• Tamagotchi

  Vahva Tamagotchi interaktiivne digi lemmikloom on äge kaaslane lastele! Hoolitse tema eest ja võta teda igale poole kaasa, riputades ta koti külge.

  Toida teda, lülita tuled sisse/välja, mängi temaga, anna talle ravimeid, tõmba vett pärast tualetikasutust, jälgi tema tervist ja distsiplineeri teda. Tamagotchi mängus sees on ka tegevusmäng, kus pead arvama, millises suunas Tamagotchi järgmisena liigub!

   

   

  Hoiatused! Ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Soovituslik vanus alates 8.eluaastast. Mänguasi vajab töötamiseks 2xLR44 patareisid, mis on juba komplekti lisatud.

   

   

  Värvivalik: sinine, roheline, roosa. Ostu vormistades palume kirjutada oma värvieelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Värvieelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

  5.70

  Tamagotchi

  5.70
 • Lauamäng “Topeltbluff”

  Kas keegi püüab meid eksitada? Ole loominguline ja eksita oma mängukaaslasi kavalal moel, selleks, et see lõbus blufimäng võita! Üks mängija kirjutab üles vastuse küsimusele ja teine mängija esitleb seda suuliselt ülejäänud mängus osalejatele. Trikk seisneb selles, et teise mängija versioon võin, et ei pruugi olla sama, mis paberil kirjas! Kas mängija võtab riski ja esitleb seda blufina või edastab ta tõese vastuse? Ülejäänud mängijate ülesanne on ära arvata, kas neid eksitakse või räägitakse ikkagi tõtt….Aeg hääletada!

   

   

  Komplektis: 312 küsimuskaarti, 24 hääletuskaarti, vastuste tahvel, punktitahvel, kustutatav marker ja juhend.

   

   

   

  Soovituslik vanus alates 12.eluaastast.

  27.35
 • Lauamäng “Redraw”

  “Redraw” on ainulaadne peomäng, kus ei pea oskama joonistada, et kunstnik olla. Peate vaid täiendama ja kaunistama seda, mida teised mängijad on loonud. Teised mängijad proovivad ära arvata, millist parooli parasjagu joonistatakse. Kes paneb esimesena käe õigele kaardile, saab kaardi endale punktiks. Esimene mängija, kes kogub viis kaarti, võidab!

   

   

  Soovituslik vanus alates 10.eluaastast.

  19.83
 • Pudelimäng Tõde või Tegu “Sünnipäev”

  See on mäng, mis pakub eredaid elamusi tervele sünnipäeva seltskonnale. Sa kuuled ning tunnistad naljakaid saladusi ning oled tunnistajaks hulludele tempudele. Mängijad istuvad tihedalt üksteise kõrval ringis. Vali mängija, kes keerutab esimesena ringi keskel olevat pudelit. Kui pudel jääb seisma, võtab ta kaardipakist pealmise kaardi ja küsib mängijalt, kellele pudel osutab: ,,Tõde või tegu?”. Iga mängija saab valida teo (ülesanne) või tõe (vastamine naljakale küsimusele) vahel. Mängijad, kes eelistavad viimast, peavad ausalt vastama. Kui mängija on vastanud küsimusele või täitnud teo, on tema kord keerutada pudelit.

  Komplektis on 40 kaarti.

   

  Sobilik alates 3.eluaastast.

  13.02
 • Twister

  Lisage nalja ja lõbu, mis tahes peole või pereõhtule koos mänguga, mis teid tõeliselt kokku seob! Keerutakse spinnerit ja vaata, mis juhtub, kui püüad hoida oma käed ja jalad matil! Parem jalg punasele! Kas sa suudad seda? Vasak jalg rohelisele..! Kui teie põlv või küünarnukk puudutab matti või olete kukkumas, oled sa väljas. Ole viimane mängija matil, et võita. Twisteri mäng pakub põnevat väljakutset!

   

   

  Soovituslik vanus alates 6.eluaastast.

