• Tamagotchi

  Vahva Tamagotchi interaktiivne digi lemmikloom on äge kaaslane lastele! Hoolitse tema eest ja võta teda igale poole kaasa, riputades ta koti külge.

  Toida teda, lülita tuled sisse/välja, mängi temaga, anna talle ravimeid, tõmba vett pärast tualetikasutust, jälgi tema tervist ja distsiplineeri teda. Tamagotchi mängus sees on ka tegevusmäng, kus pead arvama, millises suunas Tamagotchi järgmisena liigub!

   

   

  Hoiatused! Ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Soovituslik vanus alates 8.eluaastast. Mänguasi vajab töötamiseks 2xLR44 patareisid, mis on juba komplekti lisatud.

   

   

  Värvivalik: sinine, roheline, roosa. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

  5.70

  Tamagotchi

  5.70
 • Lauamäng “Hilisõhtune eriti karm Alias”

  Tactic lauamäng Hilisõhtune eriti karm aliase versioonis on selgitatud ainult küpsemale publikule mõeldud sõnu. Kompaktne kaardimäng, mis sobib suurepäraselt täiskasvanute mänguõhtuks! Jäta eelarvamused ukse taha ja paljasta oma tõeline olemus! Mäng täiskasvanutele, mis ei jäta ruumi punastamisele, sest ainult siivutuim võidab! Võta kaart, vaata sõna ja seleta julgelt. Seleta sõna seda välja ütlemata, et teised mängijad saaksid ära arvata. Ära hoia end tagasi, vaid päästa valla oma metsikum pool!

  Karbi sisu: 200 kaarti, reeglid.

  Mängijaid: 3+

  Mängu kestvus: u. 15+ minutit.

  15.55
 • Lauamäng “Topeltbluff”

  Kas keegi püüab meid eksitada? Ole loominguline ja eksita oma mängukaaslasi kavalal moel, selleks, et see lõbus blufimäng võita! Üks mängija kirjutab üles vastuse küsimusele ja teine mängija esitleb seda suuliselt ülejäänud mängus osalejatele. Trikk seisneb selles, et teise mängija versioon võin, et ei pruugi olla sama, mis paberil kirjas! Kas mängija võtab riski ja esitleb seda blufina või edastab ta tõese vastuse? Ülejäänud mängijate ülesanne on ära arvata, kas neid eksitakse või räägitakse ikkagi tõtt….Aeg hääletada!

   

   

  Komplektis: 312 küsimuskaarti, 24 hääletuskaarti, vastuste tahvel, punktitahvel, kustutatav marker ja juhend.

   

   

   

  Soovituslik vanus alates 12.eluaastast.

  27.35
 • Lauamäng “Redraw”

  “Redraw” on ainulaadne peomäng, kus ei pea oskama joonistada, et kunstnik olla. Peate vaid täiendama ja kaunistama seda, mida teised mängijad on loonud. Teised mängijad proovivad ära arvata, millist parooli parasjagu joonistatakse. Kes paneb esimesena käe õigele kaardile, saab kaardi endale punktiks. Esimene mängija, kes kogub viis kaarti, võidab!

   

   

  Soovituslik vanus alates 10.eluaastast.

  19.83
 • Arendav lauamäng “Õpime arvutama”

  Bo. arendav lauamäng “Õpime arvutama” aitab sinu lapsel läbi lõbusa mängu arvutamist õppida. Selle mängu abil õpib laps liitma ja lahutama. Värvilised pusled tõmbavad mängima ja mängides arendab laps matemaatilisi oskusi ja loogilist mõtlemist.

   

  Komplektis on 10 kahepoolset tehtepuslet, 24 žetooni ja juhend.

   

   

  Soovituslik vanus alates 5.eluaastast.

  8.85
 • Hot Wheels lauamäng “Build n Slam”

  Kaasahaarav mäng igas vanuses mängijatele! Kiireim ja osavaim autoehitaja selgub põneva mängu käigus. Ehita kiiresti olemasolevatest varuosadest auto, ole esimene kes vajutab mänguplatsi keskel olevat rehvi. Kui sinu auto jääb terveks, oled mänguvooru võitja.

   

  Komplektis on klassikalised Hot Wheels-i autode mudelid. Need jagunevad mitmeks erinevaks tükiks, mille abil on võimalik mängida mitmel erieval moel. See on tore peremäng, mida lapsed ja täiskasvanud saavad koos või eraldi mängida. Komplektis on kaasas ka mängujuhend.

   

  Soovituslik vanus alates 5.eluaastast.

  35.59
 • Õppekaardid “Numbrimemoriin”

  Laps õpib kaartide abil üheksa piires numbreid tundma ning mälu ja loogikat arendama.

  Pakis on 15 kaardipaari ehk kokku 30 papist kaarti. Näidake lapsele ühte kaarti, näiteks sellist millele on 2 liblikat. Laps peab ülejäänute seast leidma paariliseks kaardi, millel on kirjas number 2.

