• Lauamäng “What The Fruit? 2”

  Seltskonnamängu „What The Fruit” uues versioonis ei pääse Sa enam nii lihtsalt, vastates vaid küsimustele „jah” või „ei”. Tõeliselt jaburad küsimused, uskumatud vastused ja Sinu enda huumorimeel tagavad lõbusaima seltskonnamängu.
  Ühes mängus on 15 küsimust. Mängus on 2 võimalust punkte saada: punkti saab õige vastuse öelnud või õigele vastusele kõige lähemale jõudnud mängija või kõige lahedama vastuse esitaja. Mõlemal juhul otsustavad punkti saaja kõik vastajad. Mängu lõpus enim punkte saanud mängija on võitja.
  Karbis on kokku kaheksa mängu, mis on märgistatud kaartidel eri värvi tagakülgedega. Kui oled näiteks rohelisi kaarte juba mänginud, ole aus ja avalda soovi mängida näiteks punaseid kaarte.
  Mängijate arv: 4-6
  Mängu kestus: 45-60 min

   

  Vanus: 16+ eluaastat.

  12.80
 • Lauamäng “What The Fruit!?”

  Nutikas, kuid samas lihtne seltskonnamäng, mis arendab kujutlusvõimet ja silmaringi.
  Eesmärgiks on ära arvata meie maailma puudutavate absurdselt kõlavate faktide seast, millised on tõesed ning millised välja mõeldud.
  Mängukomplektis on 60 väitekaarti, 12 vastusekaarti ja mängureeglitega kaart.
  Mängu kestvus: 30+ min
  Mängijate arv: 4-6

   

  Vanusele: 16+ eluaastat.

  12.80
 • Strateegiamäng “Võlumets”

  “Võlumets” on strateegiamäng, mis nõuab tähelepanu ja loendamisoskust. Mängu eesmärk on leida esimesena lauale asetatud kaartidele peidetud seitse väikest tegelast. Igal kaardil võid neid leida kuni neli. Märkama peab öökulle, jõuluvanasid, konni ja haldjaid. Kõik kaardid moodustavad lõpmatu muinasjutulise metsamaastiku. Kel rohkem kaarte, on võitja. Pakis on 60 kaarti. Mängijaid 2-5, kestus 15 min.

   

  Sobilik vanusele 6+ eluaastat.

  10.40
 • Lauamäng “Vuntsid ja habemed”

  Kaks muhedat tähelepanu ja starteegiamängu.  Vali omale põnev rollitegelane, näiteks Jack Sparrow või Super Mario ja kavalda vastane üle! Mängu kestvus: 15-30 min
  Mängijate arv: 2 või 2 meeskonda, igas meeskonnas 2 mängijat. Mängijad käivad sel juhul kordamööda.

   

  Soovituslik vanus: 7-99

  14.80
 • Pudelimäng “Tõde või tegu, Piduuuu!”

  See pudelimäng paneb vinge peo püsti! Keeruta pudelit! See, kellele pudelisuu osutab, peab valima: kas vastab ausalt otsekohestele küsimusele või teeb mõne hullu tembu. Mängust leiad erinevad tegevused ja saad vastata piinlikele küsimustele. Sa kuuled ja paljastad piinlikke saladusi ning oled tunnistajaks hulludele tempudele!
  Komplektis 40 kaarti
  Mängijate arv: 3+
  Vanus: 14+
  Kestus: 20-60 min

  Versiooni PIDUUU!!! ja versiooni kogu perele pakis on erineva sisuga väited.

  10.00
 • Koguperemäng “Tõde või tegu”

  See on mäng, mis pakub eredaid elamusi kogu perele. Sa kuuled ja paljastad naljakaid saladusi ning oled tunnistajaks hulludele tempudele. Komplektis on 40 kaarti.  Mängijad istuvad tihedasti üksteise kõrval ringis. Vali mängija, kes keerutab esimesena ringi keskel olevat pudelit. Kui pudel jääb seisma, võtab ta kaardipakist pealmise kaardi ja küsib mängijalt, kellele pudel osutab: „Tõde või tegu?“. Iga mängija saab valida teo (ülesanne) või tõe (vastamine naljakatele küsimusele) vahel. Mängijad, kes eelistavad viimast, peavad vastama ausalt. Mängija peab tegema ühte kahest. Kui mängija on täitnud ülesande või vastanud küsimusele, on tema kord pudelit keerutada.