  14.74

  Twister

  14.74
 • Lauamäng “Reis ümber maailma”

  Alusta stardiruudult, tee ring ümber mängulaua ja lõpeta finishiruudul. See polegi nii kerge, sest kui teise mängija nupp satub sinuga samale ruudule, peab sinu nupp minema tagasi algusesse.

   

  Mängukarbis on mängulaud, nupud, täring ja mängureeglid.

  Mängijaid: 2-4.

  mängu kestvus: u. 30 min.

   

   

  Mõeldud vanusele alates 5.eluaastast.

  8.33
 • Mängukaartide komplekt

  Mängukaardid seltskonna või perega aja veetmiseks. Komplektis on kaks pakki kaarte.

  2.84
 • Tactic lauamäng “Snack Alias Gurmee”

  Kas kokanduseterminid on mõeldud just sinu jaoks? Kas oskad seletada köögikappi, küpsetisi ja gurmeesuupisteid?

   

  Mängukarbis on 100 sõnakaarti, täring ja reeglid.

   

  Mängu kestvus: 10+ minutit

  Mängijate arv: 3+

  Vanusele alates 10.eluaastast.

  10.16
 • Tactic lauamäng “Sõnakas”

  Mõtle välja sõnu, mida teised ei suuda ja tee seda kiiresti!

   

  Kui täringud on veeretatud, hakkab liivakellal aeg jooksma. Kõik mängijad mõtlevad täringul veeretatud tähtedest sõnu oma märkmepaberile enne, kui aeg otsa lõppeb. Punke saab ainult nende sõnade eest, mida teistel ei ole!

  Esita endale ja sõpradele väljakutse, et lõbusal moel treenida aju!

   

  Mängijaid: 2-4

  Mängu kestvus: 10+ minutit.

  14.74
 • Tactic lauamäng “Rummy”

  Suurepärane perekonna või seltskonna mäng!

   

  Lihtne õppida, kuid see on lõbus väljakutse ka kogenud mängijale. Sisaldab kvaliteetseid mänguosi ja hõlmad palju lõbusat ja loomingulist strateegiat.

   

  Komplektis on 104 mängukaardiplaati, 2 Jokeri klotsi, 4 plaadiriiulit ja reeglid.

   

  Mängijaid: 2-4

  Mängu kestus: 30+ minutit

   

   

  Soovituslik vanus alates 10.eluaastast.

  25.93
 • Tactic lauamäng “Kuldne keskmine”

  Kes ütleb, et keskmine on igav? Vasta küsimustele ja pea meeles, et keskmine vastus on parim, sest see viib mängus edasi.

   

  Kuldse keskmise lauamängus on kasutusel joonlaud keskmise mõõtmiseks, korduvkasutatavad noolekaardid ja 200 ülesandekaarti, mis teevad mängu lõbusaks ja põnevaks!

   

  Mängukarp sisaldab: 200ülesandekaarti, joonlaud, 5noolekaarti, 5 pliiatsit, 5 mängunuppu, svamm, mängulaud ja reeglid.

   

  Mänguaeg: 30min.

  Mängijate arv: 3-5 inimest.

   

   

   

  Soovituslik vanus alates 10.eluaastast.

  19.83
 • Tornimäng täringuga

  Värvikas jenga-laadne tornimäng.

   

  Torn sisaldab 54 klotsi, kuues erinevas värvitoonis. See mäng õpetab loogilist mõtlemist, värve ja loendamist.

  Veereta täringut ja võta välja sama värvi klots mis täringul näidatud on. Samuti jälgige täringul olevat numbrit, nii palju kui täringul näidatud on, peate ka välja tõmbama. Asetage välja võetud klots torni otsa ja ära lase tornil laguneda!

   

   

  Soovituslik vanus alates 3.eluaastast.

  14.54
 • Klassikaline lauamäng “Bingo”

  Keerutage ratast, lugege ette number ja kuulake sõna “Bingo!” Kiiresti õpitavate reeglitega on klassikaline mäng lõbus tegevus seltskondlikel üritustel.
  Kvaliteetsete mänguosade ja vahva metallist loosirattaga on klassikaline Bingo tõeline hitt!

