• Moenukk Dafa

  29 cm pikkustel moenukkudel on seljas ägedad riided ja jalas kingad, mida saab vahetada, nukul on ka juuksed, mida saab kammida ja soengusse seada.

  Tootevalik: pildilt nähtav valik. Ostu vormistades palume kirjutada oma toote eelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Toote eelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  10.00

  Moenukk Dafa

  10.00
 • Nukk Kevin lisadega

  Nukk Kevin koos kaamera, arvuti ja lisariietega.

  Ostu vormistades palume kirjutada oma valik märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Eelistust tegemata, tehakse valik juhuslikult.

   

  Soovitatav alates 3. eluaastast.

  17.50
 • Nukk tiibadega 29 cm

  Valgete tiibadega helendav haldjas patareidega 29 cm

  Vajutades nuku peal olevale nupule, löövad tema tiivad särama.

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  17.50
 • Nukk Barbie Dreamtopia

  Kauni merineitsi nukuga saad sukelduda imelisse Dreamtopia muinasjutumaailma. Vajutades nuku peal olevale meritähele, lööb tema merineitsisaba värviliselt vilkuma. Taaslavasta multifilmist juba tuttavaid olukordi või loo täiesti uus jutustus, mis lööb särama iga väikese printsessi. Nukkudega mängimine arendab lapse loovust ning loomingulisust.

  Toode vajab töötamiseks 3xAG13 patareisid, mis on juba lisatud.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  32.00
 • Barbie Dreamtopia printsessinukk

  Printsessid on valmis igaks tähistamiseks või vapustavaks seikluseks! Nende seelikud, tiaarad ja kingad võetakse jalast, et tüdrukud saaksid neid vahetada ja luua hämmastavaid kombinatsioone.

  Toote valik: pildilt nähtav. Ostu vormistades palume kirjutada oma valik märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Eelistust tegemata, tehakse valik juhuslikult.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  15.30
 • Nukk Barbie ja kutsikate komplekt lisadega

  Barbie lemmik saab kutsikad! Selle mängukomplektiga saab laps koos oma nukuga aidata kaasa kutsikate sündimisele, vajutades koera seljale. Kui kutsikad on sündinud, täitke vannike külma veega, kaasasoleva švammikesega kutsikaid pestes, leidke iga kutsika ainulaadne detail. Komplektis olevas armsasse kandekotti mahuvad kõik kolm kutsikat. Veel on komplektis pudel, 2 kammi, 2 mänguasja, 2 maiust, kott “toiduga” ja kauss. See armas mängukomplekt on oma paljude tarvikutega suurepärane kingitus lastele, kes armastavad loomi.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  32.00
 • Barbie Extra moenukk

  Barbie Extra nukud rokivad julgetes outfittides ja erksates värvides. Barbie Extra julgustab laste eneseväljendust läbi isikupärase ja ainulaadse stiili ning pakub põnevat moe- ja stiilimängu. Igal Barbie Extra nukul on oma ainulaadne stiil, mis on mänguline ja julge. Igal nukul on lemmikloom, kes on sama isikupärane kui nukk.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  38.00
 • BARBIE Club Chelsea nukk and Choo-Choo rong

  BARBIE Club Chelsea nukk and Choo-Choo rong. HOIATUS! Ei sobi alla 36-kuu vanustele lastele, sisaldab väikeseid osasid – lämbumise oht.

  27.80
 • BARBIE Ujuja

  BARBIE Ujuja. HOIATUS! Ei sobi alla 36-kuu vanustele lastele, sisaldab väikeseid osasid – lämbumise oht.

  28.50

  BARBIE Ujuja

  28.50
 • BARBIE Chelsea jalgpallikomplekt

  BARBIE Chelsea jalgpallikomplekt. HOIATUS! Ei sobi alla 36-kuu vanustele lastele, sisaldab väikeseid osasid – lämbumise oht.

  28.50
 • BARBIE Dreamtopia haldjanukk

  BARBIE Dreamtopia imeilusal haldjanukul on kaunid tiivad ja vikerkaare värvides kleit.

  Nuku seelikut, kingi, tiibasid ja juukseaksessuaare saab ära võtta ja tagasi panna.

   

  Nuku pikkus 30 cm.

  HOIATUS! Ei sobi alla 3. aastastele lastele, sisaldab väikeseid osasid – lämbumise oht.

  15.00

Menüü