   

  Soovitatav alates 3.eluaastast.

  10.00
 • Seltskonnamäng “Sherlock Holmesi müsteeriumid”

  Pakk sisaldab 52 lahendust vajavat mõistatust Sherlock Holmesi ja dr Watsoni seiklusradadelt.
  Mängijad saavad proovida erinevaid mälutehnikaid ja harjutusi, kuidas nt nimesd, numbreid, koode paremini mällu salvestada. Kindlasti saab ajusid ragistada salakoodide lahtimuukimisel.
  On omajagu ülesanded, mis sunnivad sind teistmoodi mõtlema, et leida õige lahendus.
  Kes on mõrvar? Kes rööviti? Kes on varas?
  Leia neile vastus.

  Vanusele: 14+ eluaastat.

  14.00
 • Seltskonnamäng “Kogu pere reaalsuskontroll”

  Oled Sa kindel, et tead, mida Su pere Sinust tegelikult arvab? Võib-olla oled just Sina pere kõige säravam naljanina või hoopis kõige suurem tuulepea. Mängu käigus saate teada, mida üksteises märkate ja hindate ning kui hästi üksteist tegelikult tunnete!
  Sobib humoorikaks ajaviiteks pere seltsis. Eeldab ausust, head üksteise tundmist ja kasuks tuleb hea huumorimeel. Pakis 111 kaarti. Mängijate arv 3+. Mängu kestus 20-40 min.

   

  Sobilik 7+ eluaastast.

   

  9.60
 • Seltskonnamäng “Reaalsuskontroll, kodukontori eri”

  Reaalsuskontrolli uus toode – Kodukontori eri sobib hästi motivatsioonimänguks meeskonna-ja töökaaslaste seltsis, aga ka humoorikaks vahepalaks firmapeol või veebikoosolekul. Seekord küll natuke vähem kaarte, 57 tk, aga kaartide sisu, ehk omadused on mõeldud kodukontoris tööd rügavatele tööinimestele ja nende kolleegidele.
  Äkki sa polegi selline, nagu töökaaslased väidavad su olevat? Mängu lõpus saad teada, kuidas teised sind läbi videoekraani näevad ja tunnevad. Võib-olla oled just sina kõige suurem sasipea veebikoosolekutel või kõige suurem koduloomade eksponeerija? Mängijate arv 3+. Mängu kestus 20-40 min.

   

  Sobilik 18+ eluaastast.

   

  9.20
 • Seltskonnamäng “Reaalsuskontroll, elukogenud inimesele”

  Seltskonnamäng “Reaalsuskontroll elukogenud inimesele” sobib hästi nii seltskonnamänguks kui ka lõbusaks ajaviiteks piisava elukogemusega pereliikmete ja sõprade seltsis. Mängu käigus saad mõelda kaasmängijatele kui isiksustele – nende omadustele ja eripäradele. Mängu lõpuks saad teada, mida mängijad üksteisest tegelikult arvavad.
  Pakist leiad 111 kaarti, millest igaühel kirjas erinev omadus. Iga kaart algab sõnaga „kõige“ ning kaart tuleb seltskonnas anda sellele inimesele, kelle kohta see omadus kõige enam kehtib. Mida paremini mängijad üksteist tunnevad, seda sujuvamalt mäng kulgeb. Mängijate arv 3+. Mängu aeg 30-45 min.

