Jääkuubikuvorm ja küüler ühes: JÄÄ-ÄMBER

9.5014.70 (-35%)

Laos

Uudse ruumisäästliku disainiga jääkuubikuvorm ja küüler ühes.

 

Sulle meeldivad mõnusalt jahedad joogid? Sul on villand, et jääkuubikuvormid võtavad sügavkülmas nii palju ruumi? …ning jääkuubikute kättesaamiseks kuubikuvormide jõulise väänamise ja vastu köögilauda tampimise asemel eelistad tegelikult mõnda muud treeningut?

 

Ole mureta! Sul on vaja vaid jääkuubikuvormi JÄÄ-ÄMBER!

 

Mis selles erilist on?

 

Multifunktsionaalne – lisaks jääkuubikute valmistamisele ja hoiustamisele saad unikaalset JÄÄ-ÄMBRIT kasutada ka veini-, siidri-, õlu-, limonaadi-, veepudeli-, jäätisetopsi- jms. jahutajana.

Revolutsiooniline kahe kambri disain – välises kambris valmivad värsked jääkuubikud ja sisemine kamber hoiustab juba valmis kuubikuid ja/või jooki, mida soovid küüleris jahutada.

Ruumisäästlik – erinevalt harjumuspärastest jääkuubikuvormidest, võtab see külmkapis palju vähe ruumi ja mahutab 3+ portsu*, lausa 120 jääkuubikut.

Alati värsked jääkuubikud – tänu õhukindlalt suletavale kaanele on jääkuubikud alati värsked ja sügavkülmas tekkida võivast lõhnast vabad.

Kvaliteetne materjal – valmistatud kvaliteetsest, vastupidavast ja ohutust BPA-vabast silikoonist. Võid seda julgelt ka nõudepesumasinas pesta.

*1 ports = 40 jääkuubikut.

Saadavus kauplustes:
Kauplustepõhine info puudub.
Kauplustepõhine laoseis uuendatud: TÄNA 00:01 Tootekood: A73 Kategooria:

Kasutusjuhend:

Muinasjututegelasi Suurt ja Väikest Peetrit tead? JÄÄ-ÄMBER koosneb samuti kahest vennast – selle sinist värvi väline ämber on Suur Ämber ja tema sisse mahtuv läbipaistev ämbrike on Väike Ämber. …lisaks on neil ka õde Kaas.

Jääkuubikute tegemiseks eemalda Ämbreid kattev Kaas, täida väline sinist värvi Suur Ämber veega, pane Kaas tagasi peale ja JÄÄ-ÄMBER sügavkülma. Kui jää on valmis, eemalda Kaas ja  võta sisemine Väike Ämber välisest Suurest Ämbrist välja ning pigista jääkuubikud sinisest Suurest Ämbrist sisemisse Väikesesse Ämbrisse. Seejärel pane sisemine Väike Ämber tagasi välise Suure Ämbri sisse, täida Suur Ämber taas veega, pane Kaas peale ja JÄÄ-ÄMBER sügavkülma, et valmistada järgmine ports jääkuubikuid.

Komplekti kuulub:

1 x JÄÄ-ÄMBER (see on viimane jääkuubikuvorm, mille Sa ostma pead!)

_

6355982450133

Lisainfo

Mõõtmed20 × 15 × 15 cm

Ainult sisse logitud ja toote ostnud kliendid saavad arvustada.

Arvustused

Hetkel pole veel ühtegi arvustust.

Menüü

Jääkuubikuvorm ja küüler ühes: JÄÄ-ÄMBER

9.5014.70 (-35%)

Lisa ostukorvi