• Kaardimäng Karuba

  Kaardimäng Karuba on põnev mäng kogu perele! Karuba saarel on palju templeid ja väärtuslikud aarded on peidetud sügavale džunglisse. Ekspeditsiooni juht peab oskuslikult planeerima seikluse teekonna.
  Mängu eesmärgiks on korjata kõik aarded džunglist, jõuda templitesse ja ei tohi olla blokeeritud teiste mängijate poolt. Ekspeditsioonijuht peab olema parem teistest võistlevatest ekspeditsiooni juhtidest.

  Komplektis on:
  Juhend
  96 mängukaarti(16 kaarti igale mängijale)
  1 ülevaatlik pilt kaartidest

  Lauamäng 2-6 mängijale.
  Mängu aeg 15 minutit.
  Vanusele: 8+

  18.00
 • Head Eesti Lühendi-ja valemmõistatused

  Kaardipakist leiab üle 170 mõnusa keelenalja – lühend- ja valemmõistatused, mille levikuaeg ulatub nõukogude ajast tänapäevani välja.

   

  Vanus 14+

  8.60
 • Head Eesti Liitsõnamängud

  Liitsõnamängud on üks mõistatuste allvorme. Küsimuse vastuses on alati see sõna või sõnaosa, mida küsimuses kuuled. Igal kaardil on üks küsimus ja vastus (trükitähtedes). Nuputa ise või korralda võistlus! Võidab see, kes pakub õige või vaimukaima vastuse.
  Toode on valminud koostöös Eesti Kirjandusmuuseumi Eesti Rahvaluule Arhiivi ja folkloristika osakonnaga. Kaardipakis on liitsõnamõistatusi üle 200. Kaarte koos saatesõnaga kokku 111. Mängu saavad mängida ka eelkooliealised, sest tekstid on trükitähtedega!

  Ei sobi alla 3.aasta vanustele lastele.

  10.00
 • Lauamäng Figurix

  Mängu eesmärgiks on leida kõige kiiremini üles täringutega visatud kaardikombinatsioon oma plaadil ning märkida see mängija värvides oleva litriga. Võitjaks osutub see, kes kõige esimesena saab märkidele paigutatud oma 6 litrit.

   

  Soovitatav vanus alates 3.eluaastast.

  16.50
 • Lauamäng Fakiir

  Fakiir on vahva lauamäng kogu perele. Selle mängus on vaja taktikalist mõtlemist, ettenägelikkust ja natuke õnne.

  Mängukarbis on: mängualus, 4 x 7 piiki, 24 fakiirikaarti, 4 fakiiri riietusruumi, riidest kotike ja reeglid.

   

  Soovitatav alates 7.eluaastast.

  16.30
 • Elumäng

  Põnev lauamäng kogu perele! Soovid valida pereelu, alustada karjääri või võtta ette riskantse teekonna? Selles mängus saavad mängijad teha põnevaid valikuid, liikudes läbi elu keerdkäikude ja pöörete. Mängijad saavad endale võtta ka lemmikloomi. Võidab mängija, kellel on kõige rohkem vara.

   

  Sisaldab mängurattaga mängulauda, 100 kaarti, 5 žetooni Spin to Win , 4 autot, 24 inimesekujulist mängunuppu, 12 loomakujulist mängunuppu, rahapakki ja mängujuhendit.

   

  Mängijate arv: 2-4

   

  Soovituslik vanus: 8+

  35.50

  Elumäng

  35.50
 • Tacticu Eesti Mälumäng

  Kui palju tead Sina Eestist? Mängulaual liigutakse õigete vastuste taktis. Valikvastused teevad õige lahenduse leidmise parasjagu lihtsamaks ning muudavad mängu igale vanusele põnevaks ja sobivaks!

  Teemad: ajalugu. teadus, loodus, kultuur, sport, geograafia ja varia.

  Mängukarbis on: 400 kaarti (800 valikvastustega küsimust), 6 nuppu, plastjalaga küsimusmärk, 24 vastusmärki ja reeglid.

