• Tank patareidega

  Heli-ja valgusefektidega plastikust tank militaarteemast huvitatud lastele. Töötab 3xAG13 patareidega, mis on juba lisatud.
   

  Soovitatav vanus alates 3.eluaastast.

  12.71
 • Plastikust sõjaväeauto lisadega

  Plastikust auto lisadega militaarteema huvilistele.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  9.36
 • Tank patareidega

  Lahe tank heli-ja valgusefektidega militaarteemast huvitatud poistele. Vajab töötamiseks 3xAG13 patareisid, mis on juba lisatud.

  Värvivalik: pildil nähtav valik. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

  Soovituslik vanus alates 3. eluaastast.

  8.94
 • Plastikust tank

  Ratastel sõitev tank. Mänguasi on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Tanki ülaosa on pööratav.

   

  Soovituslik vanus alates 3. eluaastast.

  3.56
 • Tank inertsmootoriga

  Lahe tank militaarteemast huvitatud poistele. Värvivalik: pildil nähtav valik. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

  Soovituslik vanus alates 3. eluaastast.

  13.02
 • Vanaaegne kahur

  Vanaaegne palle tulistav kahur.

   
  NB! Toodet ei saa tarnida pakiautomaati. Toodet saab tarnida postkontorisse või sellele ise järele tulla ühte meie kauplustest. Kui soovid tootele ise järele tulla, palume enne ostu sooritamist kontrollida toote saadavust kaupluses, kuhu soovid sellele järele tulla (kaupluse valiku saad sisestada e-poe kassas ostu vormistamise käigus).
   
  Vajadusel võta palun tarnevõimaluste täpsustamiseks enne ostu sooritamist ühendust klienditoega E-R 10.00-18.00, L 10.00-15.00 telefonil +372 514 3798 või kirjuta pood@poialpoiss.ee.

  18.81

  Vanaaegne kahur

  18.81

Menüü