  Soovituslik vanus: 33+

  11.50
 • Seltskonnamäng “Reaalsuskontroll 3, kontori eri”

  Seltskonnamäng “Reaalsuskontroll 3” sobib hästi motivatsioonimänguks meeskonna- ja töökaaslaste seltsis, aga ka humoorikaks ajaviiteks firmapeol. Eeldab ausust ja kasuks tuleb huumorimeel. Äkki sa polegi selline, nagu töökaaslased väidavad su olevat? Mängu lõpus saad teada, kes sina ise ja su töökaaslased tegelikult on. Võib-olla oled sina kõige kokkuhoidlikum analüüsioskusega kontorivõimleja? Komplektis on 111 kaarti, millest igaühel on kirjas üks omadus. Kel juba olemas “Reaalsuskontroll” ja “Reaalsuskontroll 2” võib soovi korral neid kaarte ka selles mängus kasutada. Mängu kestvus: 20-40 min.
  Mängijate arv: 3+

   

  Sobilik 18+ eluaastast.

  8.80
 • Seltskonnamäng “Reaalsuskontroll 2”

  “Reaalsuskontroll 2” Sobib hästi seltskonnamänguks sünnipäevale või mõnele teisele peole, aga ka lõbusaks ajaviiteks sõprade seltsis.
  Kes on varem mänginud Reaalsuskontrolli, see teab, et miski ei jää enam saladuseks. “Reaalsuskontroll 2” on aga karmim, julgem ja hullem. Mängu lõpuks saad teada, mida teised Sinu ja Su saladuste kohta tegelikult teavad. Raudseid närve ja mõistlikku meelt! Võib-olla oled just Sina kõige suurem hurmur või hoopis suurim pehmo?
  Mängu kestvus: 30-45 min
  Mängijate arv: 3+

   

  Soovituslik vanus: 18+

  9.80
 • Seltskonnamäng “Reaalsuskontroll”

  Seltskonnamäng “Reaalsuskontroll” on lõbus ajaviide, mille käigus saad mõelda kaasmängijate eripärade peale. Mängu lõpuks saad teada, mida mängijad üksteisest tegelikult arvavad.
  Komplektis on 111 kaarti, millest igaühel kirjas erinev omadus. Iga kaart algab sõnaga „kõige“ ning kaart tuleb seltskonnas anda sellele inimesele, kelle kohta see omadus kõige enam käib. Mängimiseks on vaja vähemalt kolme inimest. Mida paremini mängijad üksteist tunnevad, seda sujuvamalt mäng kulgeb.
  Mängu kestvus: 30-45 min

   

  Soovituslik vanus: 16+

  8.60
 • Seltskonnamäng “Ou mai gaad!”

  Kes on mänginud “Appi kui piinlik” mängu, siis see on veel hullem ja piinlikum. Palju on täiskasvanulikku elu puudutavaid küsimusi, mis on ju noore ja ulja inimese elu loomulik osa.
  Kui tõesti julgete, siis nüüd saate oma seltskonnas kõik ausalt üles tunnistada ja küllap leiate üksteise kohta nii mõnegi naljaka või uskumatu fakti, mida te varem ei teadnud.
  Sobib mängimiseks ka võõrkeelses seltskonnas, kaartidel on ingliskeelne tõlge.
  Vanusepiirang: 18+
  Mängijate arv: 3+
  Mängu kestus: 20-40 min
  Komplektis on 100 küsimuskaarti, millest igaühel kirjas küsimus. Lisaks 4 tühja kaarti, millele saab ise väljamõeldud küsimuse kirjutada ning 8 vastusekaarti (EI-JAH).

  9.80
 • Lauamäng “Kes leiab esimesena?”

  Vahva koguperemäng koosneb 300st pildiruudust ja kuueosalisest mängulauast. Mängulaual on 300 erinevat eset, mis tuleb pildiruutude abil üles leida. Pildiruutudel on lisatud huvitavad lisaülesanded, mis teevad mängu veel põnevamaks. Mängu on võimalik mängida mitmel erineval moel, nii lihtsamate kui ka keerukamate reeglitega. Seetõttu sobib mäng erinevatele vanusegruppidele.
  Mäng sisaldab: 300 pildiruutu, 6 mängulaua tükki, suur kott pildiruutude jaoks, mängureeglid.
  Mängu kestvus: umbes 30 min
  Mängijate arv: 2-6 inimest
  Vanusele: 3-99 aastat

