• Nukk Barbie Dreamtopia

  Kauni merineitsi nukuga saad sukelduda imelisse Dreamtopia muinasjutumaailma. Vajutades nuku peal olevale meritähele, lööb tema merineitsisaba värviliselt vilkuma. Taaslavasta multifilmist juba tuttavaid olukordi või loo täiesti uus jutustus, mis lööb särama iga väikese printsessi. Nukkudega mängimine arendab lapse loovust ning loomingulisust.

  Toode vajab töötamiseks 3xAG13 patareisid, mis on juba lisatud.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  32.00
 • Barbie Dreamtopia printsessinukk

  Printsessid on valmis igaks tähistamiseks või vapustavaks seikluseks! Nende seelikud, tiaarad ja kingad võetakse jalast, et tüdrukud saaksid neid vahetada ja luua hämmastavaid kombinatsioone.

  Toote valik: pildilt nähtav. Ostu vormistades palume kirjutada oma valik märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Eelistust tegemata, tehakse valik juhuslikult.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  15.30
 • Barbie Dreamtopia Merineitsi nukk

  Need merineitsid pärinevad muinasjuttudest, milles elab headus, hellus ja armastus! Merineitsite sabad on kaunite, sädelevate mustritega, juuksed hõõguvad ja neid ehivad säravad tiaarad. Nukud painduvad vöökohalt.

  Tootevalik: Pildilt nähtav valik. Ostu vormistades palume kirjutada oma toote eelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Toote eelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  15.20
 • Barbie Extra moenukk

  Barbie Extra nukud rokivad julgetes outfittides ja erksates värvides. Barbie Extra julgustab laste eneseväljendust läbi isikupärase ja ainulaadse stiili ning pakub põnevat moe- ja stiilimängu. Igal Barbie Extra nukul on oma ainulaadne stiil, mis on mänguline ja julge. Igal nukul on lemmikloom, kes on sama isikupärane kui nukk.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  38.00
 • Nukk Barbie hobusega

  Kaunis nukk Barbie koos hobusega. Barbie armastab hobuseid ja tema hobiks on ratsutamine. Komplektis on nukk ja hobune. Suurepärane kingitus tüdrukutele!

   

  Soovitatav alates 3ndast eluaastast.

  44.20
 • BARBIE Club Chelsea nukk and Choo-Choo rong

  BARBIE Club Chelsea nukk and Choo-Choo rong. HOIATUS! Ei sobi alla 36-kuu vanustele lastele, sisaldab väikeseid osasid – lämbumise oht.

  27.80
 • BARBIE Chelsea jalgpallikomplekt

  BARBIE Chelsea jalgpallikomplekt. HOIATUS! Ei sobi alla 36-kuu vanustele lastele, sisaldab väikeseid osasid – lämbumise oht.

  28.50
 • BARBIE Dreamtopia haldjanukk

  BARBIE Dreamtopia imeilusal haldjanukul on kaunid tiivad ja vikerkaare värvides kleit.

  Nuku seelikut, kingi, tiibasid ja juukseaksessuaare saab ära võtta ja tagasi panna.

   

  Nuku pikkus 30 cm.

  HOIATUS! Ei sobi alla 3. aastastele lastele, sisaldab väikeseid osasid – lämbumise oht.

  15.00

Menüü