  Mängijate arv: 2-6
  Soovituslik vanus: 12+

  21.00
 • Lauamäng Anti-monopoly

  Mängijad jagunevad kahte rühma – konkurendid ja monopolistid – ning järgivad suuri summasid otsides erinevaid reegleid. Monopolistid peavad ehitamiseks enda omandusse saama kogu linna ning saavad seejärel koguda oma maatükkidelt äärmiselt kõrget renti. Konkurendid aga võivad ehitada niipea, kui on maatüki ostnud, küsides vaid ausat, konkurentsivõimelist renti. Maailmakuulus majandusmäng uues kuues.
  Mängijad jagunevad kahte rühma – konkurendid ja monopolistid – ning järgivad suuri summasid otsides erinevaid reegleid. Monopolistid peavad ehitamiseks enda omandusse saama kogu linna ning saavad seejärel koguda oma maatükkidelt äärmiselt kõrget renti. Konkurendid aga võivad ehitada niipea, kui on maatüki ostnud, küsides vaid ausat, konkurentsivõimelist renti. Maailmakuulus majandusmäng uues kuues.

   

  Soovitatav vanus 8+

   

  19.50
 • Tacticu lauamäng Alias

  Originaal Alias on sõnaseletusmäng, kus on vaja öelda teisiti, ehk saada mängupartner ütlema õigesti võimalikult mitu sõna, andes talle kiirelt erinevaid vihjeid seletatavat sõna kasutamata. Mängitakse vähemalt kaheliikmeliste võistkondadena, mängijate arv ei ole piiratud.

  Võidab see, kes esimesena ületab lõpujoone! Tundub lihtne? Kuid liivakell jookseb tühjaks armutult.

  Karbis on: mängulaud, 400 sõnakaarti, liivakell, 6 mängunuppu ja reeglid.
  Mängijaid: 4 ja rohkem.
  Mänguaeg: u. 60 min.

  18.50
 • Lauamäng Tee ise Alias

  See mäng areneb koos mängijatega! Täitke kaardid enda poolt pakutud sõnadega ja seletage neid kaasmängijale. Esimesena mängu lõppväljale jõudnu on võitja.

  Mäng sisaldab: mängulauda, 300 kaarti, 6 mängunuppu, 8 kirjutuskaarti ja liivakella.
  Mängijaid: 3-6
  Mängu aeg: 30+ min
  Vanusele: 8+

  18.50
 • Rämmar Alias

  Rämmar Alias on sõnaseletusmäng kahe-või enama liikmelisele võistkonnale. Eesmärgiks on saada mängukaaslased vihje kaudu ja sõna ennast või selle osa kasutamata täpselt ära arvama seletatavat sõna. Iga õigesti arvatud sõna annab võimaluse liikuda mängulaual edasi, esimesena lõpuväljale jõudnud võistkond on võitja!

  Mängukarbis on: mängulaud, 250 sõnakaarti, liivakell, 6 mängunuppu ja reeglid.
  Mängijaid 4 ja rohkem
  Mängu kestvus 60+ minutit.

  23.50

  Rämmar Alias

  23.50
 • Lauamäng Party Alias

  Hullult lõbus sõnaseletusmäng Party Alias on klassikaline uusversioon sellest populaarsest sõnaseletusmängust. Kujutle, et sõna seletades oled sa rooduülem või jõuluvana, võib olla hoopis koduloom! Kas usud, et olles nukker kana, suudad sa siiski seletada sõna kaasmängijale arusaadavalt? Seleta sõnu oma kaasmängijale või meeskonnale, kasutades teisi sõnu, sünonüüme või vastandeid. Meeskond liigub mängulaual edasi niimitu sammu, kui mitu on õigesti ära arvatud sõnu. Esimene meeskond, kes astub lõpuväljale, kroonitakse mängu võitjaks!
  Mängukarp sisaldab: spinneriga mängulauda, 6 mängunuppu, 400 sõnakaarti, liivakella ja reeglid.
  Mängu kestvus 45+ minutit.

   

  18.50
 • Tacticu lauamäng Laste Alias

  Laste Alias on põnev ning arendav pildi- ja sõnaseletusmäng alates 5.eluaastast lastele, milles tuleb seletada sõnu ja pilte kaasmängijale, seletatavat sõna kasutamata! Võib kasutada sünonüüme, vastandeid, vihjeid ja kasvõi häälitsusi selle asemel. Mäng sobib ka lastele, kes ei oska veel lugeda, sest iga sõna on kujutatud ka pildina. Võistkonnad püüavad ära arvata nii mitu sõna kui võimalik enne, kui aeg lõpeb. Laste Alias on lõbus ja arendav koguperemäng. Mäng sisaldab lastele tuttavaid sõnu ja pilte.
  Mängukarbis on: mängulaud, 300 kaarti, 6 mängunuppu, liivakell ja reeglid.
  Mängijaid 4 ja rohkem
  Mängu kestvus 30+ minutit.

