed, kujundid ja värvid võivad erineda olemasolevatest toodetest.

  9.50
 • Beebipallid

  Beebi sensoorset arengut toetavad must-valged ja värvilised, hea kvaliteediga pallid Tullo. Sobivad alates sünnist. Komplektis on 4 palli.

  10.20

  Beebipallid

  10.20
 • Beebi kõristi

  Kõristi on mõeldud lastele alates 0+ elukuud. See on iga beebi esimene mänguasi, mis tänu atraktiivsetele värvidele ja kujule stimuleerib meeli korralikult toimima – esemeid haarama. Valmistatud kõrgeima kvaliteediga sertifitseeritud materjalist.

  2.20
 • Beebi kõristi

  Kõristi on mõeldud lastele alates 0+ elukuud. See on iga beebi esimene mänguasi, mis tänu atraktiivsetele värvidele ja kujule stimuleerib meeli korralikult toimima – esemeid haarama. Valmistatud kõrgeima kvaliteediga sertifitseeritud materjalist.

   

  Värvivalik: punane, sinine, roheline. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

  4.40
 • Beebide tegelustekk

  Beebide tegelustekid on loodud beebi nägemise ergutamiseks esimestel elukuudel.

  Komplekti kuulub ka 4 rippuvat lelu, mis köidavad beebi tähelepanu ja pakuvad talle huvi. Mänguasju saab vajutada, ragistada, kortsuda ja puudutada, need tegevused arendavad kuulmis- ja kompimismeeli.

  Tootevalik: pildil nähtav valik. Ostu vormistades palume kirjutada oma eelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Eelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

  Sobilik alates sünnist.

  42.50
 • Pehme kõrra Konn

  Vahva konn beebidele alates sünnist. Konn põriseb, kui pael sirgeks tõmmata ja see arendab kuulmist, katsumine arendab kompimismeeli, erksad värvid aga nägemismeeli. Mänguasja on võimalik riputada vankri, turvatooli, kui ka voodi külge. Lõbus reisikaaslane väikesele sõbrale.

   

  Sobilik alates sünnist.

  8.80
 • Riputatav lelu Lõvi

  Vahva lõvi beebidele alates sünnist. Lõvi lakaosa krõbiseb, mis arendab kuulmist, katsumine arendab kompimismeeli, erksad värvid aga nägemismeeli. Mänguasja on võimalik riputada vankri, turvatooli, kui ka voodi külge. Lõbus reisikaaslane väikesele sõbrale.

   

  Sobilik alates sünnist.

  7.80
 • Kõristi Ahv

  Soovitatav alates sünnist.

  4.20

  Kõristi Ahv

  4.20
 • Kõristi Elevant

  Soovitatav alates sünnist.

  4.20
 • Kõristi Sebra

  Soovitatav alates sünnist.

  4.20
 • Kõristi

  Beebipoisi esimene “oma” kala.

   

  Soovitatav alates 3. elukuust.

  2.70

  Kõristi

  2.70
 • Kõristi

  Soovitatav alates 3. elukuust.

   

  Tootevalik: Piltidel nähtavad erinevad kujud. Ostu vormistades palume kirjutada oma tooteeelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Tooteeelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

  2.40

  Kõristi

  2.40
 • Närimisrõngas

  Närimislelu närimine soodustab tugevate igemete ja hammaste arenemist.

   

  Värvivalik: roheline, punane. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

  3.50
 • Voodikarusell

  Beebidele mõeldud voodikarussell. Kompleti kuulub üleskeeratav muusikatoos, mis mängib kaunist unelaulu, et lapsel oleks mõnusam uinuda. Kui muusika mängib, keerlevad ka pehmed lelud.

  25.50

  Voodikarusell

  25.50
 • Voodikarusell

  Beebidele mõeldud voodikarussell. Kompleti kuulub üleskeeratav muusikatoos, mis mängib kaunist unelaulu, et lapsel oleks mõnusam uinuda. Kui muusika mängib, keerlevad ka pehmed lelud.

  25.50

  Voodikarusell

  25.50
 • Kõristi Pall

  Vahvad värvilised pallid väikesele lapsele. Palli liigutages tekib heli.  Värvivalik:  Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

  Soovitatav alates 3. elukuust

   

  6.60
 • Kõristi

  Kõristi on mõeldud lastele alates 0+ elukuud. See on iga beebi esimene mänguasi, mis tänu atraktiivsetele värvidele ja kujule stimuleerib meeli korralikult toimima – esemeid haarama. Valmistatud kõrgeima kvaliteediga sertifitseeritud materjalist.

   

  Värvivalik: punane, sinine. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

  3.50

  Kõristi

  3.50
 • Kõristi Auto

  Põnev autokujuline mänguasi pere kõige nooremale. Sellel on kummist rattad, tänu millele ei tekita mänguasi palju müra ja on lapsele ohutu mängida. Auto külge saab siduda nõõri, mis võimaldab autot enda järel tõmmata.

   

  Värvivalik: punane, roheline, kollane, oranž ja tumeoranž. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse, võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

  Soovituslik vanus alates 6. elukuust

  5.40
 • Lükatav kõristi

  Arendav mänguasi LAUR-MIX.

   

  NB! Toodet ei saa tarnida pakiautomaati. Toodet saab tarnida postkontorisse või sellele ise järele tulla ühte meie kauplustest. Kui soovid tootele ise järele tulla, palume enne ostu sooritamist kontrollida toote saadavust kaupluses, kuhu soovid sellele järele tulla (kaupluse valiku saad sisestada e-poe kassas ostu vormistamise käigus). 

   

  Vajadusel võta palun tarnevõimaluste täpsustamiseks enne ostu sooritamist ühendust klienditoega E-R 10.00-18.00, L 10.00-15.00 telefonil +372 514 3798 või kirjuta pood@poialpoiss.ee.

   

  Soovituslik vanus alates 12. elukuust.

  9.80
 • Voodikarusell Baby

  Muusikaga ja keerlevate loomadega karusell. Saab paigaldada voodi serva külge. Soovitatav alates 3. elukuust.

  21.00
 • Voodikarusell Baby Mix

  Muusikaga ja keerlevate loomadega karusell. Saab paigaldada voodi serva külge. Valik: elevandid, lõvid. Oma valiku palume kirjutada leheküljel “Kassa” kommentaaride lahtrisse. Soovitatav alates 3. elukuust.

  16.00
 • Kõristi “Jänes”

  Soovitatav alates 3. elukuust.    Tootevalik: Ostu vormistades palume kirjutada oma tooteeelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Tooteeelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

  3.00

Tooted