• Puidust lauajalgpallimäng

  See lauajalgpall on klassikaline jalgpallimäng kahele, kus mõlemad mängijad saavad liikuvaid väravavahte kontrollides aktiivselt oma väravat kaitsta.

   

  Sobib kasutamiseks alates 5.eluaastast.

  55.00
 • Suur lauamängude raamat

  Suur raamat viib mängijad fantastilisse muinasjutumaailma, kus elavad nõiad, džinnid, seiklushimulised lapsed ja inimkõnet mõistvad loomad. Kaheksa armastatud lauamängu pakuvad põnevaid elamusi.
  Mängimist ootavad:
  „Hanemäng Mowgli ja džungliloomadega“;
  „Hansukese ja Gretekese trips-traps-trull“;
  „Madude ja redelite mäng Alice’ga Imedemaal“;
  „Peeter Paani reis ümber maailma“;
  „Võlur Oz ja teekond Smaragdlinna“;
  „Hamelini linna vilepillipuhuja veskimäng“;
  „Pinocchio ja papa Carlo kellakogu“;
  Traditsiooniline Hiina mäng „Pong Hau K’i Aladdiniga“.
  Leia sobivad nupud viimaselt leheküljelt ja mäng võib alata.

   

  Soovitatav alates 5.eluaastast.

  16.20
 • Retro lauamängud “Tsirkus ja Lend Kuule”

  RETRO lauamängud „TSIRKUS“ ja „LEND KUULE“ on 1975. aastal ilmunud populaarsete lauamängude kordustrükk. Kujundus ja reeglid on võimalikult identsed. Karbis on kahepoolne mängulaud, 4 mängunuppu, täring ning eesti- ja venekeelne mängujuhend. Valminud koostöös Tartu Mänguasjamuuseumiga.

   

  Sobilik 5+ eluaastast.

  15.80
 • Retro lauamängud “Kalamees ja Koolist kojuminek”

  Selles karbis on 1975. aastal ilmunud populaarsete lauamängude kordustrükk. Kujundus ja reeglid on võimalikult identsed. Karbis on kahepoolne mängulaud, 4 mängunuppu, täring ning eesti- ja venekeelne mängujuhend.  Valminud koostöös Tartu Mänguasjamuuseumiga.

   

  Sobilik 5+ eluaastast.

  15.80
 • Lauamäng “Toida Pandat”

  Söödame Pandasid. Äge trikimäng, kus tuleb sööta pandasid. Üks tiimi liikmetest peab kandma avatud suuga panda maski ja teine tiimi liige peab pandat söötma nii, et pall suhu maanduks. Et veelgi põnevam oleks, määravad trikikaardid ära, kuidas pandat peab söötma (põrkega, üle õla jne). Sobib mängimiseks 4-8 mängijale. Komplektis 2 maski, 6 palli, 56 kaarti ja mängujuhend.

   

  Soovitatav alates 7.eluaastast.

  22.50
 • Doomino “Käpapatrull”

  Klassikaline 28 tükiga lauamäng doomino, kus tuleb kokku sobitada sama pildiga klotsid.

   

  Soovituslik vanus alates 3. eluaastast.

  9.60
 • Doomino “Sõidukid”

  Klassikaline 28 tükiga lauamäng doomino, kus tuleb kokku sobitada sama pildiga klotsid. Klotsidele on lisatud erinevate sõidukite pildid, mille abil saab lapsele neid tutvustada.

   

  Soovituslik vanus alates 3. eluaastast.

  5.00
 • Doomino “Numbrid ja puuviljad”

  Klassikaline 28 tükiga lauamäng doomino, kus tuleb kokku sobitada sama pildiga klotsid. Klotsidele on lisatud numbrite ja puuviljade pildid, mille abil saab lapsele neid tutvustada ning see aitab arendada ka matemaatilisi oskusi.

   

  Soovituslik vanus alates 3. eluaastast.