  Karbi sisu: loosikast, bingopallid numbritega 1-75, 18 bingokaarti, pallialus, žetoonid ja mänguõpetus.

  Mängu kestus: 30min.
  Mängijate arv: 2+
  Soovitatav alates 6.eluaastast.

  22.57
 • Täringumäng “Yatzy”

  Yatzy on klassikaline ja kaasahaarav täringumäng, kus mängijad üritavad viite täringut veeretades saada võimalikult suurt punktisummat. Mängu võitjaks on enim punkte kogunud mängija!
  Mängukarp sisaldab: 5 täringut, arvestuslehed ja reeglid.
  Mängijaid: 2 ja rohkem.
  Mänguaeg: 15+ min.

  Soovitatav alates 5.eluaastast.

  4.06
 • Kaardimäng UNO DOS

  Erinevalt tavalisest UNO-st on selles mängus kaks tähtsamad kui üks ja numbrid on kuningad! Neid saab summeerida ja kombineerida ning isegi paar kaarti saab korraga välja jagada. Nagu tavalise UNO puhul, püüavad mängijad võimalikult kiiresti kõigist käes olevatest kaartidest lahti saada, kuid kui need kaks jäävad teie kätte, ärge unustage hüüda DOS (see tähendab kahte)! Muidu ootab trahv. Mängija saab punkte teiste mängijate kaartide eest ja esimene, kes kogub 200 punkti, võidab mängu. DOS-mängus ilmub ühe asemel kaks!

   

  Soovituslik vanus alates 7. eluaastast.

  4.58
 • Lauamäng “Reis ümber maailma”

  Alusta stardiruudult, tee ring ümber mängulaua ja lõpeta finishiruudul. See polegi nii kerge, sest kui teise mängija nupp satub samale ruudule sinu nupuga, peab sinu nupp minema tagasi algusesse.

  Mängukarbis on mängulaud, 16 mängunuppu, täring ja mängureeglid. Mängijaid: 2-4 Mänguaeg: u. 30 min.

   

   

  Mõeldud vanusele alates 5. eluaastast.

  7.32
 • Tetris

  Pisike mängukonsool on reisile minnes ja ka pikematel autosõitudel hea tasku pista. 2xAAA patareidel töötava (ei kuulu komplekti) konsooliga on põnevus ja hasart garanteeritud!
   

  Tootevalik: pildil nähtav valik. Ostu vormistades palume kirjutada oma eelistus märkuste lahtrisse ja võimaluse korral arvestame sellega. Eelistust märkimata tehakse valik juhuslikult.

   

  Soovitatav lastele alates 3. eluaastast.

  5.89

  Tetris

  5.89
 • Koguperemäng “Veame kihla?”

  Uus “Veame kihla?” pakub palju elevust, lusti ja naeru kõikidele oma uute ülesannetega! Kui soovid võita, pead ülesanded edukalt täita ja tegema panused sellele, kuidas teistel mängijatel võiks minna. Pane endast kõik mängu, et saavutada selles erakordses väljakutses võit!
  “Veame kihla?” on suurepärane mänguõhtute lõbus kaaslane.

  Mängukarbis: 1 mängulaud, 288 kaarti (144 aktiivse ja 144 passiivse tegevusega sõnakaarti, 12 jah/ei kaarti), mänguraha, 3 liivakella, 6 mängunuppu, 1 täring, märkmik ja reeglid.

  Mängu kestus: 45+ min
  Mängijate arv: 3-6
  Vanusele: 8+

  19.52
 • Lauamäng “Touche”

  Touche on täiuslik lauamäng, kus kaardid ja taktika saavad otsustavaks mängu tulemuses.
  Kerge õppida, kuid mängukordade edenedes põnevus vaid kasvab. Ka algaja võib võita meistri, kui õnn jagab head kaardid. Mängulaual on kujutatud ruutudena kaks kaardipakki ja lisaks kaks “vaba ala” ruutu. Mängijad püüavad moodustada kujundeid ja kellel see esimesena õnnestub, ongi võitja.