  Mängida võib ka vastupidi: numbrile 4 tuleb leida paariliseks 4 putukaga kaart.

   

  Memoriin: Asetage kaardid lauale, pilt allpool. Eesmärk on leida üles paarid- igale numbrikaardile on paariliseks teine kaart, millel on vastav arv putukaid. Võtke laualt 2 kaarti. Kui kaardipaar omavahel ei sobi, pange kaardid lauale tagasi ja võtke uuesti 2 kaarti ning proovige leida paariline.

   

  Vanusele: 2-6

  10.07
 • Retseptikaardid Moketilid

  Alkoholivabad joogid on trendikad! Mis võiks olla parem kui sõpradega mokteili nautida?

   

  Neid üllatusrohkeid koduseid mokteile saate valmistada nii sageli, kui soovite. Karbis on 28 erinevat kaarti koos retseptiga.

  14.03
 • Tegevuskaardid “Õpime korrutama ja jagama!”

  Vajalik abimees kui vaja harjutada korrutamis ja jagamist. Kaartidel on 150 korrutamis- ja jagamismängu. Lepatriinud, õunad, kirsid, konnad, kalad ja muud tegelinskid aitava luua seoseid.

  Anna, Mia ja Oliver nuputavad, kuidas õunad kolme vahel võrdselt ära jagada. Siim ja Taavi soovivad aga kalu omavahel ära jagada. Kui soov, siis aita neid!

   

  Vanusele: 8-11

  10.98
 • Pudelimäng Tõde või Tegu “Sünnipäev”

  See on mäng, mis pakub eredaid elamusi tervele sünnipäeva seltskonnale. Sa kuuled ning tunnistad naljakaid saladusi ning oled tunnistajaks hulludele tempudele. Mängijad istuvad tihedalt üksteise kõrval ringis. Vali mängija, kes keerutab esimesena ringi keskel olevat pudelit. Kui pudel jääb seisma, võtab ta kaardipakist pealmise kaardi ja küsib mängijalt, kellele pudel osutab: ,,Tõde või tegu?”. Iga mängija saab valida teo (ülesanne) või tõe (vastamine naljakale küsimusele) vahel. Mängijad, kes eelistavad viimast, peavad ausalt vastama. Kui mängija on vastanud küsimusele või täitnud teo, on tema kord keerutada pudelit.

  Komplektis on 40 kaarti.

   

  Sobilik alates 3.eluaastast.

  13.02
 • Twister

  Lisage nalja ja lõbu, mis tahes peole või pereõhtule koos mänguga, mis teid tõeliselt kokku seob! Keerutakse spinnerit ja vaata, mis juhtub, kui püüad hoida oma käed ja jalad matil! Parem jalg punasele! Kas sa suudad seda? Vasak jalg rohelisele..! Kui teie põlv või küünarnukk puudutab matti või olete kukkumas, oled sa väljas. Ole viimane mängija matil, et võita. Twisteri mäng pakub põnevat väljakutset!

   

   

  Soovituslik vanus alates 6.eluaastast.

  14.74

  Twister

  14.74
 • Lauamäng “Kukkuvad ahvid”

  Lõbus lauamäng, mille mõte on võimalikult vähe ahve puu otsast alla kukutada. Veereta täringut ja saades ühe värvuse, vali sobiv pulk ning tõmba see puust välja- ettevaatust, võimalikult vähe ahve võivad liikuda või maha kukkuda! Kõik maha kukkunud ahvid tuleb mängijal endale võtta.

   

  Mängijaid: 2-4

  Mänguaeg: umbes 15 minutit.

  ei vaja patareisid.

  Komplektis: 1 palmipuu, 30 ahvi, 30 pulka 3 erinevas värvuses, 1 täring.

   

   

  Soovituslik vanus alates 5.eluaastast.

  11.69
 • Lauamäng “Reis ümber maailma”

  Alusta stardiruudult, tee ring ümber mängulaua ja lõpeta finishiruudul. See polegi nii kerge, sest kui teise mängija nupp satub sinuga samale ruudule, peab sinu nupp minema tagasi algusesse.

   

  Mängukarbis on mängulaud, nupud, täring ja mängureeglid.

  Mängijaid: 2-4.

  mängu kestvus: u. 30 min.

   

   

  Mõeldud vanusele alates 5.eluaastast.

  8.33
 • Nööbimäng

  Vajuta kiigele ja lennuta nööbid mängulaual õigetesse aukudesse. Kas nööp lendas mängulaua keskel olevasse auku? Paha lugu! sinu nööp on mängust väljas. Kes esimesena oma nööbid aukudesse saab, on võitnud.

   

   

   

  Soovituslik vanus alates 3.eluaastast.