  16.50
 • Tornimäng täringutega

  “Jenga” põhimõttel tornimäng. Mängija võtab tornist ettevaatlikult ühe klotsi, nii et torn ümber ei kukuks. Nüüd paneb ta selle torni ülemisse osasse. Kõik mängijad teevad seda kordamööda. Mängija, kes viimasena asetab klotsi torni tippu ilma et see ümber kukuks, on võitja. Mängukarbis on 54 värvilist puidust klotsi ja 2 täringut. Mängijaid: 2 ja rohkem.

  Soovitatav vanus alates 3.eluaastast.

  11.50
 • Appi kui piinlik!

  Kas oled valmis huumori kaudu jagama oma elust seiku, mille oled seni enda teada hoidnud?

  Nüüd saate oma seltskonnas kõik ausalt üles tunnistada ja küllap leiate üksteise kohta nii mõnegi naljaka fakti, mida te varem ei teadnud.

  Sobib mängimiseks ka võõrkeelses seltskonnas, kaartidel on ka inglise keelne tõlge.

  Soovituslik vanus: 16+

  9.40
 • Alati huvitavad 56 nupuülesannet reisi ajal

  Kui kaugele maale reisida ei saa, siis Eestis ikka saab. Kui Tallinnast Võrru või Narvast Kuressaarde sõita, siis juba selle aja jooksul saab paarkümmend tegevuskaarti läbi mängida. Pakis on 50 puhastatavat kaarti, mis pakuvad reisil olles nuputamist. Saab mängida üksi ja hulgakesi. Rohkelt on tähelepanu- ja nuputamismänge, kujundmõistatusi, vihje- ja sõnarägastikke, labürinte ja salakirju. Sisaldab ka punktitabeli kaarti, mis hõlbustab duelle pidada.

   

  Kaasas võlupliiats, et saaksid korduvalt ja korduvalt nuputada.

   

  Vanusele: 7+

  Ei sobi alla 3 aasta lastele.

  10.50
 • 50 Tegevust perele autosõidu ajal

  Kui ees on ootamas perega pikem autosõit, siis nende 50 tegevusega möödub teekond lõbusalt ja põnevalt. Siin mõned näited:

   

  loenda, mitut looma sa autosõidu jooksul märkad;
  mitut sama värvi, tüüpi või marki autot sa näed?;
  kui palju käsi, jalgu või käppasid suudad kokku lugeda (loe üle inimeste käed-jalad, loomade jäsemed, tooli- ja lauajalad);
  tee nägusid, proovi huultelt lugeda, vaata, kas leiad asju vikerkaarevärvide järjekorras;
  püüa matkida mõnda heli või häält;
  kas suudad kella vaatamata ära arvata, kui palju aega on möödunud?
  Autojuhti palume mängudesse mitte kaasata, sest võib liikluselt tähelepanu eemale tõmmata.

   

  Enamikku mängudest saad mängida ka kodus pereringis või sõprade pool külas olles.

   

  Ei sobi alla 3-aastastele!

  10.20
 • 5 Sekundit

  Põnev mäng kiiretele ja nutikatele.

   

  Mängijaid: 3-6

   

  Vanus: alates 8+

  19.90

  5 Sekundit

  19.90
 • Mängukaardid Põrsas Peppa

  Must Peeter. Selles kaardimängus on 25 kaarti, millest 24 moodustavad paari. Üks kaart nn. Must Peeter, teistest erinev. Mängitakse vähemalt kolmekesi. Mängu eesmärk on saada oma kätte kaardipaarid, mitte aga Must Peeter mängu lõpuks. Kaardid segatakse ja jagatakse mängijate vahel. Sarnaste kaartide paarid asetatakse lauale pildiga allapoole. Jagaja laseb seejärel oma vasakul käel oleval mängijal kaardipilte nägemata valida ühe kaardi enda omadest. Kui saadud kaardiga moodustub paar, saab selle asetada lauale ja järgmine mängija vasakult saab valida kaardi. Mäng jätkub sellisel moel seni, kuni kõik kaardid, välja arvatud üks- Must Peeter- on paarilise leidnud ja lauale asetatud. Kelle kätte jääb Must Peeter on mängu kaotaja.