  Mängukarbis on mängulaud, 2 Touche kaardipakki, 210 erinevat värvi (60 kollast, 60 lillat, 60 türkiissinist ja 30 musta) püramiidi ja reeglid.

  Vanusele: 8+
  Mängijate arv: 2-6
  Kestus: 30 min

  19.31
 • Tacticu lauamäng “Maailma kaubamärgid”

  Kas teate maailma kõige olulisemaid kaubamärke? See Tacticu lauamäng sisaldab teavet kaubamärkide kohta, mis on kujundanud meie kõigi elu.
  Igal kaardil on pilt tuntud kaubamärgist, sellega seotud küsimus ja lühike fakt selle põneva loo kohta.
  Keegi ei pea oma korda ootama, sest kõik vastavad küsimustele samal ajal. Näidake oma teadmisi – mida sa tead, maailma kaubamärkide kohta?
  Mängukarbis on: 50 kaarti, reeglid, vastuste ja punktiarvestuse märkmik.

   

  Soovitatav alates 12.eluaastast.

  9.15
 • Sõnamäng “Sõna Bingo”

  Tactic Sõna Bingo – Sobitage sõnad ja tähed enne kui aeg otsa saab!
  Kaartidelt saad motiivi, pane tähed mängulauale. Otsige tahvlilt üles tähtedega algavad sõnad ja sobitage teemad enne, kui aeg läbi saab! Spetsiaalsed kaardid toovad mängu lisavürtsi, mis võib mängu pea peale pöörata.
  Ideaalne tegevus igaks õhtuks!
  Sobib nii perele kui seltskonnale.
  Mängukarbis on: 6 tähealust, 100 sõnakaarti, 120 ümmargust mängumärki, liivakell ja reeglid.

   

  Soovitatav alates 8.eluaastast.

  19.83
 • Klassikaline lauamäng “Laevade pommitamine”

  Klassikaline lauamäng kahele mängijale, kus tuleb pommitada vaenlase laevu.

  Mängukomplektis on: 2 mängulauda, 2 pappväljakut, 18 laeva, 2 raamimedalit, 198 tabamust ja reeglid.
  Mängijad: 2
  Mängu kestus: 30+ minutit.

   

  Soovitatav alates 7.eluaastast.

  10.98
 • Lauamäng “What The Fruit? 2”

  Seltskonnamängu „What The Fruit” uues versioonis ei pääse Sa enam nii lihtsalt, vastates vaid küsimustele „jah” või „ei”. Tõeliselt jaburad küsimused, uskumatud vastused ja Sinu enda huumorimeel tagavad lõbusaima seltskonnamängu.
  Ühes mängus on 15 küsimust. Mängus on 2 võimalust punkte saada: punkti saab õige vastuse öelnud või õigele vastusele kõige lähemale jõudnud mängija või kõige lahedama vastuse esitaja. Mõlemal juhul otsustavad punkti saaja kõik vastajad. Mängu lõpus enim punkte saanud mängija on võitja.
  Karbis on kokku kaheksa mängu, mis on märgistatud kaartidel eri värvi tagakülgedega. Kui oled näiteks rohelisi kaarte juba mänginud, ole aus ja avalda soovi mängida näiteks punaseid kaarte.
  Mängijate arv: 4-6
  Mängu kestus: 45-60 min

   

  Vanus: 16+ eluaastat.

  14.74
 • Strateegiamäng “Võlumets”

  “Võlumets” on strateegiamäng, mis nõuab tähelepanu ja loendamisoskust. Mängu eesmärk on leida esimesena lauale asetatud kaartidele peidetud seitse väikest tegelast. Igal kaardil võid neid leida kuni neli. Märkama peab öökulle, jõuluvanasid, konni ja haldjaid. Kõik kaardid moodustavad lõpmatu muinasjutulise metsamaastiku. Kel rohkem kaarte, on võitja. Pakis on 60 kaarti. Mängijaid 2-5, kestus 15 min.

   

  Sobilik vanusele 6+ eluaastat.

  10.58

Menüü