  4.98

  Nööbimäng

  4.98
 • Täring

  Klassikaline täring lauamängudele 2cm.

   

  Hind kehtib ühele täringule!

   

   

   

  Soovituslik vanus alates 3.eluaastast.

  0.31

  Täring

  0.31
 • Mängukaartide komplekt

  Mängukaardid seltskonna või perega aja veetmiseks. Komplektis on kaks pakki kaarte.

  2.84
 • Dino memoriin “Põrsas Peppa”

  Pööra kaarti ja otsi paarilisi!

  Memoriinid aitavad lapsel arendada mälu ja taju.

   

   

  Kaardipakis on 48 kaarti.

   

   

  Soovituslik vanus alates 4.eluaastast.

  5.28
 • Tactic Reisimäng “Alias”

  Alias on vahva sõnaseletusmäng vähemalt kaheliikmelistele võistkondadele!

   

  Mugavat reisikomplekti on mugav endaga reisil kaasas kanda.

   

   

  Mängijaid: 2+

  Mängu aeg: 30+min

   

   

  Soovituslik vanus alates 10.eluaastast.

  8.64
 • Tactic lauamäng “Yatzy koos topsiga”

  Veereta viite täringut ja seejärel võid soovi korral mõned täringud ümber veeretada. Nüüd otsi lahter kuhu tulemus sobib ja märgi sinna punktisumma. Kui kõik lahtrid on täis, arvuta summa kokku. See kellel on kõige rohkem punkte, võidab.

   

  Mängijaid: 2 või rohkem

  Vanus alates 5.eluaastast.

   

  9.86
 • Tactic lauamäng “Snack Alias Gurmee”

  Kas kokanduseterminid on mõeldud just sinu jaoks? Kas oskad seletada köögikappi, küpsetisi ja gurmeesuupisteid?

   

  Mängukarbis on 100 sõnakaarti, täring ja reeglid.

   

  Mängu kestvus: 10+ minutit

  Mängijate arv: 3+

  Vanusele alates 10.eluaastast.

  10.16
 • Tactic lauamäng “Sõnakas”

  Mõtle välja sõnu, mida teised ei suuda ja tee seda kiiresti!

   

  Kui täringud on veeretatud, hakkab liivakellal aeg jooksma. Kõik mängijad mõtlevad täringul veeretatud tähtedest sõnu oma märkmepaberile enne, kui aeg otsa lõppeb. Punke saab ainult nende sõnade eest, mida teistel ei ole!

  Esita endale ja sõpradele väljakutse, et lõbusal moel treenida aju!

   

  Mängijaid: 2-4

  Mängu kestvus: 10+ minutit.

  14.74
 • Tactic lauamäng “Rummy”

  Suurepärane perekonna või seltskonna mäng!

   

  Lihtne õppida, kuid see on lõbus väljakutse ka kogenud mängijale. Sisaldab kvaliteetseid mänguosi ja hõlmad palju lõbusat ja loomingulist strateegiat.

   

  Komplektis on 104 mängukaardiplaati, 2 Jokeri klotsi, 4 plaadiriiulit ja reeglid.

   

  Mängijaid: 2-4

  Mängu kestus: 30+ minutit

   

   

  Soovituslik vanus alates 10.eluaastast.

  25.93
 • Tactic lauamäng “Maailma loomad”

  Leia endas mälumängur ja testi oma teadmisi loomadest!

  Palju harivaid ja huvitavaid fakte põnevate loomade kohta maailmas. Kas tunned ära känguru või kas tead, kus otselot elab?

   

  Reisi ümber maailma, tunne loomi ja vasta küsimustele. Võid mängida kas lihtsamat või proovida keerukamat mänguversiooni, et oma teadmisi proovile panna, Mängija, kes asetab kõige rohkem loomakaarte õigele maailmajaole, on võitja! 200 huvitavat looma seitsmest erinevast maailmajaost!

   

  Mängukarbis on 200 kaarti, 6 maailmajagude mängulauda, maailmakaart ja reeglid.

   

  Soovituslik vanus alates 8.eluaastast.

  12.71
 • Tactic lauamäng “Kuldne keskmine”

  Kes ütleb, et keskmine on igav? Vasta küsimustele ja pea meeles, et keskmine vastus on parim, sest see viib mängus edasi.

   

  Kuldse keskmise lauamängus on kasutusel joonlaud keskmise mõõtmiseks, korduvkasutatavad noolekaardid ja 200 ülesandekaarti, mis teevad mängu lõbusaks ja põnevaks!

   

  Mängukarp sisaldab: 200ülesandekaarti, joonlaud, 5noolekaarti, 5 pliiatsit, 5 mängunuppu, svamm, mängulaud ja reeglid.

   

  Mänguaeg: 30min.

  Mängijate arv: 3-5 inimest.

   

   

   

  Soovituslik vanus alates 10.eluaastast.

  19.83

Menüü