  28.50
 • Seltskonna kaardimäng “Phase 10”

  Uus, põnev kaardimäng UNO tegijatelt! Mängu eesmärk on olla esimene mängija, kes läbib kümme erinevat faasi kahe kolme komplektiga, ühe seitsmese või seitsme sama värvi kaardiga. Pööre seisneb selles, et iga lõpetatav faas on konkreetne iga jagatud käe jaoks. Mängijad, kes läbivad ühe etapi, pääsevad edasi järgmisse, kuid need, kes seda ei tee, peavad proovima, kuni nad seda teevad. Olge esimene inimene, kes on mängu võitmiseks läbinud kõik kümme etappi. Sisaldab 108 kaarti ja juhiseid.

  Mängijate arv 2-6.

   

  Soovitatav alates 7.eluaastast.

  6.50
 • Lõbus mäng “Twister”

  Lisage nalja ja lõbu, mis tahes peole või pereõhtule koos mänguga, mis teid tõeliselt kokku seob! See Twister mäng on klassikaline mäng, millel on kaks uut käiku. Keerutage spinnerit ja vaata, mis juhtub, kui püüad hoida oma käed ja jalad matil! Parem jalg punasele! Kas sa saaksid seda teha? Vasak jalg rohelisele …! Kui teie põlv või küünarnukk puudutab matti või olete kukkumas, oled sa väljas. Ole viimane mängija matil, et võita! Twister mäng pakub põnevat väljakutset!

   

  Soovitatav alates 6.eluaastast.

  27.00
 • Tik-Tak Bumm peoversioon

  Juba kümme aastat mängijaid proovile pannud meelelahutus on veelgi lahedam. Selles peoversioonis määrab lisatäringu veeretamine millise piinarikka tegevuse osaliseks saad, samal ajal tiksub aga pomm edasi! Vali siiski ise, kas mängid traditsioonilist või mõnda uut lisadega versiooni. Pingeline sõnamäng, mille käigus pannakse proovile mängijate oskus mõelda ja tegutseda kiiresti, kuna pomm võib iga hetk lõhkeda!

  Komplekti kuuluvad kuldne elektrooniline pomm, kaks spetsiaalset täringut, viis kaardipakki, reeglid. Eesti keelne.

   

  Soovitatav alates 12.eluaastast.

  23.50
 • Trefl lauamäng EGO

  Millisena teised sind näevad? Kui hästi tunned oma sõpru? Kui hästi tunned iseennast?
  Mäng sisaldab üksikasjalikke küsimusi. Mõned näited:
  Millist sõna kasutaksid kirjeldamaks oma garderoobi?
  Kui palju usaldad inimesi võrreldes sellega, kui palju usaldasid neid viis aastat tagasi?
  Kui saaksid homme lapse, siis kumba eelistaksid?
  Kas tunned vahel süütunnet, kui oled söönud rämpstoitu?
  Milliste sõnadega kirjeldaksid oma mõistust?
  Eeldame, et oled abielus. Sul oli eile ühe võõraga peol üheöösuhe. Millal kavatsed seda oma abikaasale öelda?
  Oled vanglas sõna otseses mõttes nälga suremas. Ainus viis järgmise 48 tunni jooksul ellu jääda on süüa ära kaks surnud rotti. Kas teed seda?
  Komplektis on 220 kahepoolset küsimusekaarti, 18 suurt musta vastusežetooni, 120 väikest punast panusežetooni,
  1 EGO kott ja 1 ümmargune žetoonialus
  Mängu kestvus: 20-60 min
  Mängijate arv: 2-6
  Soovituslik vanus: 14+ ((18+) NB: Mäng sisaldab intrigeerivaid küsimusi täiskasvanutele! Soovitame enne alla 18-aastaste lastega mängimist küsimustega tutvuda ja vajadusel need eemaldada!)