  4.90
 • Jenga-laadne tornimäng

  Torn asetatakse lauale otse karbist. Mängija võtab tornist ettevaatlikult ühe klotsi, nii et torn ümber ei kukuks. Nüüd paneb ta selle torni ülemisse osasse. Kõik mängijad teevad seda kordamööda. Mängija, kes viimasena asetab klotsi torni tippu ilma et see ümber kukuks, on võitja. Mängukarbis on 48 puidust värvilist klotsi ja laste fantaasia ning loovuse arendamiseks on lisatud ka puidust täring- nii saavad lapsed omale ise mängureegleid välja mõelda. Mängijaid: 2 ja rohkem.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  9.80
 • Lõbus lauamäng “Pickti”

  Kiire mäng milles peaosa on piltidel! Pickti mängus on oluline reageerimiskiirus! See on lihtne, see on kiire, see on lõbus! Ole teistest kiirem ja leia esimesena oma piltidele õiged kategooriad. Võit on sinu, kui oled esimesena saanud lahti kõikidest enda pildikaartidest! Mängule vürtsi lisamiseks võib mängida kahe kategooriakaardiga varianti – püüa pilt kahte kategooriasse sobitada! Pickti on enamat kui lihtsalt üks mäng – sellel on mitmeid hullult naljakaid variante, kus peaosa on piltidel!

  Komplekt sisaldab 120 kahepoolset pildikaarti, 60 kategooriakaarti ja mängujuhendit.

   

  Soovitatav alates 8.eluaastast.

  19.80
 • Arendav lauamäng “Kell”

  Arendav lauamäng „Kell“ on hariv pusle, mis õpetab sõbralikul moel tundma nii analoog- kui ka elektroonilist kella ning seostama mitmesuguseid tegevusi neile sobivate kellaaegadega.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  6.80
 • Korgijalgpalli lauamäng

  Korgijalgpall on vahva mäng kõigile jalgpallisõpradele! Sihi täpselt, jälgi väljakul toimuvat ja ole oma väravat valvates tähelepanelik. Naudi mängu ja saa tõeliseks meistriks! Lõbu on garanteeritud tundideks!

  Komplekti kuuluvad: 12 pusletükist koosnev jalgpalliväljak, 10 suurt korki kahes värvitoonis, 1 nn minikork, 10 suure korgi silti, 2 väravavahi silti, 2 väravavahi ja juhtimishoovaga väravat, 20 kinnitustega piiret ja kasutusjuhend.

   

  Soovitatav alates 5.eluaastast.

  12.50
 • Lotte 2in1 lauamäng “Ussid & redelid ja Ludo”

  Klassikalised mängud kogu perele! LUDO: Viige kõik nupud koju. Pöörake tähelepanu vastastele, keda teel kohtate. Kellel on rohkem õnne täringuvisetes? USSID JA REDELID: võtke osa ootamatute pööretega võidujooksust. Kohtate oma teel nii välju, mis teid eesmärgist eemaldavad, kui ka selliseid, mis kiiremini eesmärki saavutada aitavad. Kes võidab?  Mängijaid: 2–4. Mäng kestab: 10–25 min. Komplektis on: 1 mängulaud, 1 täring, 16 nelja värvi nuppu, 1 mängujuhend.

   

  Soovitatav alates 4.eluaastast.

  10.00
 • Arendav lauamäng “Õpime inglise keelt”

  „Õpime Inglise keelt“ on hariv mäng, mis aitab lihtsal ja lõbusal moel õppida inglise keelt ja tuletada meelde juba õpitud sõnavara. See on suurepärane viis aidata lapsel keeleoskust arendada.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  6.80
 • Haridusmäng “Riigid ja lipud”

  “Riigid ja lipud” on arendav lauamäng lastele, kes on huvitatud geograafiast ja kellele meeldib reisida. Mängu kaudu õpitakse tundma uusi riike ja maailmajagusid. Komplektis on kahepoolega mängulaud, 4 nuppu, 56 kaarti küsimustega, 28 žetooni, poster ja mängujuhend.

   

  Soovitatav alates 5.eluaastast.

  7.60
 • Arendav lauamäng “Liiklus”

  „Liiklus“ on hariv mäng, milles lapsed õpivad lõbusa tegevuse käigus sõidu- ja kõnniteedel liiklemise põhireegleid. See on suureks abiks kõigile, kes valmistuvad jalgratturi juhiloa eksamiks.

   

  Soovitatav alates 5.eluaastast.

  7.60
 • Hariv mäng “Euroopa”

  See on mäng, kus pannakse proovile teadmised meie maailmajaost. Mänguga õpitakse tundma Euroopa riikide lippe, pealinnu, keeli ja tähtsamaid vaatamisväärsusi. Harival mängul on 5 erinevat mänguvõimalust. Mängimine treenib mälu, tähelepanu ja loogilist mõtlemist.