  2.50
 • Tactic lauamäng Naised vs Mehed Alias

  Räägitakse, et naised ei tea autodest midagi ja mehed on jumestusse puutuva osas lootusetud. Seega mängigem kõik samade reeglite järgi! Seleta sõnu oma meeskonnale seletatavat sõna kasutamata – kui nad arvavad sõna õigesti ära, oled ühe sammu võrra võidule lähemale jõudnud! Kuid asja juures on konks! Mehed peavad üksteisele seletama naiste sõnu ja naised seletavad üksteisele meeste sõnu …
  Selles lõbusas mängus saavad mehed ja naised välja selgitada, kumb sugupool on aliase meister! Mängi koos oma sõpradega ning kummutage sugupoolte piirid siira naeruga!
  Mängukarp sisaldab: Mängulaud, 400 kaarti 2 400 sõnaga, liivakell, 2 mängunuppu, reeglid.
  Mängijaid: 4 või rohkem
  Mängu aeg: 60+ min.
  Mõeldud vanusele alates 15. eluaastast.

  18.00
 • Tactic Lauamäng Eesti Alias

  Kas oskad seletada sõnu eesti kultuurist, ajaloost ja igapäevaelust? Sõnu muinasajast tänapäevani, rohujuurelt Suure Munamäe tippu. Eesti Alias paneb proovile mängijate sõnavara ja teadmised kõige eestipärase kohta.
  Seleta sõnu, kasutades sünonüüme, vastandeid või mistahes teisi sõnu, et aidata kaasmängijal või meeskonnal õigesti ära arvata võimalikult mitu sõna enne, kui liivakell tühjaks jookseb.
  Alias on hasartne ja haarav, samas väga meelelahutuslik lauamäng. Kas leiad õige sõna?
  Karbis on: mängulaud, 300 kaarti 1800 sõnaga, liivakell, 6 mängunuppu ja reeglid.
  Mängijaid: 4+
  Mängu aeg: 45+ min.
  Mõeldud vanusele alates 10. eluaastast.

  18.60
 • Tactic lauamäng Sõnasõda

  Tempokas sõnamäng!
  Pööra ümber liivakell, täida tähealus kaartidega, mõtle kiiresti välja sobiv sõna ja ütle see!
  Liivakella pööratakse uuesti enne iga uue sõna lausumist ja sa ei tea kunagi, kui kaua sul läheb aega tegutsemiseks enne, kui see tühjaks jookseb!
  Sõnasõda hoiab sind põnevil lõbusas tähtede ja sõnade maailmas!
  Mängukarbis on: nupualus, tähealus, 50 teemakaarti, 100 tähekaarti, liivakell, 6 mängunuppu ja reeglid.
  Mängijaid: 2-6
  Mängu kestus: 30+ min.
  Mõeldud vanusele alates 8. eluaastast.

  15.80
 • Dino lauamäng Hobuste võidusõit

  Klassikaline lauamäng originaalreeglite ja – komponentidega.
  Võitja on mängija, kellel on mängu lõpuks kõige rohkem raha.
  Raha saadakse hobuste ja teenuste nutika ostmise ja kauplemisega. Lisaks võib raha saada hobuste peale võiduajamistel kihla vedades.
  Komplektis:
  260 rahatähte, 56 kaarti, 90 žetooni, 6 mängunuppu, 1 täring, 1 mängulaud, 1 plastalus ja mängureeglid.
  Mängijaid: 2-6
  Mängu aeg: u. 60 min.
  Mõeldud vanusele 10 kuni 99 aastat.

  11.50
 • Tactic lauamäng Alias

  Tempokas, haarav ja väga lahe peremäng!
  ORIGINAAL ALIAS on sõnaseletusmäng, kus on vaja öelda teisiti ehk saada mängupartner ütlema õigesti võimalikult mitu sõna, andes talle kiirelt erinevaid vihjeid seletatavat sõna kasutamata. Mängitakse vähemalt kaheliikmeliste võistkondadena, mängijate arv ei ole piiratud.
  Mida rohkem sõnu jõuab võistkond õigesti seletada, seda kaugemale jõuab ta mängulaual. Võidab see, kes esimesena ületab lõpujoone!
  Tundub lihtne? Kuid liivakell jookseb tühjaks armutult …
  Karbis on: mängulaud, 400 sõnakaarti, liivakell, 6 mängunuppu ja reeglid.
  Mängijaid: 4 ja rohkem.
  Mänguaeg: u. 60 min.
  Mõeldud vanusele alates 10. eluaastast.

