• Vanniraamat Canpol babies

  Vannitamine on nüüdsest veelgi lõbusam just koos vanniraamatuga. Igal leheküljel on kujutatud erinevaid loomakesi. Raamat on valmistatud pehmest materjalist ja peale vajutades tekib heli.

   

  Värvivalik. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

  Soovitatav alates 6.elukuust.

  4.90
 • Kummist vanniloomad

  “Tullo” kvaliteetsete ja armsate  vanniloomadega on beebide vannitamine palju lõbusam. Mänguasjad arendavad beebide motoorset arengut.

  Tootevalik: Pildilt nähtav valik. Ostu vormistades palume kirjutada oma toote eelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Toote eelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

  Soovitatav alates sünnist.

  3.80
 • Vannipardid väikelastele

  Vanniskäigud muutuvad lõbusaks koos 3-e pardipojaga. Pardipojad on mugavas suuruses, et ka beebid seda paremini haarata saaksid.

  Soovitatav alates sünnist.

  9.00
 • Parditüdruk Tullo

  Kvaliteetse ja armsa parditüdrukuga on beebide vannitamine palju lõbusam.

  Soovitatav alates sünnist.

  3.50
 • Vannipardid

  Vanniskäigud muutuvad lõbusaks koos 4-ja pardipojaga. Pardipojad on mugavas suuruses, et ka beebid seda paremini haarata saaksid.

  Soovitatav alates sünnist.

  6.80

  Vannipardid

  6.80
 • Vannipart poegadega

  Vanniskäigud pole enam kunagi igavad, kui seltsiliseks on terve pardipere. Suurel, 15cm pikkusel pardil on kaasas 2 pisikest poega, et ka beebide pesemine kulgeks põnevalt.

  Soovitatav alates sünnist.

  8.00
 • Vanniraamat

  Vannitamine on nüüdsest veelgi lõbusam just koos vanniraamatuga. Igal leheküljel on kujutatud erinevaid loomakesi ja palju muud. Raamatuke on valmistatud pehmest materjalist ja teisele leheküljele vajutades tekib heli. Komplektis 2 raamatut.

   

  Soovituslik vanus alates 3. elukuust.

  5.00

  Vanniraamat

  5.00
 • Vanniraamat

  Vannitamine on nüüdsest veelgi lõbusam just koos vanniraamatuga. Igal leheküljel on kujutatud erinevaid loomakesi ja palju muud. Raamatuke on valmistatud pehmest materjalist ja kusjuures teisele leheküljele vajutades tekib heli. Värvivalik. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

   

  Soovituslik vanus alates 1. eluaastast.

  2.50

  Vanniraamat

  2.50
 • Vannipaadid

  Kolm mõnusat plastikust paati lapsele vannis mängimiseks. Värvivalik pakendis erinev.

   

  Soovitatav alates 1. eluaastast.

  2.50

  Vannipaadid

  2.50

Menüü