  19.80
 • Tempokas seltskonnamäng “Monopoly”

  Monopoly on tempokas kinnisvaraga kauplemise mäng! Vali oma lemmik mängunupp, aseta see start ruudule ja veereta täringut, et kõik endale saada! Klassikalises mängus tuleb osta, müüa ja kaubelda. Mida rohkem kinnisvara mängija omab, seda rohkem saab ta üüri küsida. Komplektis on mängulaud, 8 mängija täringut, 28 kinnisvarakaarti, 16 võidukaarti, 16 riigikaarti, 1 monopoolne rahakomplekt, 32 rohelist maja, 12 punast hotelli, 2 täringut ja kasutusjuhend.

   

  Soovitatav alates 8.eluaastast.

  32.00
 • Seltskonnamäng “Monopoly, Reegliterikkuja”

  Monopoly on populaarne ja tempokas kinnisvaraga kauplemise mäng! Monopoly Reegliterikkuja laseb sul mängida nagu tõeline petis. Tee erinevaid vempe, et saavutada kiire edumaa, ja proovi tabada teisi, kes kavaldada proovivad – ostes krunte, kogudes renti ning raha! Vihjed mänguväljal, petukaardid ja uued reeglid kutsuvad teid kavaldajat endas avastama. Kui olete kavalusega edukalt hakkama saanud siis võtke endale tasu ning kui teil ebaõnnestub siis tuleb karistus. Käerauad hoiavad mängijaid aheldatud mänguväljaga, kuni nad on karistuse ära kandnud. 2-6 mängijale. Mäng on eesti ja läti keeles. Komplekti kuuluvad: mängulaud, mänguasjakäerauad, 6 kiipi, 15 petukaarti, 16 tiitlite kaarti, 16 juhuskaarti, 16 kogukonnakaarti, 16 hotelli kujukest, 2 täringut, raha, rahakast ja reeglid.

   

  Soovitatav alates 8.eluaastast.

  38.00
 • Seltskonna kaardimäng “Monopoly Bid”

  Kiire kaardimäng on loodud nii, et seda oleks lihtne õppida ja see oleks kiiresti mängitav. Kui on aeg kinnisvarale pakkumisi teha, valivad mängijad kui palju raha nad riskida tahavad. Siis hüüavad kõik: “1, 2, 3, paku!” ja panevad nende rahakaardid maha. Kõige rohkem raha pakkunud mängija saab vara endale. Koguge 3 vara komplekti, et võita. Mäng Monopoly Bid on suurepärane valik nii mänguõhtuteks kui ka iga peo jaoks. Komplektis on 110 mängukaarti ja juhend. Mängijate arv: 2-5.

   

  Soovitatav alates 7.eluaastast.

  9.50
 • Lauamäng “Monopoly”, vene keeles

  Tempokas kinnisvaraga kauplemise mäng on vene keeles! Mängijate arv 2-6. Komplektis on: mänguväljak, 8 mängija täringut, 28 kinnisvarakaarti, 16 võidukaarti, 16 riigikaarti, 1 monopoolne rahakomplekt, 32 rohelist maja, 12 punast hotelli, 2 täringut ja kasutusjuhend.

   

  Soovitatav alates 8.eluaastast.

  32.00
 • Lauamäng “Monopoly” elektroonilise pangaga

  Monopoly on kõige populaarsem lauamäng maailmas. See on klassikaline kinnisvaraga kauplemise ärimäng, mis on mõeldud tervele perele. Mängu eesmärgiks on müüa, osta, ehitada ja rentida kinnisvara ning selle kaudu rikkust koguda. Mäng on eesti keeles ning hangeldamine toimub Eesti populaarseima kinnisvaraga.
  Mäng on uues kuues elektroonilise pangaga!
  Uue ajastu pangas saab hetkega: kanda kaardile vara, vallutada kogu turgu, tänavaid osta kõigest kaardiviipega Komplektis on mängulaud, uue ajastu pangasüsteem, 4 plastiknuppu, 22 maja, 49 kaarti (4 pangakaarti, 22 omandiõiguse kaarti, 23 sündmuse kaarti), 2 täringut ja mängujuhend. Mäng vajab töötamiseks 3 × AAA patareid (ei kuulu komplekti).

   

  Soovitatav alates 8.eluaastast.

  49.90

Menüü