Raha tagasi garantii

Kui selgub, et ostetud kaup mingil põhjusel ei sobi, on Sul võimalik 14 päeva jooksul tellimusest taganeda ning saada tasutud raha tagasi.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Taganemisõigus ei kehti ostja poolt rikutud toodetele.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks peab kaup olema uus, kasutamata ja originaalpakendis. Tellitud kaupa ei tohi kasutada muul viisil, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil, nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ja saata see e-posti aadressile pood@poialpoiss.ee viivitamatult, kuid mitte hiljem, kui 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Tagastamisavaldus peab sisaldama:
– ostja nime
– tellimuse esitamise kuupäeva
– tellimuse numbrit
– ostja kontakte (e-posti aadress ja telefoninumber).

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode). Tellimuse osalise tagastamise korral kuulub tagastamisele ainult tagastatava toote (täis- või osa)summa ja mitte ostu sooritades tasutud transpordikulu. Pärast 14-päevase tagastusõiguse möödumist, ei hüvitada tellimuse tagastamisele kuluvat transpordikulu.

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Loe täpsemalt meie müügitingimustest.

Menüü