  Komplektis on 47 kaarti, 8 erilist kaarti( 4 paari algus- ja lõpukaarte), Euroopa kaart, 4 väikest kaardiga puslet( igaühel 5 kokkukogutavat tükki) ja juhend mängureeglite ning lippude nimekirjaga.

   

  Soovitatav alates 6.eluaastast.

  6.90
 • Arendav lauamäng “Numbrid”

  Arendav lauamäng „Numbrid“ on hariv pusle, mis tutvustab lapsele lõbusa mängu kaudu numbrite maailma. Mängu käigus õpib laps tundma numbreid ja lugema kümneni. See on suurepärane esimene samm matemaatika õppimisel.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  6.80
 • Arendav lauamäng “Aastaajad”

  Mängu eesmärgiks on lastele õpetada aastaaegade erinevusi. Komplektis on lõbusaks mänguks rohkelt ideid ja laps saab mängida nii omaette kui teistega. Vanematega koos mängimiseks on tegevusjuhised ja ettepanekud. Selged joonistused ja erksad värvid sobivad nagu valatult laste arengutasemega. Mängukarp sisaldab 4 erinevat aastaaegadele omast maastikku kujutavat pappalust ja 24 suurt ruutu.

   

  Soovitatav alates 2.eluaastast.

  5.90
 • Lauamäng Frozen “Maagiline seiklus jääl”

  Tere tulemast Lumekuninganna ja igavese talve maailma! Koos Elsa, Anna, Olafi ja Kristoffiga on teil ees tõeliselt tähtis ülesanne! Peate leidma võlujää kristallid. Kes leiab neid kõige rohkem?

   

  Komplektis on mängulaud karbis asuva loosikettaga, 2 mängulauale paigaldatavat silda, 30 võlujää kristalli: 15 sinist, 9 roosat, 6 läbipaistvat, 4 nuppu, 4 nupualust, 4 osaleja mängulauda, pöörlev nool, täring, kasutusjuhend.

   

  Soovitatav vanus alates 4.eluaastast.

  12.50
 • Frozen II lauamäng “Ludo” ja “Maod ja redelid”

  Klassikalised mängud kogu perele! LUDO: Viige kõik nupud koju. Pöörake tähelepanu vastastele, keda teel kohtate. Kellel on rohkem õnne täringuvisetes? USSID JA REDELID: võtke osa ootamatute pööretega võidujooksust. Kohtate oma teel nii välju, mis teid eesmärgist eemaldavad, kui ka selliseid, mis kiiremini eesmärki saavutada aitavad. Kes võidab?  Komplektis on: 1 mängulaud, 1 täring, 16 nelja värvi nuppu, 1 mängujuhend.

   

  Soovitatav vanus alates 4.eluaastast.

  9.90
 • Frozen II lauamäng “Frozen Memories”

  Elsa püüab paljastada enda maagiliste võimete taga peituva saladuse-kas ta leiab tõe? tema õnneks võib ta toetuda oma õele Annale ning suurepärastele sõpradele. Ühinege Frozen II lemmiktegelastega, olge tähelepanelikud ning testige oma mälu!

  Komplekt sisaldab mängulauda, 24 tegelasega kaarti, 15 metsatähisega kaarti ja mängujuhendit.

   

  Soovitatav vanus alates 3.eluaastast.

  11.80
 • Eesti tähestiku mäng

  Tähestiku mäng on lõbus ja lihtne viis õppida eesti tähestikku. Illustreerivad pildid ning huvitavad luuletused teevad õppimise meeldivaks. Mängu võitmiseks peab laps ära arvama mõistatusi ja kokku panema pusled! Arendav mäng, mida saab mängida nii üksi, kui kaaslastega.

   

  Soovitatav alates 4.eluaastast.

  6.90
 • Lauamäng lastele “Mutimadin”

  Lõbus lauamäng lastele “Mutimadin” on energiline ja lõbus mäng, mida saab mängida üksi või koos sõbraga! Eesmärk on lihtne – tabada mutte, mis süttivad! Eriti tasub hoida silma peal keskmisel mutil, sest see on väärt boonuspunkte! Kui aeg on läbi, näete oma skoori. Kahe mängijaga mängus jälgib iga mängija, et ainult tema mutid süttiksid. Kui keskmine mutt süttib sinu värvides, siis löö seda! Kui aeg on läbi, selgub võitja. Mäng vajab töötamiseks 3xAA patareisid, mis on juba lisatud.

  Mängijate arv: 1-2

   

  Soovitatav vanus alates 4.eluaastast.

  26.00

Menüü