  17.80
 • Tactic lauamäng Täringualias

  Uus väljakutse Aliaselt!
  Viska täringuid ja moodusta neil olevatest tähtedest seletatavaid sõnu! Täringu-Aliase mängus vajad tavalisest rohkem õnne ja kiiret mõttelendu. Kõik mängivad samaaegselt, seetõttu on võistlus lõpuväljale jõudmise nimel põnevam kui kunagi enne! Et lisada põnevust veelgi, arvesta teemalitritega!
  Mõnusaid mänguhetki ja lendavat fantaasiat Täringu-Aliase seltsis!
  Mängukarbis on: mängualus, täringukauss, 7 tähetäringut + 1 tühi jokkertäring, 19 teemalitrit, 8 mängunuppu, 8 värvimärki ja reeglid.
  Mängijaid: 3-8
  Mängu kesvus: 30+ minutit
  Mõeldud vanusele alates 7. eluaastast.

  17.10
 • Tactic lauamäng Torn

  Torn asetatakse lauale otse karbist. Mängija võtab tornist ettevaatlikult ühe klotsi, nii et torn ümber ei kukuks. Nüüd paneb ta selle torni ülemisse osasse. Kõik mängijad teevad seda kordamööda. Mängija, kes viimasena asetab klotsi torni tippu ilma et see ümber kukuks, on võitja. Mängukarbis on 48 puidust klotsi. Mängijaid: 2 ja rohkem.

  10.50
 • Tactic lauamäng 5 Mängu ühes

  Mängukarbis oleva kahepoolse mängulaua ja kaasasolevate nuppudega saab mängida 5 erinevat lauamängu: kabet, malet, doominod, trips-traps-trulli ja backgammonit. Karp sisaldab 2-poolse puidust mängulaua, 32 puidust nuppu, 28 puidust doomino klotsi, 30 puidust backgammoni nuppu, 2 täringut ja mängureeglid. Mängijaid: 2
  Mõeldud vanusele alates 7. eluaastast.

  23.00
 • Lauamäng Vampiiride loss

  Uudishimu ajas sind koos sõpradega hiilima vanasse lossi. Kuid äkki sulguvad lossiväravad kolksatusega teie selja taga.
  Kohale jõuab teadmine, et just siin lossis võib elada verejanuline krahv Dracula, vampiiride valitseja. Kuidas pääseda välja?
  Algab põnev ja närvesööv mäng, kus lõpptulemust mõjutavad salajased põrandaluugid vaheldumisi vereloikudega, tõrvikud, võtmed ja küüslauguhais. Olemine ei tundu hetkekski turvaline! Kui krahv Draculal õnnestub hammustada mõnda su sõpra, muutub ta vampiiriks ja hakkab taga ajama sind!
  Kes võidab? Kas sina või keegi su sõpradest?
  Võib-olla viivad võidu hoopis vampiirid?
  See selgub mängides!
  Mängijaid: 2-6
  Mängu kestvus: u. 30 min.
  Mängukarbis on: mängulaud, 7 mängunuppu, 7 plastjalga, 27 litrit, täring ja reeglid.
  Mõeldud vanusele 5 kuni 99 aastat.

  20.50
 • Tactic lauamäng Tsirkus

  Tuttav lauamäng, kus võitja on see, kes esimesena jõuab finisisse. Mängijatel on võimalik liikuda ettenäidatud rada pidi kas edasi või tagasi. Mängukarbis on mängulaud, 5 mängunuppu, täring ja mängureeglid. Mängijaid: 2-5
  Mänguaeg: u. 30 min.
  Mõeldud vanusele alates 4. eluaastast.

  5.50
 • Tactic lauamäng Reis ümber maailma

  Alusta stardiruudult, tee ring ümber mängulaua ja lõpeta finishiruudul. See polegi nii kerge, sest kui teise mängija nupp satub samale ruudule sinu nupuga, peab sinu nupp minema tagasi algusesse. Mängukarbis on mängulaud, 16 mängunuppu, täring ja mängureeglid. Mängijaid: 2-4 Mänguaeg: u. 30 min.
  Mõeldud vanusele alates 5. eluaastast.

  5.50

Menüü